Gebruikers over webshop MediaMarkt
Review toevoegen"Ik heb geen op- en of aanmerkingen" is mijn algemene beoordeling in minimaal 15 woorden
VerzendingTijdig geleverd in prima verpakkinhg
KlantenserviceKlacht over niet werkend apparaat tot nu keurig afgehandeld
Was heel eenvoudig en zeer overzichtelijk te bestellen. Geweldig goede Friteuse snel warm en eenvoudig te bedienen.
VerzendingWas 1 dag na de bestelling al in huis
KlantenserviceZeer duidelijke administratie over het bestelde artikel
Uitstekend. De helft van de betaling met de cadeaukaart betaald en de rest van de bank. Fijn dat het zo makkelijk kan.
Verzending's avonds besteld 's ochtends ontvangen
Klantenserviceuitstekend
Het product is prima op tijd geleverd en voldoet geheel aan de verwachting.
Ik ga het een volgende keer zeker weer bij Mediamarkt bestellen .
De bestelling was heel snel te plaatsen. Duidelijke keuze mogelijkheden
Snelle levering en uitstekend verpakt.
Produkt was prima.
KlantenserviceSnel en adequaat
Bestellen is nakkelijk. Betaling gaat snel. Levering was uitstekenc. Nog niet te maken gehad met aftersales.
Werkt super, geen problemen mee gehad, bestelling makkelijk te plaatsen, en goed verloop van de bestelling.
VerzendingLevering binnen een dag geleverd, super
KlantenserviceDe klantenservice is erg slecht te bereiken, je staat hele tijd in de wacht, heb zeker 15 keer gebeld en bleef ook 10 minuten aan de lijn en kreeg telkens te horen dat ik in de wacht stond, erg slecht geregeld en dit moet zeker verbeterd worden.
Het was makkelijk want ik kan via mijn mobielbankieren app betalen en dat is heel fijn.
VerzendingIk kreeg het de volgende dag binnen en dat is super!
KlantenserviceIk kreeg gelijk een mail van de bestellen etc.
Informatie op de website is goed, prijsconcurrentie is ook scherp. Met selecties is je zoekopdracht goed te verkleinen.
VerzendingHet was in de eerste poging niet afgeleverd, ook niet bij buren, toen aangegeven dat ik het bij een Postnl punt wou ophalen en dat is goed gegaan. Het was volgens mij niet mogelijk om direct bij de bestelling te zeggen dat je het bij een postnl punt wil ophalen, dat zou misschien een handige verbetering zijn.
Veel producten, al wordt het allemaal wel steeds minder. Tevens ook niet zo heel goedkoop als dat ze beweren. Vaak ben je duurder uit dan als je verder zoekt. Wat betreft films heeft MM een monopolie positie in Utrecht en dit buiten ze dan ook flink uit met belachelijke prijzen. Soms zijn producten refurbished en geven ze dit niet aan; ze worden als nieuw verkocht. Dit heb ik met een muis gehad die duidelijk al gebruikt was, maar als nieuw werd verkocht. Schandalige misleiding van de Media Markt. Vaak staan er producten op de website die niet in de winkel te vinden of te krijgen zijn. Ook dit wordt niet aangegeven. Erg slecht allemaal.
KlantenserviceIk wilde een film kopen die ik elders goedkoper had gezien. Volgens de algemene voorwaarden van Media Markt kun je dit dan aangeven en dan krijg je 'm voor dezelfde, of een lagere prijs. De medewerker had duidelijk geen zin om dit op te zoeken en gaf mij te kennen dat ik 'm dan maar daar moest gaan halen. Toen ik hem vroeg wat dit voor een antwoord was kreeg ik als reactie dat hij wel wat beters te doen had, waarna hij gewoon wegliep.
Mediamarkt heeft een duidelijke site, zij geven veel informatie over de producten en hebben een snelle levering.
Makkelijk zoeken, heeft reviews op de site, overzichtelijke categorieen via tweaker in de product categorie makelijk te bereiken
VerzendingJe krijgt van de post een bezorg tijd tussen 16:00 en 20:00 vervolgens bellen ze om 15:45 aan dat is ruk als je de avond hebt vrij genomen of om 16:00 pas thuis komt (niet d'r schuld van mediamarkt natuurlijk)
KlantenserviceUiterst vriendelijke dames aan de telefoon, ze doen alleen niks voor je of kunnen niks voor je doen. (Denk niet dat een ander bedrijf het beter doet.)
Goedkoper dan elders. Wel teleurstelling dat BTW actie niet van toepassing was. Snel en gemakkelijk bestellen.
VerzendingVolgende dag in huis, goed verpakt
Wasmachine geleverd, oude meegenomen, nieuwe wasmachine defect, opgehaald, nieuwe wasmachine niet meer leverbaar, dus nu al twee weken zonder wasmachine, geld niet terug gestort (tot op heden). Regelmatig contact gehad met de klantenservice, waarbij de kortste wachttijd 36 minuten was en de langste 67 minuten,,,het was druk i.v.m. BTW dagen, zet er dan extra personeel bij, maar uiteindelijk nog niets mee opgeschoten. Soms werd mail binnen 5 minuten beantwoord, soms na een dag, maar op mijn laatste mail nu al drie dagen geen antwoord. Het zal wel doodbloeden denken ze.....denk ik.
VerzendingDus nog steeds geen levering, geen geld terug en geen idee hoe en wat men doet met de BTW korting.
