Door Wout Funnekotter

Hoofdredacteur

Maak kennis met TweakersGear, onze eigen merchandiselijn

12-12-2022 • 10:28

447

Een veelgehoorde vraag uit de community is al tijden: ik ben een trotse tweaker, waarom kan ik geen Tweakers-branded merchandise kopen? Vanaf 12 december kunnen we die vraag met pensioen sturen, want dan openen we TweakersGear, onze eigen merchandisewinkel waarin je verschillende soorten Tweakers-branded kleding en accessoires kunt vinden.

Ons doel is om duurzaam geproduceerde kleding en spullen van hoogwaardige kwaliteit te leveren. We gaan dus niet simpelweg een 'logootje' plakken, maar willen mooie producten aanbieden die ook nog eens voorzien zijn van Tweakers-branding. Onze Tweakers-hoodie moet niet alleen je favoriete hoodie worden omdat hij ons logo heeft, maar vooral omdat hij zo lekker zit.

We hebben flink gebrainstormd over wat er in de collectie moet zitten en zijn voor de start van dit project uitgekomen op t-shirts, sweaters, keycords, hoody's, capuchonvesten met rits, bidons, sokken en petten. We hebben nog genoeg ideeën voor andere producten en als de launch succesvol is, gaan we zeker kijken naar uitbreiding van het aanbod.

Vanaf 12 december openen we de deuren van de merchandiseshop. De initiële voorraad is beperkt, dus wees er snel bij als je een kledingstuk of accessoire wilt bemachtigen. Ben je abonnee? Dan krijg je 10% korting op je aanschaf, check voor meer info dit topic.

Ga naar de webshop

Q&A

Ik heb een suggestie voor een product dat heel goed in de shop zou passen!
Laat hem vooral achter in de reacties, we lezen mee. Als blijkt dat dit aanslaat gaan we zeker kijken naar uitbreiding van het aanbod.

Waarom is het een losse site en zit het niet in Tweakers ingebouwd?
Zelf een webshop bouwen en onderhouden is veel werk. Ons moederbedrijf DPG Media heeft hier een eigen platform voor dat door alle DPG-merken gebruikt wordt. Ook wij hebben ons hierbij aangesloten. Dat betekent dat dingen er wat anders uitzien dan je gewend bent.

Ik heb een suggestie hoe de shop verbeterd kan worden, waar kan ik die doen?
Als je functionaliteit tegenkomt die stuk is, of die jou verhindert een aankoop te doen, dan horen we dat graag in de reacties. Als het aankomt op UX-verbeteringen moeten we eerlijk zijn: we hebben zeer beperkte invloed op de ontwikkelkeuzes van het shopplatform omdat het dus niet bij ons intern zit.

Tweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers GearTweakers Gear

Wie of wat is Hartevelt BV?
Hartevelt is het bedrijf dat voor ons alle logistiek regelt en dus jouw bestelling afhandelt. Je zult deze naam tegenkomen op het retourformulier bij je bestelling.

Ik heb geen verzendbevestiging gehad na mijn bestelling. Klopt dat?
Via PostNL word je op de hoogte gehouden van de verzending (voor Nederlandse adressen). Er wordt geen verzendbevestiging vanuit de webshop verstuurd.

Hoe zit het met retourneren?
Je kunt producten binnen 14 dagen na ontvangst retourneren, mits ze ongebruikt zijn. Let op: de retourkosten zijn voor eigen rekening.

Ik heb mijn TweakersGear binnen, waar kan ik het showen?
Daar hebben we natuurlijk een speciaal topic voor: Show je TweakersGear!

Tweakers Merch GearTweakers Merch GearTweakers Merch GearTweakers Merch GearTweakers Merch GearTweakers Merch GearTweakers Merch GearTweakers Merch GearTweakers Merch GearTweakers Merch GearTweakers Merch GearTweakers Merch Gear

Reacties (447)

447
435
275
3
0
31
Wijzig sortering
Leuk idee. Ik heb al een Tweakers bierpul maar wat mij nou leuk lijkt is een Tweakers koffiemok. Dus naast de bidon zie ik graag een bierpul, koffiemok met Tweakers opdruk. Of een Tweakers muismat, Tweakers custom design muis/keyboard. Vind ik persoonlijk leukere items dan kleding.
Ik heb ooit bij de HCC dagen een tweakers koffiekopje op de kop getikt, met tweakers Henk erop. Doet het nog steeds!
Maar inderdaad, dit soort merchandise lijkt me top. Meer sokken, mutsen, eventueel onderbroek :) En tech gear zou helemaal top zijn inderdaad. Muismat (xxl!), eventueel USB sticks, stickers, mokken, alles.
Hier ook wel interesse in een mooie XXL muismat!! Beetje in de stijl van de donker grijze sokken, en idealiter in zelf te kiezen maten (zoals LTT ook doet)
Ik had inderdaad graag een tweakers mok gehad om mijn dagelijkse portie koffie in te nuttigen.
Ha, die bierpul heb ik ook! Collectors item geworden. ;)
Die pet is ook wel cool.
kerstballen :P
Mwoah, kleding vind ik zelf ook nog wel leuk. Vooral op een thuiswerkdag vind ik het wel leuk om wat merch te dragen. Op kantoor zou ik het niet zo snel aan doen denk ik. Maar het ziet er nog vrij neutraal uit, dus dat is prima. Ik had nog best wat meer kleur willen zien.

Meer verschillende merch is ook wel leuk (al is een groot assortiment vaak ook wel weer duur). Mok moet er zeker komen en er is vast nog wel meer kantoor-spul wat interessant is. Als eerste batch is dit al wel prima. Goed om even te polsen of er genoeg animo is.
Ik heb een mooie t.net koffiemok die compleet zwart is, maar die geheel naar PCB + het tweakerslogo verandert als je er warme thee/koffie/cola in giet. Ooit gekregen bij mijn abonnement geloof ik en ondertussen begint hij wat te slijten na honderden keren in de vaatwasser :P

Zou leuk zijn als hij weer aangeboden wordt in de shop. Vind 'm leuker dan een standaard beker met alleen een logo.
+1 voor de koffie mok :Y)
Gratis verzending vanaf... 133,70 euro? :+

Altijd wel fan geweest van designs met PCB-sporen, maar kom niet verder dan de landingspage van tweakersgear.net, doorklikken geeft 502/504 errors. De prijzen die ik wél kan zien voelen pittig en vergelijkbaar met merchandise van muzikanten - of zijn dit post-inflatie-prijzen en zijn bandshirts tegenwoordig nog veel duurder? :X
toevallig nog naar een band geweest afgelopen weekend, shirtjes waren 35-40 euro :X
En dan is het vaak nog Fruit of the Loom of Gildan, niet de beste kwaliteit.
Dat kan best zo zijn, maar ik bestel jaarlijk een shirt/trui of 20 online met leuke designs. En de shirts zijn dan in prima kwaliteit voor 20 euro te krijgen en truien een tientje meer. Inclusief verzendkosten als je meer dan 30 euro uitgeeft.

Nu ben ik best bereid een kleine premium te betalen omdat het iets is bij een lokale partij. Maar dit is wel heel veel meer.(65/70 euro voor een trui/hoodie of vest).
Gelredome zeker? 35-40 voor een shirt, 80 voor een trui.. idiote prijzen :X
Voor branded zooi zijn dat redelijk gangbare prijzen. Dat was 20 jaar geleden toen de EUR kwam net zo. Ik heb er geen interesse in (hoogstens de sokken maar ik ben behoorlijk teleurgesteld over de kwaliteit van sokken in het algemeen). Ik wil iets dat lekker zit. Reclame ga ik niet gratis maken, liefst voor geen enkel merk of subtiel. Maar wel tof dat anderen er voor kunnen kiezen, en 10% abo korting is ook netjes. Draag het ook een warm en succesvol hart toe. En dat shipping geld kost: zo hoort het. Door de race to the bottom verslechterd de kwaliteit van pakketbezorging met alle gevolgen van dien.
yep...bij rammstein waren die prijzen een stuk leuker, shirts voor 25 kan ik me herinneren.
Ik vind de hoodie met PCB sporen ook best leuk inderdaad. Maar wel prijzig, en daar komen nog verzendkosten bovenop, en praktisch gezien goede kans dat er nog wat geretourneerd moet worden. Dat dat niet gratis is, heb ik geen enkel probleem mee, maar het komt wel nog steeds bovenop de al behoorlijke prijzen.
Dat de koper voor de retourkosten op moet draaien met zulke absurbe hoge prijzen is een no-go.
dat is meer dan normaal dat je voor retour betaald.
Normaal? Zalando, Bol.com, Amazon en noem maar op rekenen geen retourkosten hoor. Zelfs een product van 5 euro kun je kosteloos retourneren. Bij Tweakers rekenen ze 60 euro voor een hoodie + verzending waarbij je bij retour ook voor de kosten moet opdraaien. Vind ik niet normaal.
Met reclame voor een commerciële partij.
Er zijn mensen die 80€ voor een wit tshirt betalen met vier letter en een punt, enorm groot op het shirt.
Overal is een markt voor 8)7
Vergeet niet dat er boven die 29,99 ook nog verzendkosten komen. Belachelijk.
Voor zover ik heb kunnen zien alleen een hoodie met PCB-sporen.
Helaas draag ik geen hoodies...
Werkt voor LTT, dus waarom niet. Ik ben enthousiast!
LTT stopt wel echt enorm veel tijd en geld in dat het echt kwalitatieve producten zijn en niet gewoon aliexpress spul met een logootje erop.

Als Tweakers ook deze route zou gaan is het wel interessant. Maar als je de videos van LTT een beetje volgt zie je dat ze ook echt enorm veel geld erin investeren. Iets wat ik Tweakers met een veel kleiner alleen NL publiek toch minder snel zie doen. Ik denk dat de manier waarop LTT in hun merchandise zit voor Tweakers niet rendabel zou zijn. Ben toch een beetje bang voor dat het gewoon de standaard print je bedrijfslogo spul gaat worden.

[Reactie gewijzigd door ro8in op 22 juli 2024 19:01]

We hebben er bewust voor gekozen om voor kwalitatief spul te gaan met toffe designs. Dit is de eerste drop en als het goed wordt ontvangen gaan we kijken naar potentiële uitbreiding. :)
Maar jullie hebben dit in samenwerking gedaan met een ander bedrijf neem ik aan? Want ook bij deze your own label bedrijfjes wordt behoorlijk aangerommeld hoor. Je betaalt inkoop meer voor het zogenaamd duurzaam, maar hun kopen weer helemaal niet duurzaam in of de fabrikant liegt er maar wat op los. Ik heb zelf ervaring in de kledingindustrie en kan zeggen dat zeker daar alles niet is wat het lijkt dat het is. Zeker eigen label producenten schuiven enorm met marges om er zelf beter op te worden. Ik zal er in ieder geval zeker 1 bestellen en eens goed kijken wat jullie in huis hebben gehaald. Grote kans dat ik de fabrikant wel herken als het uit een catalogus komt. Ik neem aan dat jullie alles wel netjes laten de-labelen etc?
Ik zie bijvoorbeeld aan de foto van de hoodie dat de stiksels aan de onderkant niet helemaal recht uitlijnen, wat vaak wijst op dat de machine niet gekalibreerd is vooraf. DIe machines calibreren kost geld en maakt het process vaak een stuk duurder, dus dat slaan ze vaak over.

[Reactie gewijzigd door ro8in op 22 juli 2024 19:01]

We werken samen met Netraco, gerenommeerd bedrijf en rechtstreeks via hun besteld, dus niet uit een catalogus. We hebben van de fabriek in Turkije ook certificaten per item dat de stoffen en het verwerkingsproces voldoen aan de duurzaamheidseisen. Dus we hebben ons best gedaan! Leuk als je een bestelling plaatst.

[Reactie gewijzigd door Aragosta op 22 juli 2024 19:01]

Maar zijn die certificaten ook ge-audit door bijvoorbeeld een externe partij of zijn deze zelf opgesteld door de fabrikant? Is er bijvoorbeeld een FAT (Factory Acceptance Test) gedaan door jullie of de certificerende partij?
De factory is geaudit volgens BSCI standaard. Daarbij is de fabrikant GRS gecertificeerd waar ook een sociaal component bij zit.
Met catalogus bedoel ik natuurlijk de catalogus waar je uit bestaande base items kiest en deze vervolgens laat aanpassen naar wens. Neem aan dat de hoodie niet helemaal zelf ontwikkeld is tot aan de koordjes aan toe? Want die clipjes die erop zitten zijn ook vrij standaard.
Klopt, er was geen standaard catalogus, maar per item hebben we onze wensen besproken en op die manier laten produceren.
Ben erg benieuwd, zou graag een goede comfy Tweakers hoodie willen! Dus initiatief ben ik zeker blij mee! Hoop echt op mooie spulletjes. Want ja de LTT store en shipping naar Nederland is helaas een drama.
Ben ook heel benieuwd wat je ervan vindt.
Goed om te weten, kunnen we inzien wat die eisen zijn of welke certificaten afgegeven zijn?
Fijn dat Tweakers verantwoordelijk geproduceerde kleding belangrijk vindt. _/-\o_ _/-\o_
Snap de negativiteit niet helemaal, nog voor je de producten hebt gezien. Nu heb ik dat ook niet, maar weet wel dat er diverse "print je bedrijfslogo" spul is dat veel betere kwaliteit levert dan een print je t-shirt op een beursstand. Ik heb diverse vesten/truien in de kast hangen met hoge kwaliteitsdruk die het jaar na jaar en was na was een stuk beter uithouden dan diverse "merkkleding". Truuk is geen goedkope textielfoliedruk te gebruiken maar een hoge kwaliteit eco-solvent of DTF printer. Begin je met een hoge kwaliteit shirt kan ook Tweakers dan een prima product maken dat tijden mee gaat.
Snap de negativiteit niet helemaal, nog voor je de producten hebt gezien.
volgens mij snap je het wel maar wil je het gewoon niet helemaal eerlijk toegeven ;)
Nu heb ik dat ook niet, maar weet wel dat er diverse "print je bedrijfslogo" spul is dat veel betere kwaliteit levert dan een print je t-shirt op een beursstand.
Het moment dat je 'een beursstand of marktkraam op de haagse markt als referentie neemt snap ik ergens wel dat je al snel heel erg blij verrast bent met de kwaliteit ;)
Ik heb diverse vesten/truien in de kast hangen met hoge kwaliteitsdruk die het jaar na jaar en was na was een stuk beter uithouden dan diverse "merkkleding".
Nergens wordt er ook beweerd dat het niet kan, er wordt wel twijfel uitgesproken over deze vraag: hoe ziet tweakers het voor zich om merch te verkopen, A op een platform dat kennelijk niet in eigen beheer is, B dat wordt afgehandeld door een externe logistics partij C terwijl merch niet hun core buisness is en je dus ook mag verwachten dat kwaliteitscontrole niet zomaar vanzelfsprekend is, niet omdat de wil ontbreekt maar wel omdat je van een media-bedrijf nu eenmaal niet mag verwachten dat ze personen in dienst hebben zoals de C&A die heeft of of misschien beter voorbeeld een bedrijv als Levisstore
Truuk is geen goedkope textielfoliedruk te gebruiken maar een hoge kwaliteit eco-solvent of DTF printer. Begin je met een hoge kwaliteit shirt kan ook Tweakers dan een prima product maken dat tijden mee gaat.
truuk is om een bedrijf te vinden die dat inderdaad doet, en die ook betrouwbaar genoeg is om over een half jaar te zeggen HE zo werkt dat niet als ze van hun t-shirt maker ineens geen goed spul meer geleverd krijgt. Je krijgt dan eens te maken met Quality Assurance op meerdere niveau's met leveringsvoorwaarden, contracten etc etc.

ik zou van een bedrijf als tweakers niet verwachten dat ze die in-hous expertise hebben, en dan zit je al direct aan de eerste valkuil wie kun je dan wél vertrouwen.
volgens mij snap je het wel maar wil je het gewoon niet helemaal eerlijk toegeven ;)
Nee, dit is gewoon een zure reactie. Nog voor je iets gezien hebt "ow het zal wel niet goed zijn". Geef tweakers het voordeel van de twijfel. Bestel je iets en is de kwaliteit ruk, ga dan pas klagen. Dit cynische gedoe is met de jaren echt erger geworden hier naar mijn idee.
A op een platform dat kennelijk niet in eigen beheer is, B dat wordt afgehandeld door een externe logistics partij C terwijl merch niet hun core buisness is en je dus ook mag verwachten dat kwaliteitscontrole niet zomaar vanzelfsprekend is
Het platform is van DPG media, geen kleine jongen. De logistiek zal bijna altijd een 3PL zijn. Opzetten van logistiek en orderafhandeling is niet zo lastig (gesproken als iemand die in deze wereld werkt) en als ze met een fatsoenlijk systeem werken ook vrij snel gedaan. Er is een reden dat er probleemloos duizenden pakketten per dag verzonden worden. Quality assurance is niet de "core-business" maar de kwaliteit van een shirt of print zou zelfs mijn moeder met 50 jaar waservaring kunnen testen. We hebben het hier niet over een elektrische auto.

Dus nee, deze negativiteit is tot nu toe ongegrond en wat mij betreft ook helemaal niet nodig. Dit is geen dropship bedrijfje dat tweakers in een weekend is begonnen. Dus tot je daadwerkelijk slechte verhalen hoort zou ik dit gewoon zien als een leuk nieuw idee om een goed platform te steunen. Even wat positiever allemaal. :Y)

[Reactie gewijzigd door darkpluisje op 22 juli 2024 19:01]

een zure reactie of enige kennis van hoe deze markt werkt,
ik ben voor een lokale verrening in het verleden betrokken geweest bij de aanschaft en het onderhoud van om het zo maar te noemen bedrijfskleding.

Ook heb ik daar wel eens met andere personen over gesproken die veel dieper in de materie zitten...
Om maar eens een voorbeeld te noemen, het over-over-overgrote merendeel van onze kleding wordt niet in het westen geproduceerd en dus ook door niet-westerse bedrijven aan 'ons' geleverd het komt er bijna op nerk dat om goede t-shirts te vinden voor bedrukking je allereerst half ali- moet leegkopen om erachter te komen welke bedrijven er een beetje leuk spul verkopen, vervolgens moet je keiharde afspraken maken over hoe en volgens welke norm je de kwaliteit wilt (laten) garanderen.

vervolgens krijg je een beetje het zelfde verhaal met de leverancier van je inkt of andere kleurstoffen.

Niemand zegt overigens dat het niet kan, maar voor een bij projectje is het al snel heel veel werk dat je of - half half zelf probeert - of moet uitbesteden aan een weer veel te duur intermediair.

dat heeft allemaal niks met zuur te maken, maar gewoon met enige realiteit aan gaande low-(price / qualitie)-high-volume productchains.

Dat de samples goed en mooi zullen zijn zal wel duidelijk zijn,
hopelijk lukt het ze ook (vooral door regelmatig tussentijds nep-bestellingen te plaatsen en die producten vervolgens uitvoerig te testen kun je een hoop toekomstige isues tijdig afvangen) om die kwaliteit te handhaven.
maar voor een bij projectje is het al snel heel veel werk dat je of - half half zelf probeert - of moet uitbesteden aan een weer veel te duur intermediair
Je noemt het een 'bij projectje', maar dat weten jij noch ik op dit moment zeker. Onlangs heeft Tweakers aangegeven te gaan stoppen met hun plus-abonementen.

Ik verwacht eerlijk gezegd dat dit gewoon een compleet alternatieve manier is toch serieus geld binnen te krijgen, welliswaar misschien een nichemarkt, maar met dit soort merchandise (indien gelijk aan LTT) kan zeker voordelen opleveren voor Tweakers / DPG Media. Aangezien het 1 van de hoofd inkomstbronnen zal zijn, verwacht ik wel een degelijk onderzoek en dedicatie aan een dergelijk 'bij projectje'.

In tegenstelling tot Tweakers Plus, ben ik echter wel van plan om mechandise aan te schaffen op korte termijn. Mijn persoonlijke beredenering daarachter is; een extra abonement afnemen is weer een extra abonement vs. 'kleren kopen moet ik toch'.

[Reactie gewijzigd door Lt.Kraken op 22 juli 2024 19:01]

Ik snap eigenlijk niet vanuit welke standpunt je je argumenten haalt.

Ik zie niet zozeer waarom dat Tweakers geen tijd en geld zou instoppen in het produceren van degelijke materiaal. Je hebt ook geen referentie hiervoor.

Enigste referentie is hun website en die is zeer keurig en degelijk (een geen simpele saaie one pager wordpress).

Het is een vooroordeel die je doet schijnen als een feit. Koop eerst een kledingstuk, maak dan maar een mooi reviewtje over.
Volgens mij wordt het merendeel van kledij (en spullen in het algemeen) tegenwoordig geproduceerd door 'niet-westerse bedrijven', is natuurlijk in principe niets mis mee dus dat argument is een non-argument. Snap ook niet waarom je aanneemt dat het meteen via AliExpress is gegaan, denk dat Tweakers via DPG Media vast wel wat nuttige relaties heeft mbt kledingproductie.
Ik vraag mij af of je wel met een professionele partij in contact bent geweest of een lokale beun. De echte bedrijfskledingleveranciers zitten niet op internet te zoeken maar zijn zelf in China of andere productielanden vertegenwoordigd.

Voor een lokale sportvereniging, tja…. Maar jongens van een bouwbedrijf, de politie, NS en noem maar op lopen 8u per dag in die kleding en bijna dagelijks gewassen. Alleen al uit kostenoogpunt zoek je dan de beste kwaliteit. Geloof maar dat een poloshirtje met de naam van een aannemer op de rug een iets hogere kwaliteit heeft dan een een polo’tje van Ralph Lauren.
Man wat een wantrouwen over iets
dat deze website kan helpen overeind te blijven in deze tijd. Der is maar één uitspraak hier op zijn plek:
Take it or leave it
Wat moeten jullie toch? Ik zou jood worden en een muur bouwen en daar gaan klagen voordat je überhaupt besteld hebt! Doe je ook zo bij bol.com? Verklaard een hoop over hun standaard praatjes en copy paste werk.
"Geef tweakers de voorkeur van de twijfel"

Ik denk nog eens kijken of dat lukt, maar zonder- en zelfs met- moderatie-rechten lukt het niet :)
Van wat ik zie is het gewoon prima spul. Ik denk dat ze het ook vast wel een tijdje gedragen hebben om te testen. Het komt zo te zien uit Turkije. Dus dat lijkt me net wat beter dan het aliexpress spul. Maar we zullen moeten zien of het inderdaad wat duurzaam en kwalitatief spul is. Mijn LTT spullen van een paar jaar oud zien er nog als nieuw uit. Net als de Red Bull Racing Merch van inmiddels al 7 jaar oud. Dus het kan wel degelijk, het kost alleen wat meer. En aan deze prijzen te zien, gaan ze wel voor iets duurzamer.
Dan hoop ik dat het van katoen is en niet van synthetische nepstoffen.
Enige wat ik als oude tweaker mis, is "Henkie" als logo.
Kom maar door met die "foute" tweakers kersttrui.
En dan wel graag in wat grotere maten. Instant buy! 👌🏻
Het enige wat ik als oude tweaker mis, is het oude Tweakers..
Precies wat jij zegt. :)
Heb je de 2e alinea ook gelezen?;'

"Ons doel is om duurzaam geproduceerde kleding en spullen van hoogwaardige kwaliteit te leveren. We gaan dus niet simpelweg een 'logootje' plakken, maar willen mooie producten aanbieden die ook nog eens voorzien zijn van Tweakers-branding."

Ik zeg daarmee niet dat het ook betekend dat het kwaliteitsspul is maar dat is dus duidelijk wel het streven ;)
Ik hoop dat ze met duurzaamheid ook bedoelen dat het geen plastic is dat ze op de kledij plakken, wat meestal bij merchandise wel het geval is, maar dat het verf is die in de kleren is verwerkt. Dat is voor mij hoogwaardige kwaliteit.

Is dat het geval, dan ben ik zeker wel geïnteresseerd!
De merchandising-industrie is natuurlijk erg groot geworden en daar heb je allerlei opties, van de meest goedkope prut tot kwaliteitskleding met eco-keurmerken. Maar ook die betere kwaliteit zie ik nog steeds als 'print je design/logo.' Dat is iets anders dan wanneer je de producten ook echt zelf ontwerpt (of zelfs de fabrieken zelf runt), in plaats van alleen het ontwerp dat op de kleding komt.

De vraag is natuurlijk wel of überhaupt veel te innoveren is bij kleding voor deze doelgroep. Het is nu niet bepaald dat ik behoefte heb aan speciaal aangepaste kleding als ik een PC bouw of programmeer. Het is niet voor niets dat Linus vooral veel goede PR heeft gekregen voor zijn schroevendraaier en GamersNexus voor de antistatische werkmat, waar beide meer specifiek zijn voor de doelgroep en waar ze hun ervaring kunnen gebruiken.

[Reactie gewijzigd door Ludewig op 22 juli 2024 19:01]

Dat geldt wel voornamelijk voor hun latere producten zoals de rugtas en schroevendraaier. De kleding stoppen ze ook wel veel moeite in maar niet zoveel dat het ondenkbaar is dat Tweakers iets soortgelijks zou kunnen doen. Ik zou het in ieder geval niet direct afschieten voordat we in ieder geval wat onafhankelijke ervaringen zien.

Edit: aan iedereen... Ik zeg toch ook dat ze ook veel moeite in kleding stoppen? Ik zeg alleen dat het niet ondenkbaar is dat Tweakers dat ook goed zou kunnen doen. Misschien niet helemaal LTT level maar ik denk dat ze een heel eind zouden kunnen komen, dat was mijn enige punt.

[Reactie gewijzigd door Finraziel op 22 juli 2024 19:01]

Ook diverse shirts en ondergoed is bij hen veel geld in gaan zitten door het (tijdelijk) stoppen van hun originele leverancier(s) en het daarna niet kunnen vinden van een betrouwbare nieuwe partner. Ze schijnen regelmatig voorgelogen te zijn over materiaalgebruik, kleur, pasvorm en kwaliteit en is dus blijkbaar lastig om een fatsoenlijke partner te vinden in die branche/regio. De kledingwereld is er eentje waarbij je alle beweringen van je leverancier zelf nog eens na moet kijken omdat er nog wel eens een kans is dat het niet helemaal klopt.

Kwaliteit leveren en hoog houden gaat veel tijd en energie in zitten. Hopelijk kan Tweakers het volhouden want na een paar batches toch voor iets minder gaan was voor vele merch verkopers toch net te verleidelijk. Hopelijk heeft Tweakers hier toch een goede partner in gevonden en helpt het dat de Europese regels net wat strenger zijn dan de Canadese regels.

[Reactie gewijzigd door jdh009 op 22 juli 2024 19:01]

ik heb nog niets LTT, ze zijn niet goedkoop. Ik ga het zeker wel een keer proberen, paar joggings voor thuis bijvoorbeeld.
Een ding wat zeker waar is dat het niet goedkoop is. Toch vind ik de stijl wel leuk tov wat er normaal in de winkels ligt. Heb dan ook zeker al wat uit gegeven. Wachten op deals van de WAN shows is wel een aanrader, en altijd wat meer tegelijk bestellen. Verzendkosten worden niet veel duurder.
Ze hebben hun internationale shipping totaal niet voor elkaar - hun winkel is in USD en ze zijn voornamelijk gefocused op Canada en Amerika. Je kan bijvoorbeeld shipping naar europa niet apart afrekenen, zodat je import belasting moet betalen over het product EN de verzendkosten, waardoor je 250 dollar backpack in eens 400 EURO gaat kosten. Hun reactie op vragen hierover: "ja, het is wat het is", was voor mij genoeg redenen om af te zien van een nieuwe LTT rugzak helaas. Nu een mooie eBag :)

[Reactie gewijzigd door BCC op 22 juli 2024 19:01]

Hebben ze het vaker over gehad. Voor de schaal waarop ze hanteren, en de beoogde grootte van de EU markt, is dat het geld blijkbaar niet waard. Het is meer dan alleen Euro aanvinken, je moet ook je accounting erop inrichten. En volgens mij stonden ze open voor een soort reseller hier, waar ze dan gunstig inventory naar door konden doorverkopen, maar dat was nog niet voorgekomen.
WTF, $ 250 voor een rugzak?

Dat ga ik nooit voor een rugzak betalen, al zitten er nog zoveel vakjes en nog zoveel voering in. Wat is de marge wel niet? Het materiaal wat er in zit kan nooit meer dan een tientje kosten. Ik begrijp dat er een hele keten zit tussen de inkoop van de fabriek en de consument, die allemaal wat moeten verdienen, maar dit koop je alleen als je LTT een dikke donatie wil geven. Prima, ik vind het ook een van de betere kanalen, daar niet van, maar merchandise is niet aan me besteed.
Het ziet er allemaal wel heel degelijk uit. Alleen al een waterdichte rits mag je al snel een tientje voor betalen op het internet. Er kunnen sowieso al meerdere laptops in dus wel echt voor een specifieke doelgroep.
https://www.lttstore.com/products/backpack
Veel kleiner dan je zou denken. De rugzak kost pakweg 175 om te maken. Dat is dus de prijs waarvoor die bij hen ligt, die 75 wordt is er dan om de geld terug te verdienen op de investering, support, het werk daar om de producten klaar te maken voor verschepen, en dan natuurlijk nog wat winst.

Ik weet absoluut niet wat de kwaliteit is, en ga daar dan ook geen enkele uitspraak over doen, wel kan ik je zeggen dat hoge kwaliteit tassen een hoop geld kosten, kwaliteit camera tassen bijvoorbeeld kunnen ook echt makkelijk in de honderden lopen.

Zou ik hun tas kopen? Absoluut niet. Is die het waard? Geen flauw idee. Maar maken ze er dikke winst op? Zeker niet.
Verder is het woord merchandise hier niet helemaal correct. T-shirt of een beker waar je een print op laten drukken, dat is merchandise. Maar wanneer je jaren bezig bent om product van de grond op te ontwikkelen, dan valt het niet echt meer onder merchandise. Hun schroevendraaier kwam bijvoorbeeld als tweede uit de test van Projectfarm en het enige punt waar ze flink op verloren, is door het gevolg waarom die juist op andere punten zo enorm goed scoort. Die schroevendraaier behoort gewoon echt tot de allerbeste op de markt, dat vind ik dan niet meer merchandise.

Dit is trouwens de mentaliteit voor de meeste van hun producten tegenwoordig, t-shirts zijn eigen ontwerp en drukken ze zelf, deskpads hebben ze helemaal gecustomized, jassen hebben ze helemaal zelf ontworpen, materialen gekozen enz. Die dingen duren soms jaren om te krijgen waar ze het willen. Zo zijn ze al jaren bezig met LTT sokken, en ze zijn er nog steeds niet, omdat ze gewoon niet tevreden zijn.

Zij hebben wel echt een nieuw standaard neergezet qua 'merch', geen goedkope meuk met een logo er op, of zelfs duurdere merch op goede kwaliteit spul. Ze zijn echt overgegaan op hun compleet eigen designs en materiaalkeuze.
PS Ik heb zelf een deskpad en een Swacket van LTT, deskpad is perfect, en die jas is de fijnste jas die ik ooit heb gehad. Had die in de winkel gehangen met welk merk dan ook, had ik die ook gekocht.
Ze weten het heel goed uit te leggen, te verkopen en dag mag. Sterker nog, ik gun het ze van harte, want ik hoop dat ze dit soort (tech) video's blijven maken. Maar om even bij de rugzak te blijven; ten eerste geloof ik niet dat er maanden of zelfs jaren 'ontwikkeling' van hun kant in zit, om twee redenen. 1) Alles wat er in en aan die rugzak zit, bestaat al decennia. 2) Een grote rugzakfabrikant heeft die kennis al decennia.

Ik heb een rugzak van ooit ƒ 40 wel 6, 7 jaar lang dagelijks naar school gezeuld en terug. Altijd met minimaal een paar kilo boeken en gereedschap en een onhandig grote map ter bescherming van tekeningen. Op de motor 125 km in weer en winter of als het echt niet meer ging vanwege de sneeuw met de bus/metro/trein/bus en 's middags weer terug. Duizenden keren neergezet en weer opgetilt, langs van alles geschuurd, nattigheid meegemaakt, noem maar op.

Dat was lang geleden maar ook nu koop je een minstens zo degelijke rugzak van een bekend merk zoals Eastpack. Ook eentje met veel extra's zoals een gewatteerd laptopvak, afwijkend kleurtje, extra vakjes heb je nog onder de € 100.

Tenzij ze die rugzak met de hand laten maken in een land waar de lonen hoog zijn, is er geen verklaring waarom ze zoveel moeten kosten. Zelfs relatief kleine oplages van dit soort producten kun je voor betrekkelijk lage stuksprijzen bij wijze van spreke overal overzees laten maken.
Dan zou je echt eens moeten verdiepen er in, of niet. Maar ik volg het kanaal al lang en volg ook de WAN Show, en daar praat Linus uitgebreid over alle ontwikkelingen, liet vaak prototypes zien en wat ze daaraan gingen veranderen enz enz.

Verder kan je een Eastpak niet vergelijk met dit, of je nou waarde hecht of niet, maar die rugzak van hun heeft veel meer (speciale) vakken en vele andere dingen die je echt niet op een Eastpak gaat vinden.

Je argumenten zijn prima waarom dat ding het geld niet waard is, en daar ben ik het mee eens. Maar omdat jij en ik het niet waard vinden, betekent niet dat er gelogen wordt.

Verder vergeet niet dat hoge productie de kosten drukt, zij produceren in relatief lage hoeveelheden, en dat brengt de prijs flink omhoog.

