De Galaxy A52 is een middenklassetoestel met voor zijn prijs onderscheidende features. Zo heeft de A52 een IP67-classificatie voor waterdichtheid, een 90Hz-oledscherm, een 3,5mm-poort en stereoluidsprekers. De primaire camera heeft optische beeldstabilisatie en schiet goede foto's. De accuduur is prima, de software-ondersteuning lang voor Android-begrippen en de prijs alleszins redelijk. Het grootste minpunt is dat je voor deze prijs ook telefoons met snellere socs kunt vinden. Lees verder »
Snelle telefoon met een geel mooi scherm. Hij is wat groot en niet per se heel licht, maar voor mij lijkt het een goede maat. De IP67 rating en beloofde 4 jaar software updates maken deze telefoon heel goed voor de prijs.
Zeker nu de prijs van deze telefoon flink gedaald is, is de A52(s) een goedkope optie waar je nog een paar jaar mee vooruit kunt, omdat hij nog twee android-versies krijgt en 3 jaar beveiligingsupdates, en de A52(s) voor een allendaags gebruik met af en toe een game toereikend is.
De camera's en software zijn erg goed. Het scherm en de performance zijn snel. Ik moest wel wennen aan het formaat. De achterkant voelt wat goedkoop aan maar hij zit vaak in het hoesje en het maakt hem waarschijnlijk wel lichter. De vingerafdruk mag sneller. Het scherm is erg mooi.
Gekocht als vervanger van mijn gesneuvelde S7. Lange updates, groter scherm en waterbestendigheid waren hierbij pluspunten. SDkaartje is ook fijn maar met 128gb intern eigenlijk niet nodig. Ik zag weinig meerwaarde in de S-reeks. Minpunten zijn de inscherm-vingerafdrukscanner (losse knop van de S7 werkte wel feilloos) en ongevraagde Samsung-software.
Prijs en kwaliteit komen goed overeen. Qua camera niet minder dan de s20 . Mijn oude s8 plus heeft persoonlijk een betere belichting dan de s20 en de a52. De reklameslogan dat je twee dagen kan gamen zonder op te laden is kletspraat. Is het aanschaffen zeker waard.
Prima opvolger van de A51.
Stuk sneller en eindelijk een snapdragon 720G met 6gb aan werkgeheugen.
Vloeiend 90hz Amoled scherm, stereo luidsprekers .
Vingerafdruk sensor is een wereld van verschil dan van de a51.
Ook gezichtsherkenning stuk sneller.
One UI 3.1 is super !