ASUS PG27AQDM en Corsair 27QHD240 - Twee 27"-oledschermen met LG-paneel
Net als de ASUS ROG Swift OLED PG27AQDM heeft ook Corsair voor zijn Xeneon 27QHD240 een oledpaneel van LG afgenomen. Het 26,5"-1440p-paneel heeft een zeer hoge verversingsfrequentie van 240Hz en combineert dat met bijzonder snelle responstijden. Een ideaal scherm voor gamers dus en hoewel Corsair het scherm daarvoor ook geschikt heeft gemaakt met gamingmenu's, oogt het vrij zakelijk. De vormgeving is strak en om het zakelijke aspect te onderstrepen, is het scherm voorzien van een USB-dock voor laptops met een USB C-ingang met 65W power delivery. De monitor is iets duurder dan het model van LG, maar goedkoper dan het model van ASUS. De beeldkwaliteit is net als de snelheid zonder meer uitstekend en afgezien van eventuele colorfringing op randjes, kunnen we heel weinig aanmerken op het scherm. Lees verder »