-
Amazon.nl Marketplace
Verkoop door APRIMS
2 van 5 sterren (6 shopreviews) € 25,99|Gratis Bekijk -
bol
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis in huis!
4 van 5 sterren (207 shopreviews) € 26,99|Gratis Bekijk -
123led.nl
✅ Specialist in Smart Home. Morgen in huis!
3 van 5 sterren (6 shopreviews) € 27,95|Gratis Bekijk -
Reichelt
4 van 5 sterren (8 shopreviews) € 25,37|€ 6,95 Bekijk -
Azerty
Vandaag voor 23:00 besteld, morgen in huis! 📦
4.5 van 5 sterren (1.102 shopreviews) € 26,60|€ 5,95 Bekijk -
ALTERNATE.nl
JOUW SNELSTE WEG NAAR DE NIEUWSTE TECH!
4.5 van 5 sterren (1.041 shopreviews) € 26,99|€ 6,95 Bekijk -
Proshop.nl
Meer dan 200.000 producten tegen scherpe prijzen
4 van 5 sterren (172 shopreviews) € 28,69|€ 8,99 Bekijk -
Conrad.nl
2.5 van 5 sterren (56 shopreviews) € 30,99|€ 7,99 Bekijk
Specificaties
- Type module RGB(W)
- Protocol Bluetooth, Wi-Fi
- Aantal schakelknoppen 1x
- Aantal meegeleverde schakelaars 1x
-
Gebruik
Binnen -
Bevestiging
Inbouw
Belangrijkste specificaties
- Type module RGB(W)
- Protocol Bluetooth, Wi-Fi
- Aantal schakelknoppen 1x
- Aantal meegeleverde schakelaars 1x
-
Gebruik
Binnen -
Bevestiging
Inbouw
Schakelaar
- Type module RGB(W)
- Aantal schakelknoppen 1x
- Aantal meegeleverde schakelaars 1x
Verbinding
- Protocol Bluetooth, Wi-Fi
-
Verbinding (wlan)
Wi-Fi (versie onbekend)
Eigenschappen
-
Gebruik
Binnen -
Bevestiging
Inbouw
Afmetingen
-
Hoogte
42mm -
Breedte
37mm -
Lengte
12mm
Kleur
- Kleuren Geel
Meer informatie
- Product Shelly Plus RGBW PM
- Categorie Schakelaars
- Merk Shelly
- Tweakers ID 2092512
- EAN 3800235265635
- SKU Shelly_Plus_RGBW_PM, SNDC-0D4P10WW
- Specs van de fabrikant Productinformatie
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Beste beoordeelde review
Zocht een controller voor een paar aparte kanalen/ledstrips (COB wit, totaal 100W) en kon hier mooi wat mee besparen door alles in één controller te hebben met vier strings LED strips en één voeding. Komt mooi als vier light entities onder één device in Home Assistant. Voldoet technisch aan al mijn wensen, maar het is wel een merkbaar ouder beestje dan de andere Shelly (gen3/gen4) dat ik in huis heb. Hier mag Shelly wel een refresh voor uitbrengen in de gen4 range zodat er ook Matter+Zigbee op zit en WiFi 6, maar voor mij was dat geen dealbreaker. Jammer dat hij niet geschikt is voor wat andere projecten door ontbreken 2-kanaalsmodus voor dual-tone white led strips (hardwarematig moet het mogelijk zijn, software is het probleem), en de tweede softwarematig beperking dat de vier inputs alleen te gebruiken zijn in die "Lights x4" mode en niet in RGB(W)-mode.
Pluspunten
kan in vier kanaals modus (dus vier light controls voor vier witte led strips) mooie soepele transities met instelbare tijd (0.5-5s) zoals met elke shelly: fijn beheer en keuze local/cloud
Minpunten
oude generatie (gen2, er is geen opvolger in de gen3/gen4 series) en daardoor alleen oudere WiFi-standaarden, geen Matter, geen Zigbee. slechte bouwkwaliteit van de plastic case, deze komt bij mij telkens weer los kan niet in 2-kanaals modus voor dual-tone white led strips. Idealiter had er gewoon volledige flexibiliteit kunnen zijn voor de vier kanalen, bijvoorbeeld 1x dual-tone + 2x wit. of 1x RGB + 1x wit, maar helaasch is dat een beperking van de software. calibratie niet zo goed als bij de reguliere lampen Dimmer gen3/gen4 waardoor verloop 0-100 niet lineair is qua lichtopbrengst/vermogen vier losse inputs/schakelaars alleen te gebruiken in de modus van 4x wit, dus niet als je een RGB/RGBW strip hebt. raarrrrr. had gehoopt hiermee een i4 DC te besparen bij een ander project, maar helaasch. kleine contactors. 1.5mm² kabel gaat er lastig in, eigenlijk tot 0.75mm² bedoeld denk ik. toch wel vervelend als je op rood/positief maar 1 contact hebt en je wil het maximale van 10A eruit kunnen halen. Eigenlijk had die ene rood/positief contactor gewoon wat groter moeten zijn bij deze specs.