-
Platform (Games)
PC - Platform (PC/Mac) Windows
- Game Genre Race
- Ontwikkelaar Turn 10 Studios
- Soort gamecontent Stand-alone
- (Verwachte) releasedatum 2023
Forza Motorsport is de eerste game in de subfranchise sinds 2017, maar in de afgelopen zes jaar heeft Turn 10 weinig veranderd. Het absolute rijplezier met realistische auto's in combinatie met de meestal zeer overtuigende graphics geven de game een ijzersterk fundament, maar dat was bij de eerdere Forza-games al het geval. Het enige gloednieuwe gameplayelement, het autolevel- en upgradesysteem, weet weinig aan de franchise toe te voegen en hindert spelers zelfs in het uitproberen van het scala aan bolides. Ook de nieuwe singleplayercampagne weet niet te overtuigen. Forza Motorsport is en blijft een toegankelijke en vermakelijke simracefranchise light waarin je vooral zelf de beperkingen en regels mag bepalen, maar deze reboot in naam draagt weinig bij aan de doorontwikkeling van de serie. Lees verder »
Hou altijd wel van race-games en deze wilde ik ook spelen. TL;DR ik zou wachten tot ie een stuk goedkoper is of een maandje via Gamepass spelen.
Ik speel hem op wat oudere hardware (1070ti) en dan ziet het er niet super uit. Verder was het in het begin een drama om mijn stuurtje goed afgesteld te krijgen, de standaard FFB settings kloppen van geen kant en maakte dat alles veel te traag aanvoelde.
Qua races vermaak ik me op het moment wel maar heb niet het idee dat je er lang mee bezig bent, content is wel wat magertjes. Hopelijk voegen ze later nog toe, ook in de single-player extra events. Het upgrade-systeem vond ik in het begin wel aardig, maar naar mate je verder komt heb ik nog niet een auto over lvl-30 en begint het eentonig te worden. Als een auto niet gaat, wissel je niet ff.