1. Laagste prijs
    € 249,- bij Proshop.nl
    Wacht je op een prijsdaling?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (1) Hebben (1)
Sortering

Onjuiste informatie melden

Prijsontwikkeling

Verfijn resultaten

Winkels

Toon resultaten 0

Btw

Kenmerken

Meer over de OnePlus Nord CE5, 128GB opslag Zwart

Deze samenvatting is AI-gegenereerd op basis van onze specificaties en testresultaten

De OnePlus Nord CE5, geïntroduceerd in juli 2025, is een smartphone in de lagere prijsklasse die zich onderscheidt door een OLED-scherm met een verversingssnelheid van 120Hz en een accucapaciteit van 5200mAh. Het toestel draait op Android 15 en biedt minimaal vier jaar softwareondersteuning, wat marktconform is voor dit segment.

Het scherm heeft een resolutie van 2392x1080 pixels en een piekhelderheid van 1430 cd/m², wat zorgt voor goede afleesbaarheid, zelfs in fel zonlicht. De MediaTek Dimensity 8350-soc is krachtig op papier, maar volgens testresultaten van Tweakers heeft het toestel last van prestatieverlies bij langdurige belasting, wat merkbaar kan zijn bij intensieve taken zoals gamen. De camera’s zijn functioneel maar niet bijzonder: de hoofdcamera heeft een 50MP-sensor met een relatief klein formaat van 1/1.95", wat minder geschikt is voor situaties met weinig licht. De ultragroothoekcamera is beperkt tot 8MP.

Met een prijs van ongeveer 249 euro biedt de Nord CE5 een uitstekende accuduur en een goed scherm, maar de matige camera’s en prestatieproblemen maken het minder geschikt voor veeleisende gebruikers. Het toestel is vooral interessant voor mensen die een lange batterijduur en een soepel scherm belangrijk vinden.

Vond je deze tekst behulpzaam?
Bedankt voor je feedback!

Review door de redactie

Door Dennis de Vries - Redacteur 8 juli 2025

OnePlus Nord 5 & Nord CE5 - OnePlus concurreert met zichzelf

De OnePlus Nord CE5 is op zichzelf geen slecht toestel, maar het is momenteel absoluut niet degene die bovenaan de aanraders in zijn prijsklasse staat, tenzij je de allerlangste accuduur wilt hebben. Het beeldscherm is mooi vormgegeven met dunne, bijna symmetrische schermranden en is erg goed afgesteld. De Dimensity-soc is op papier razendsnel, maar heeft in de praktijk veel last van throttling, waardoor hij bij langdurige belasting niet tot zijn recht komt. Het camerasysteem is op zich afdoende, maar minder goed dan dat van de concurrentie. De software is dan wel weer fijn in gebruik en ontvangt beveiligingsupdates tot 2031. Op details zoals de trilmotor en enkele speaker is beknibbeld: dat doet afbreuk aan de gebruikservaring. Lees verder »

Lees de uitgebreide review en reacties

Vraag & Aanbod

Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »