Gebruikers over webshop MediaMarkt
Review toevoegenIk maak kans op een prijs
AlgemeenIk had het product in de winkel gezien en kon het erg makkelijk op de site terug vinden, en ook makkelijk via de site besteld. De beschikbaarheid op de site en in de winkel lijken niet helemaal overeen te komen.
Uit eigen beweging
AlgemeenBij de mediamarkt een koffiezetapparaat besteld (uit voorraad). Verder niet in de aanbieding, wél op blackfriday. Hier besteld omdat mede tweakers vrij positief waren over de Mediamarkt.
Helaas is mijn ervaring (tot nu toe) wat negatiever. Ik krijg namelijk op géén enkele manier contact. Als je een online bestelling plaatst is er geen telefoonnummer om te bellen, de chat is afgesloten? en mail wordt niet beantwoordt (in ieder geval niet binnen 7 dagen).
Ik snap dat het mogelijk wat drukker is. Maar dit is wel erg amateuristisch. Ik heb alleen een bestelbevestiging gehad en geen idee hoe het er met mijn bestelling voorstaat. Deze zou vorige week al geleverd worden maar dat is in ieder geval niet gelukt.
Het enige wat goed ging was het bestellen en betalen. Mocht er een verandering zijn zal ik deze review updaten. Tot nu toe erg teleurgesteld over de Mediamarkt (online). En daarnaast lust ik inmiddels ook wel een bakkie!
EDIT; na tip van een tweaker toch een telefoonnummer gevonden, niet helemaal goed gekeken. Al doen ze wel hun best om het nummer te verstoppen.
EDIT 2; iemand kunnen spreken aan de telefoon. De bestelling was ergens blijven hangen en ze gaan hun best doen om het product alsnog zo snel mogelijk geleverd te krijgen. Ik ben benieuwd...
EDIT 3; this nu drie dagen sinds het laatste contact, maar niks meer gehoord. Ook geen mail contact of verzendbevestiging met track & trace. Beloofd niet veel goeds. Morgen maar weer eens bellen...
Bestelling zou vorige week geleverd worden. Niks meer gehoord nadat de bestelling geplaatst is. Ik heb contact op proberen te nemen met de klantenservice maar zonder succes.
KlantenserviceNog geen contact kunnen krijgen met de klantenservice. Ik heb een contactforumlier ingevuld op de website waar er binnen 3 werkdagen contact zou worden opgenomen (wat eigenlijk al best wel een ruime periode is). Dit is in ieder niet gelukt.
Uit eigen beweging
AlgemeenProducten makkelijk te vinden uitstekende service tot aan betaling levering moeten we nog afwachten maar ga ervan uit dat dat ook goed komt
VerzendingBestelling is pas net geplaatst dus over de levering kan ik nog niets zeggen maar we gaan ervan uit dat dit goed komt
KlantenserviceKlantenservice hebben wij geen contact mee gehad maar wij gaan ervan uit dat de service uitstekend ia
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenDe toelichting is duidelijk makkelijk te vinden via de shite en in de winkel alles staat duidelijk aangegeven wat waar licht !
---
Het is top bedrijf zeker een dikke 5 sterren kom al jaren bij mediamarkt. Goede kwaliteit aan producten, vriendelijke personeel in het bedrijf.
Klantenservice goed en duidelijk vriendelijk ze zijn proactief op het werkvloer als klant zijnde helpen ze je goed
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenIk vond alles redelijk goed gaan. Maar ik vond sommige dingen redelijk onduidelijk maar dat kan best aan mij liggen
VerzendingIk heb mijn airpods 16 november besteld en ik heb ze helaas nog steeds niet binnen. Maar daar is nu een onderzoek naar gestart. Dus hopelijk heb ik ze binnenkort.
KlantenserviceIk vond de klantenservice uitstekend. Ik werd top geholpen door de beste man achter de telefoon
Uit eigen beweging
AlgemeenIk was op zoek naar een nieuwe combimagnetron, nadat die van mij het na kortsluiting had begeven. Na veel vergelijken een nieuwe gevonden. Deze werd bij meerdere partijen voor dezelfde lage prijs aangeboden, echter had de MediaMarkt de snelste levering (vandaag besteld, morgen in huis) en dus uiteindelijk daar de betelling geplaatst.
Website en bestelproces zijn overzichtelijk en je bestelling is zo geplaatst.
De levering van de combimagnetron heeft MediaMarkt uitbesteed aan Dynalogic. Hoewel zij niet heel erg goed worden beoordeeld, werd de combimagnetron de volgende dag keurig conform afspraak geleverd. Dynalogic heeft mij gedurende het leverproces goed op de hoogte gehouden van eventuele wijzigingen in het geplande tijdvak.
Levering geschiedde door twee vriendelijke medewerkers en ze hebben de oude defecte combimagnetron ook ook meegenomen.
TL;DR:
- Ze streven er naar binnen 3 dagen te reageren. De eerste inhoudelijke reactie was pas na 9 dagen. Algehele afhandeltijd ligt inmiddels over de 12 dagen
- Moest zelf bellen om erachter te komen dat het ticket bij de verkeerde afdeling lag;
- Moest zelf bellen om erachter te komen dat ze de foto's niet konden openen;
- Na iedere mail die je stuurt moet je gemiddeld 2 dagen wachten
- Klantenservice biedt e-Voucher in plaats van reparatie of geld terug;
Meer informatie:
Na levering heb ik de doos geïnspecteerd. Deze was onbeschadigd. Helaas bleek na het openen van de doos dat de achterkant van de combimagnetron flink ontzet te zijn. Vermoedelijk schade dat in de fabriek is opgetreden.
Daarover contact opgenomen met de MediaMarkt. Dat kan alleen via een contactformulier op de website. MediaMarkt streeft er naar om binnen 3 dagen te reageren.
Na 6 dagen telefonisch contact opgenomen. Medewerker vertelde mij dat ze binnen twee dagen contact op zouden nemen. Nadat dit wederom niet gebeurde heb ik weer telefonisch contact gezocht. Toen werd mij verteld dat het ticket bij de verkeerde afdeling lag en dat ze de foto's, die ik via het contactformulier had geüploaded, niet konden openen en dat ik ze opnieuw moest sturen. Het is betreurenswaardig dat ze dit niet zelf constateren en hier niet zelf contact over opnemen met de klant.
Na het opnieuw sturen van de foto's kreeg ik twee dagen later een reactie dat ze de schade hadden beoordeeld en mij een e-Voucher wilden aanbieden van €60. Daarop aangegeven dat ik aan een voucher niks heb en een voorstel gedaan voor een creditnota en het terugstorten van de voorgestelde tegemoetkoming.
De klantenservice reageerde vervolgens dat dit het crediteren niet mogelijk is en dat een voucher de enige mogelijkheid is. Uiteindelijk deze met tegenzin geaccepteerd en contact opgenomen met de fabrikant om meer informatie te krijgen over de schade aan het product.
Uit eigen beweging
AlgemeenValt niks over te vertellen, gewoon zoals het hoort. Apple airpods besteld, paar weken terug.
VerzendingMaar dan. Airpods komen maar niet. Paar keer gebeld, 'even geduld nog meneer'. Nog maar een paar dagen gewacht, niks.
'We zien hier inderdaad in het systeem staan dat ze NIET zijn geleverd door DHL en dat ze ook niet weten waar ze zijn' Kwijtgeraakt dus.
Ok, dat kan gebeuren. Krijg ik dan nieuwe oortjes?
'We sturen u nieuwe oortjes op'.
Weer een paar dagen verder, niets. Zoveelste klantenservicegesprek:
'Nee het onderzoek loopt nog, we weten het niet'
Kan ik dan mijn geld terugkrijgen?
'Nee dat kan ook niet, het onderzoek loopt nog'
Weer een paar dagen stil.
Inmiddels drie weken, een tiental telefoontjes en 130 euro lichter én nog steeds geen kerstcadeau voor m'n kind. Bedankt he Mediamarkt!
