Overzicht

Nieuws - Motorola One Fusion+ met pop-upcamera verschijnt eind juni voor 300 euro

Lenovo kondigt de Motorola One Fusion+ aan, een 6,5"-smartphone met een pop-upcamera, Snapdragon 730-soc en vier camera's aan de achterkant. Het toestel draait Android 10 en komt eind juni uit voor een adviesprijs van 300 euro.

71 8 jun '20

Nieuws - Renders tonen Motorola-smartphone met vier camera's aan achterkant

Er zijn renders verschenen van een Motorola-smartphone met vier camera's aan de achterkant. De smartphone heeft geen aansluiting voor Moto Mods, waardoor het niet lijkt te gaan om een nieuw toestel in de Moto Z-serie.

35 4 apr '19

Nieuws - Renders tonen Android One-telefoon Motorola met gat in het scherm

Er zijn renders verschenen van de opvolger van de Motorola One en dat wordt de eerste smartphone van Lenovo met een gat in het scherm. Eerder presenteerden Samsung, Huawei en Huaweis dochtermerk Honor al telefoons met een gat in het display.

69 28 dec '18

Nieuws - Motorola kondigt Android One-smartphone aan met Snapdragon 625

Motorola heeft de One aangekondigd, zijn eerste smartphone in het Android One-programma voor release in Nederland en België. Het gaat ook om de eerste Moto-smartphone voor de Benelux met een inkeping in het scherm.

39 31 aug '18