Panasonic TX-55HZT1506 Zwart Review
15 april 2021, laatste update op 15 april 2021, 2.160 views Rapporteer
Testpanel +2
Pluspunten
  • Bouwkwaliteit en afwerkingsniveau
  • Superieur beeldkwaliteit
  • Geluidskwaliteit
Minpunten
  • Prijs tov concurrent
  • upfacing speaker
  • input lag
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Inleiding
Vormgeving
Toch zijn er enkele punten van kritiek op het ontwerp:
https://i.postimg.cc/5XJ2C85N/pic1.jpg
Bouwkwaliteit en afwerking
Je kan er vanaf zien dat je te maken hebt met een hoogwaardig kwaliteit televisie.
Interface
https://i.postimg.cc/JsQ4ctK3/Pic2.jpg
Kleurweergave
https://i.postimg.cc/GHGptXy5/pic-3.jpg
https://i.postimg.cc/LYJ9pDSv/pic4.jpg
https://i.postimg.cc/mc2ZdR6v/pic5.jpg
Contrast en helderheid
https://i.postimg.cc/KKqGwV6R/pic6.jpg
Geluid
Dit is wellicht iets om rekening mee te houden voor degenen die in appartementen wonen of wat minder goed geisoleerde woningen, wij merkten overduidelijk het verschil en dan hebben we een betonnen verdiepingsvloer van 20 cm met daarbovenop 7mm groene viltplaten + 8 mm laminaat.
Ghosting, Pixeldefecten en Inbrandgevoeligheid
Uiteindelijk is men aangewezen op de service en garantie van de fabrikant.
Prijs
Op moment van schrijven is de Panasonic TX-55HZT1506 te koop voor een bedrag van zo rond de 2200 euro. De voordeligste 55 inch OLED is in dezelfde categorie is de LG OLED55C9PLA Zwart die te koop is voor zo’n 1500 euro. Een unique selling point van Panasonic televisie is toch wel de geluidskwaliteit en de swivel stand.
Algemene beoordeling
reviews: Panasonic HZW2004 - Net iets mooier dan die andere oleds
reviews: LG C9 oled-tv Review - Top-tv met hdmi 2.1
Referenties
nieuws: LG stopt eind november als laatste fabrikant met plasma-tv's
nieuws: Panasonic stopt in september met het maken van tv-panelen
nieuws: LG Display komt met oledpanelen van 42 inch en fellere oledpanelen va...