Tweakers is bij de verkiezing van de Website van het Jaar 2013 verkozen tot beste nieuwssite van Nederland en dat was de derde keer op rij. Volg jij een studie journalistiek of een aanverwante opleiding en wil je je bekwamen op het gebied van internetjournalistiek? Meld je dan aan en wellicht kom je op een van de leukste stageplekken van Nederland te werken. Je komt dan het nieuwsteam versterken.
Wie zoeken we?
We zoeken een stagiair die een hbo- of universitaire opleiding journalistiek volgt, maar studenten die een opleiding met journalistieke raakvlakken volgen, kunnen ook reageren. De start en de duur van de stage worden in overleg met de opleidingsinstantie bepaald. We zoeken in principe iemand die een volle werkweek tijdens kantooruren op de redactie in Amsterdam aanwezig kan zijn. Tweakers hanteert een stagevergoeding van minimaal 300 euro per maand, afhankelijk van de opleiding.
Wat verwachten we van je?
Je bent een echte nieuwsjager die er niet voor terugdeinst de telefoon te pakken en die er een uitdaging in ziet om in rap tempo 'eigen' nieuws te maken en berichten zo volledig en correct mogelijk te schrijven. In overleg ga je naar persconferenties en schrijf je ook achtergrondartikelen. Uiteraard heb je affiniteit met de onderwerpen waar Tweakers over schrijft.
Meld je aan
Lijkt het je wat om als stagiair bij het Tweakers-hoofdkantoor aan de Mt. Lincolnweg 40 in Amsterdam aan de slag te gaan? Meld je dan aan door je motivatie en relevante achtergrondinformatie, zoals je studie en interesses, te sturen naar nieuwsposter@tweakers.net.
Stage lopen bij Non-spot & Concepts Tweakers & Computable?
Ook bij de afdeling Non-spot & Concepts zoeken we een stagiair. Heb je interesse? De details over de stageplek vind je op deze pagina: Tweakers.net/stagenonspot.