Hier koop ik dus NOOIT meer iets. Oplichters. Die nepreviews hieronder zijn ook gewoon lachwekkend, een hele sloot 1 dag oude accounts met een slecht vertaald Nederlands onzinverhaaltje. Koopt Mediamarkt die reviews in? Als dat zo is dan neigt dit naar fraude, hopelijk zit er ergens op of bij Tweakers een advocaat met humor die daar eens in wil duiken.
Het zegt ook wel heel veel over een bedrijf, als je zo zaken wilt doen.
Uit eigen beweging
AlgemeenTijdens Black Friday Xbox bundel besteld (was hele goede aanbieding). Netjes opgestuurd, maar er bleek een geopende doos met gebruikt exemplaar in de doos te zitten en dat vond ik niet acceptabel (stond ook niks over bij het artikel).
Ticket aangemaakt, wordt met een flauwe verwijzing naar FAQ zonder verder overleg gesloten. Klantenservice 3x gebeld, kastje naar de muur "het ligt bij een andere afdeling", "moeten binnen 24 uur reageren", "ze komen met een oplossing" en maar niks horen. Na een week maar zelf naar de winkel gereden die hem heeft opgestuurd om een oplossing te eisen (Post NL Track en Trace liet de afzender zien).
Daar geklaagd, stelden voor bedrag te retourneren maar dat vond ik geen acceptabele optie voor mij want alle Black Friday aanbiedingen waren inmiddels verlopen. Bundel was ook niet meer leverbaar wat het nog wat moeilijker maakte, en los kostte console+game inmiddels bijna 200 euro meer omdat er geen aanbiedingen meer waren. Nu snap ik dat dat een probleem is, maar waar ik geen begrip voor heb is waarom dat mijn probleem moet zijn. Hadden ze me vooraf verteld dat ze geen nieuwe konden leveren had ik hem direct ergens anders kunnen bestellen in de aanbieding.
Uiteindelijk na aandringen een losse Xbox met de game uit de bundel los erbij gekregen zonder bijbetaling dus de oplossing was heel acceptabel maar de weg ernaartoe nogal moeizaam. Uiteindelijk dus prima geholpen in de winkel. Online klantenservice kan helemaal niks betekenen en klaagt ook openlijk over de samenwerking met de winkels. Andersom klaagt de winkel dat de online klantenservice maar wat roept en klanten naar de winkel stuurt voor dingen waar ze niks mee kunnen.Had meer sympathie voor het winkelpersoneel overigens, daar hebben ze een oplossing gezocht voor me. Maar goed, daar hebben ze ook zonder overleg een gebruikt artikel in de doos gestopt waarmee het probleem is ontstaan.
Conclusie: nooit meer iets online bij ze kopen, als er iets mee is heb je gegarandeerd gezeik en kloterige service. Gewoon in de dichtsbijzijnde winkel de doos zelf uitkiezen.
Netjes omgepakt in een omdoos, dinsdag besteld en vrijdag in huis (artikelpagina gaf aan levering op zaterdag dus mooi op tijd).
KlantenserviceDe online klantenservice is echt abominabel slecht. Reageren niet, tickets worden zonder oplossing of contact afgemeld en als je ze belt kunnen ze niks voor je regelen of oplossen en verwijzen naar andere afdeling of de winkel maar brengen je weer niet in contact 'want ze nemen toch niet op'.
Ze zijn verder wel vriendelijk.
Uiteindelijk voor mijn online bestelling maar half uur naar de winkel gereden en daar is het uiteindelijk opgelost.
Uit eigen beweging
Algemeenniet veel aan op te merken de webshop was goed en ik kon makkelijk betalen en het bestellen op een simpele manier.
Verzendinghij was een dag te laat [het werd uitgesteld]
en de dag daarna was het pakketje ook nog 1 uur te laat [de volgende dag]
dat ik het voldoende vind is omdat het natuurlijk ook black friday was en dan best veel pakketjes rondgaan dus eerlijk gezegt is het dan nog niet zoo erg.
toen ik hun hulp vroeg over welk keyboard ik beter kon halen voor gamen hielpen ze mij meteen, met de beste stille optie die ze konden vinden. maar die was niet meer bij dat filiaal beschikbaar. dus ze hadden gezegt om het online te bestellen.
