1. Laagste prijs
    Niet beschikbaar
    Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
  2. Specificaties | Gebruikersreviews
  3. Willen (0) Hebben (0)

Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product.

Specificaties

Meer over de Honor 9X (4GB intern) 128GB Rood

Deze samenvatting is AI-gegenereerd op basis van onze specificaties en testresultaten

De Honor 9X, een smartphone uit 2019, biedt een royaal 6,59-inch LCD-scherm met een resolutie van 2340x1080 en een pixeldichtheid van 391 ppi. Dit garandeert een scherp beeld, hoewel het LCD-scherm in vergelijking met OLED-panelen minder goed presteert qua contrast en kleuren. De schermgrootte maakt dit tot een ‘grote telefoon’ en de relatief grote accu van 4000 mAh is marktconform voor dit formaat. Vergeleken met moderne standaarden mist het model een hogere verversingssnelheid; het scherm werkt op 60Hz, wat gebruikelijk was voor smartphones in zijn prijscategorie destijds, maar anno 2025 verouderd is.

De telefoon beschikt over 4GB werkgeheugen en een HiSilicon Kirin 710-soc met een maximale snelheid van 2,2 GHz. Dit was bij lancering een solide keuze binnen de lagere prijsklasse, al zal de rekenkracht en soepele multitasking tegenwoordig minder concurrerend zijn. De opslagcapaciteit van 128GB, uitbreidbaar via microSD, blijft een praktische optie.

De cameraopstelling, met een 48MP hoofdcamera en 8MP ultragroothoeklens, is uitgebreid voor een toestel uit zijn segment. Het diafragma van f/1.8 biedt bij goed licht detailrijke foto’s, al is een breder sensorformaat wenselijk voor betere prestaties. De telefoon draait op Android 9, zonder bekende softwareondersteuningsdetails. Naar huidige maatstaven kan de software verouderd zijn.

De Honor 9X is geschikt voor gebruikers die op zoek zijn naar een betaalbare tweedehands smartphone met degelijk opslagruimte en een redelijk groot scherm. Zijn grootste minpunten liggen bij het schermtype, de verouderde software en relatief beperkte rekenkracht anno 2025. Let op dat de verkrijgbaarheid van dit model beperkt kan zijn.

Vond je deze tekst behulpzaam?
Ja
Nee
Bedankt voor je feedback!

Redactionele publicaties

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 4,5 4.5 van 5 sterren
5 van 5 sterren
5
4 van 5 sterren
6
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0

Beste beoordeelde review

Verwijderd
7 november 2019, laatste update op 7 november 2019, 476 views Rapporteer
Product gekocht +3
5
Uitstekend

Ik heb een Honor 9X ontvangen en kon daarom de 9X vergelijken met mijn Galaxy A50 die toch wat duurder is. De Honor 9X is wordt blijkbaar 299,- , maar ik las dat de Flashsale prijs 199,- wordt en dat is dan best een goede deal volgens mij!

Pluspunten

  • Prijs kwaliteit verhouding
  • Grote accu 4000mAh
  • 128GB ROM

Minpunten

  • Geen NFC
Schrijf een review

Vraag & Aanbod

Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »