Aan het einde van het jaar maken we de balans op: welke smartphone van 2021 heeft de beste camera? Zes topmodellen van evenzoveel fabrikanten gaan de strijd aan.
Ik vind de telefoon te duur voor de kwaliteit. Zeker omdat de speerpunten, zoals het snel opladen en de camera, waar veel reclame voor gemaakt wordt tegenvallen tijdens gebruik.
Dit is een prima product, maar vind de prijs iets te hoog.
Dit heeft te maken met wat min puntjes wat ik heb ontdekt.
De voorcamera van het toestel werkt wel prima maar het beeld is wazig als je er bijvoorbeeld een livestream mee maakt!
Pluspunten
Achtercamera, geweldige zoom functie
Geluid, prima tijdens muziek luisteren
Smal design, waardoor handig met 1 hand te bedienen
Minpunten
Voorcamera, zeer wazig tijdens focus.
Lang design, hierdoor uit de telefoon heel groot
Bepaalde apps kun je niet verwijderen zoals spelletjes
Het beste kenmerk is het Dolby Atmos geluidkwaliteit. Het klinkt als een echte geluidssysteem en klinkt heel goed als je muziek of filmpjes kijkt. Combineer dit met de 21:9 4K HD-scherm van de Sony Xperia 1 iii en je hebt de ideale manier om filmpjes te kijken waar dan ook.
Andere reviews zeggen het al: mooi scherm. Echt heel mooi. En lekker snel. Echt snel. Ik kom van een iPhone 11 en de Xperia is duidelijk sneller en het scherm is supersoepel. De Xperia is ook voelbaar lichter. Maar daar houdt het op...
Zeer goed toestel waarbij de beeldkwaliteit er echt uitsprong. Ook qua audioprestaties vind ik het toestel erg goed scoren. De camera is erg goed bij goede lichtomstandigheden. In het donker aan de matige kant. De accuduur is matig, namelijk rond de 4 uur on-screen time.
Meermaals software gerelateerde problemen ondervonden waardoor homescreen crashte en ik alle apps weer handmatig in mapjes moest slepen om de door mij gewenste app en map indeling te krijgen. Heel irritant. Voor een dergelijk duur apparaat verwacht ik een os wat super smooth en kneiter snel is. Dat is de Sony Xperia jammer genoeg niet. Overpriced.
Mooi toestel met slimme camera-knop, headphone jack en een goede camera. Ook de beeldkwaliteit is top en de audio is beter dan bij veel concurrenten. Helaas is de accuduur teleurstellend, reageert de vingerafdrukscanner niet altijd even goed en staat er veel bloatware op.
veel reviews en pro's die eventueel de toegevoegde waarde of kwaliteit van de camera's, hun besturing of de app er voor niet in balans vinden met de geproduceerde foto kwaliteit. ikzelf ben dan wel geen pro fotograaf, maar aardig plaatje schieten dat lukt me toch best aardig op dit toestel.