Uit eigen beweging
AlgemeenQua verkopen gaat het prima. In de fabrieksgarantie wordt de reparaties uitgevoerd en uitbesteed door de fabrikant, dus afhankelijk van de fabrikant meestal ook prima.
Echter, wanneer je een stukje service van MediaMarkt als verkopende partij nodig hebt, wordt het gauw minder.
De reviews van de MediaMarkt hier zijn bijna allemaal positief. MAAR: de positieve reviews worden allen geschreven door accounts die zijn aangemaakt op de dag van plaatsing van de review. Nep reviews dus
Mijn Sony WF-1000XM4 oortjes zijn inmiddels al twee keer ter reparatie geweest, laatste keer was vrij kort geleden. De reparatie zelf gaat via de reparateur van de fabrikant dacht ik en duurde incl transport met Mediamarkt als tussenstations 2-3 weken. Vervelend, maar zo gaan die dingen helaas.
Nu merk ik dat het linkeroortje plots heel snel leeg gaat: de batterij zakt al onder 50% wanneer de rechter nog boven 90% zit. Het linkeroortje klaagt dat ie leeg is wanneer de rechter nog 80% heeft. Ze doen het wel, maar hier gaat overduidelijk iets niet goed, dit verschil is ook geen slijtage te noemen. Nog een reparatie doorlopen had ik niet zoveel trek in. Ook sta je als consument in het recht om een andere oplossing te vragen wanneer er meer reparaties moeten worden uitgevoerd. Andere bedrijven doen dit ook, heb bij een andere webshop de koop mogen ontbinden bij een derde defect.
In de winkel navraag gedaan naar mijn opties om te bespreken of er niet iets anders mogelijk is dan te blijven repareren. Aldaar zei men dat ik beter kon bellen. In de winkel mogen ze dergelijke toezeggingen niet doen, of deze medewerker had de bevoegdheid niet. Prima, ik ga wel bellen.
Een week geleden (22-11) ben ik gaan bellen: dat is eenvoudiger gezegd dan gedaan. Bijna elk keuzemenu is een dood lopend pad, waarna je door een computerstem wordt gewezen op het feit dat je via de website ook het e.e.a. aan informatie kunt vinden. Je wordt veel succes gewenst en de verbinding wordt verbroken. Geen antwoord op mijn vraag en niemand gesproken, slechte klantervaring.
Na (ik dacht) 6 keer opnieuw bellen en een ander keuzemenu geprobeerd te hebben, kwam ik uiteindelijk bij een medewerker uit. Bij deze vriendelijke (overigens Vlaamse, dacht ik) medewerker telefonisch uitgelegd wat er aan de hand was, aangegeven dat ik geen trek had in alweer een reparatieproces van 2-3 weken en ik in het kader van de verkopersgarantie graag een andere optie wilde. Hij toonde begrip, had het genoteerd en gaf aan dat hij het ging doorzetten. Hij mocht er zelf geen beslissing over maken, maar in ongeveer twee dagen zou ik meer horen per e-mail.
We zijn inmiddels een week verder en ik heb nog niks gehoord. Ik denk dat ik ook niks meer ga horen tenzij ik zelf ga bellen. Helaas ben ik vergeten welke van de opties in het keuzemenu een niet-doodlopend pad is, dus dat wordt weer zoeken. Wordt vervolgd.
Update 30-11: opnieuw gebeld. Kortaf en empathieloos te woord gestaan, geen excuses voor de radiostilte. U mag het ter reparatie opsturen meneer, was de boodschap. Ik houd er een raar gevoel van over.
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenNaast dat ze een duidelijke site hebben, was de betaling gemakkelijk geregeld, evenals de snelle levering.
