Google heeft erop gehint dat het de Android N-preview beschikbaar maakt voor niet-Nexus-toestellen. De hint is te vinden in een comment in de html-code van de Android N-site. Het is onbekend om welke toestellen het dan zou gaan.
Google biedt al enkele jaren voor de release testversies aan van Android, maar die waren tot nu toe altijd voorbehouden aan zijn eigen hardware. Met de uitbreiding naar andere toestellen moeten meer mensen Android N voor de release kunnen uitproberen. Het is onbekend wanneer de ondersteuning komt voor andere toestellen en welke toestellen dat kunnen zijn.
De hint staat als comment in de html-code van de Android N Timeline-pagina, waarop Google een overzicht geeft van het tijdspad van de eerste preview in maart tot aan de release. In de comment staat dat de preview ook komt voor consumenten, naast de ontwikkelaars die het nu kunnen proberen. Bovendien wordt het mogelijk om zonder te hoeven flashen via ota's naar de definitieve release te gaan. Reddit-gebruiker FUNExtreme vond de verwijzing.
De eerste preview voor Android N kwam vorige maand uit. De nieuwe versie van Android heeft onder meer een nieuwe weergave van notificaties, splitscreen multitasking en een uitgebreidere versie van Doze, de methode om de accu te sparen als het toestel niet in gebruik is.