KlantenserviceWasmachine geleverd, oude meegenomen, nieuwe wasmachine defect, opgehaald, nieuwe wasmachine niet meer leverbaar, dus nu al twee weken zonder wasmachine, geld niet terug gestort (tot op heden). Regelmatig contact gehad met de klantenservice, waarbij de kortste wachttijd 36 minuten was en de langste 67 minuten,,,het was druk i.v.m. BTW dagen, zet er dan extra personeel bij, maar uiteindelijk nog niets mee opgeschoten. Soms werd mail binnen 5 minuten beantwoord, soms na een dag, maar op mijn laatste mail nu al drie dagen geen antwoord. Het zal wel doodbloeden denken ze.....denk ik.
Gemakkelijk, betrouwbaar,op tijd, shop ,om artikel te zien, goed bereikbaar,goede parkeergelegenheid. Internet overzichtelijk en dus gemakkelijk.
VerzendingOp tijd, goed verpakt.
KlantenserviceVriendelijk, behulpzaam, betrouwbaar
During the no VAT sale I've bought a monitor 17.5 % less the manufacturer price. They actually delivered it and suffered a 175 euro loss. that was unexpected.
VerzendingThey have sent a package within 4 days. That's a good result during mass sale.
KlantenserviceThey have answered a request in 3 hours. That's quite quick.
Drone en accessoires besteld via de webshop. Tijdens de aktie "BTW weg ermee" afgehaald en toen werd zonder probleem de BTW alsnog in mindering gebracht. De batterij zou echter niet in de aktie vallen terwijl het check-tool op de website aangaf dat ook de batterij in de aktie viel. De verkoopster ging daar echter niet in mee, ten onrechte. De extra battrij daarom niet gekocht
KlantenserviceTevreden over het bij het afhalen alsnog verrekenen van de BTW voor de drone. Niet tevreden over het onterecht niet verrekenen van de BTW voor de batterij
Chromecast gekocht voor €34 was laagst mogelijke prijs, prima product en snelle levering . .
We hebben een nieuwe (dat dachten we althans) TV gekocht bij de MediaMarkt in Den Bosch. Het ging een beetje vreemd omdat hij eerst niet op voorraad was, maar opeens hadden ze toch nog een exemplaar. De verkoper die meeliep had nog even een vreemde woord wisseling bij de kassa. Wat later waarschijnlijk bleek te gaan om een sticker op de doos dat de TV 'klaar was gemaakt voor 29 euro', iets dat wij niet wisten. Dit is dus niet in rekening gebracht, maar dat is ook logisch, want dat was voor de allereerste eigenaar van de TV, niet voor ons!
De prijs was wel netjes wat volgens de BTW actie.
Bij thuiskomst hebben wij natuurlijk enthousiast de TV uitgepakt met de kids, maar wat blijkt de TV is niet nieuw, maar blijkt al bij iemand anders thuis te zijn geweest. Alle kabels lagen los in de doos, het scherm was gewoon vies en de voet was niet compleet dus we konden niet eens gaan TV kijken!
De volgende dag meteen gebeld en er zat niets anders op dan terug te gaan naar de winkel.
Bij de klantenservice werden we netjes te woord gestaan en ook zij kwamen er achter dat de TV niet compleet was. Daarna naar de TV afdeling om te kijken hoe nu verder. De afdelingsmanager begon dat het dan voor deze keer mogelijk was om een nieuwe TV te bestellen voor de BTW actie prijs. Helemaal geen verontschuldiging dat zij géén nieuwe TV hadden geleverd, maar dus alleen maar dat ik als consument wel erg blij moest zijn dat ik hem mocht ruilen!!! Nou, ik ben blijkbaar wel gek!
Ik vind het echt absurt dat zij een tweedehands TV weer leveren aan een klant als nieuw, die ook nog eens niet compleet is, en dat ik dan als klant blij mag zijn dat zij die fout corrigeren! Ik vind dat echt schandalig. Ik had op zijn minst excuses verwacht en een klein gebaar dat zij laten zien dat ze klanten belangrijk vinden. De manier waarop de afdelingsmanager mij heeft behandeld vond ik echt slecht, alsof ik iets verkeerd heb gedaan.
Ik snap best dat mensen tevreden zijn over MediaMarkt. Alle positieve reviews die ik zie gaan over producten die goed geleverd zijn. Maar op het moment dat je juist de echte service nodig hebt, dan ben je als klant echt heel slecht af bij de MediaMarkt.
Nu heb ik dus al betaald voor mijn TV en heb ik niets in huis en mag ik afwachten wanneer deze geleverd gaat worden.
Het valt mij op dat als wij ons verhaal vertellen aan anderen dat veel mensen meteen reageren dat dit typisch MediaMarkt is. Als de MediaMarkt acties heeft zoals de BTW actie, dan is dat toch geen reden om dan maar minder kwaliteit te leveren of klanten zoals ons te belazeren met de verkoop van een 2e hands TV als zijnde een nieuwe?
UPDATE:
Inmiddels is er door MediaMarkt naar aanleiding van deze review contact met me opgenomen en hebben ze mijn klacht wel serieus genomen. Ik ben hiernaar netjes geholpen door de winkel in Den Bosch en zij hebben een passende oplossing aangeboden. Onze nieuwe TV is netjes thuis afgeleverd en inmiddels genieten we er volop van! Ik hoop dat de MediaMarkt wel leert van deze situatie want het levert bij de klanten frustratie op en het kost ze zelf uiteindelijk ook geld door alle medewerkers van van de klantenservice en het filiaal die er tijd in moeten steken.
Ik kan wel zeggen dat ik blij ben met de afloop en dat ze het dus wel degelijk correct hebben afgehandeld.
Slaapkamer tv besteld tijdens de BTW aktie. Prijs was exact de laagst vindbare minus BTW.
VerzendingZaterdag besteld, Woensdag bezorgd. Verzending kon langer duren door drukte was gemeld en levertijd stond op 1-7 dagen. Alleen in originele doos verpakt.