VerzendingSnelle levering, ivm drukte bij PostNL zelfs één dag eerder, zondagavond ipv maandag, dit was tevens keurig vermeld in de track-en-trace mail van PostNL
KlantenserviceNiets van doen gehad met klantenservice online, in de winkel zijn wel altijd vriendelijk, al zijn ze niet altijd even kundig.
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenEen van de beste dingen aan Tweakers is dat je gemakkelijk prijzen kunt vergelijken. Het is superhandig om te zien waar je het beste deal kunt krijgen voor de producten die je zoekt. Ik heb zelf ook al veel geld bespaard door gebruik te maken van die functie. Echt een aanrader! 👍😄
VerzendingEen van de beste dingen aan Tweakers is dat je gemakkelijk prijzen kunt vergelijken. Het is superhandig om te zien waar je het beste deal kunt krijgen voor de producten die je zoekt. Ik heb zelf ook al veel geld bespaard door gebruik te maken van die functie. Echt een aanrader! 👍😄
KlantenserviceEen van de beste dingen aan Tweakers is dat je gemakkelijk prijzen kunt vergelijken. Het is superhandig om te zien waar je het beste deal kunt krijgen voor de producten die je zoekt. Ik heb zelf ook al veel geld bespaard door gebruik te maken van die functie. Echt een aanrader! 👍😄
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenEasy to navigate through the shop.
Simple order process. Can pay by paypal ! !
Good communication of the processing of the order. Not too many emails but still informative. Easy to handle thanks to the qr code
KlantenserviceFriendly personnel. Easy to access. Also physically through the many shops.
Very efficient system with the separate sections
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenBij MediaMarkt vond ik snel wat ik wilde aanschaffen. De medewerker is klantvriendelijk en zo kon de aankoop goed plaatsvinden. Het product heeft de juiste prijs.
VerzendingHet product is in de winkel aangeschaft en moet nog worden bezorgd op woensdag 29 november a.s.
KlantenserviceDe Klantenservice is wat mij betreft goed; ik heb nog niet te maken gehad met de Klantenservice.
Uit eigen beweging
AlgemeenAlles staat Duidelijk aangegeven en is goed overzichtelijk, ik had echt geen moeite met bestellen
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenMedia markt levert goede service.
Bij media markt krijg je goede communicatie.
De prijzen zijn top !
En ze leveren ook nog eens goede kwaliteit.
Wat ook fijn is dat je dezelfde dag nog kan ophalen!
Je mag zelf kiezen wanneer het word geleverd, en het kan heel snel geleverd worden.
KlantenserviceZe helpen je goed, ze luisteren naar jou wat je graag wilt en doen er ook echt wat mee.
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenGoed. Ik heb tot nu toe veel dingen op uw site gekocht en alles was echt goed. Hoe te kopen en product
Verzendingop tijd komen .Wanneer ik een product bestelde, ontving ik het op tijd en ontving ik het altijd met een glimlach en geluk
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenMediamarkt is een vertrouwde site met goeie recenties. Ook is het zeer handig om producten te vergelijken zodat je niet meer in twijfel zit.
De communicatie is uiterst goed.
De dag erna gekregen zoals aangegeven. Super snel en goed geleverd. Kan niet beter volgens mij.
KlantenserviceIk werd netjes behandeld, ook is alles zeer duidelijk. Er zijn mensen voor je als je ze nodig hebt.
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenBestellen ging prima. Gekozen voor de optie om hem op te halen, dit verliep soepel!
---
Ik ga het product ophalen, dus heb geen gebruik gemaakt van de optie om te verzenden
De klantenservice is prima. Als je een probleem hebt lossen ze het keurig met je op.
Ik maak kans op een prijs
Algemeenprima maar niet echt speciaal gewoon betalen en toen was het klaar kreeg ik een mail.
VerzendingWordt eerst beloofd dat ik hem de dag erna zou krijgen komt hij uiteindelijk een week later aan midden op de dag.
Klantenserviceik probeerde over het bovenstaande een vraag te stellen hoe dit komt, nog steeds geen antwoord van gekregen