Nogmaals, ik zie de waarde er ook niet in, maar ik heb veel van de beschuldigingen gelezen dat hij zou liegen over bedragen, maar heb toch echt ook van kenners die zich verdiept hebben, gelezen dat hun schatting wel echt rond dat bedrag zou komen.
Heb je ooit Linus' rants gezien over t-shirt kwaliteit tijdens WAN Show? Zelfs daar stoppen ze heel wat tijd in. Ze gaan best vaak dieper in op problemen met prototypes van merch, inclusief kleding, zoals het uitwassen van kleuren, foutive kleuren, stof kwaliteit, nieuwe producenten zoeken, etc. Ze steken er daar echt wel tijd in.
Ja dat klopt, maar dat is minder extreem dan de rugtas en schroevendraaier. Die projecten zie ik Tweakers niet zo doen. Maar kleding kán makkelijker zijn. Ik vermoed ook dat ze niet zo ver zullen gaan als LMG, maar er zit nogal een hemelsbreed verschil tussen dat niveau en standaard print een T-shirt bagger.
Goed samenwerken met een andere partij die dat kan zal Tweakers wel lukken, maar zomaar zelf zoiets opzetten zoals LTT? No way. Genoeg videos te vinden die laten zien hoe groot hun (LTT) interne ontwikkelteams zijn en hoeveel samples ze maken en tests die ze doen. Dat is van een totaal ander kaliber.
Hun kleding zit ook enorm veel geld en tijd in hoor. Ze hebben hele pantone kaarten sets gekocht ter waarde van 10.000 dollar alleen al om de kleuren precies zo te krijgen als ze willen. Daarnaast zijn ze bijvoorbeeld best vaak van fabrikant gewisseld omdat er dan toch iets net niet helemaal oke was etc. Ze hebben best in depth videos erover. Hun merch zit echt veel meer achter dan je denkt en zit echt een heel fulltime team op. Van kleding ontwerpers tot engineers etc. Echt goede merch maken is helemaal niet zo makkelijk, zeker in de kledingindustrie wordt enorm gerommeld. Bij die fabrieken moet je echt zelf controles uitvoeren om te zien dat er ook echt duurzaam wordt geproduceerd etc. Ik zie Tweakers dit zo allemaal niet zo snel doen en heb toch echt wel het vermoeden dat zij dit gewoon uitbesteden aan een ander bedrijfje en het maar allemaal op hun woord maar geloven dat het inderdaad zo duurzaam en hoge kwaliteit is als zij zeggen dat het is.

Edit:
een 0 teveel

[Reactie gewijzigd door ro8in op 22 juli 2024 19:01]

Volgens mij was het een nul minder, 10.000, als je tenminste doelt op die hilarische video met Sara en die drie roterende silo's met pantone "chips".

En ze steken overal best wat tijd in liefde in, dat is waar, maar er wordt best wat klanten gevraagd qua levertijd en dienstverlening in het algemeen, los van alle wereldwijde logistieke issues, zijn de gevolgen van hun groeistuipen echt ook wel duidelijk. De support afdeling is echt kopje onder gegaan,.en nog steeds bezig met halen van zwemdiploma's, als ik de reddits mag geloven.
Excuus ik dacht dat het om 100.000 ging, maar ik neem jouw comment maar even voor waar aan. Heb het aangepast. Ging inderdaad om die hilarische video over die stomme plastic plaatjes en waarom die 10.000 dollar kosten. Maar geeft wel een mooi beeld van wat voor belachelijkheid je mee te maken krijgt in de productie process industrie.

[Reactie gewijzigd door ro8in op 22 juli 2024 19:01]

Als je een fatsoenlijke supplier zoekt hoef je echt niet altijd zo de diepte in als LTT. Genoeg verenigingen en bedrijven hebben hele fatsoenlijke kleding met mooie opdruk. Ligt uiteraard ook aan de prijs die wordt gevraagd voor de kleding.
hoe bepaal je dat je een fatsoenlijke suplier hebt gevonden, en hoe bepaal je dat die suplier aan jouw klanten dezelfde kwaliteit biedt die jij als sample hebt ontvangen. en hoelang ga je dat sample dragen en wassen voordat je overtuigt bent van de kwaliteit en prijs is zo ontzettend nietszeggend. er is namelijk geen enkele reden om goedkope troep niet tegen premiumprijzen aan te bieden gewoon zodat men denkt dat het ook premium is... bovendien weet je doorgaans niets over zaken als productie-processen. en gebruikte materialen...

als ik een laptop neem met een IPS paneel is die altijd wel goedkoper dan een een met oled paneel, maar is ie dan ook altijd slechter? absoluut niet... dat hangt namelijk even goed af van de bouwkwaliteit de overige hardware of de calibratie-effort die je in het scherm hebt zitten.
hoe bepaal je dat
Hoezo hoe?
Hoe denk je dat het met alle andere producten gaat die uit een fabriek komen?
Er zijn gewoon gevestigde producenten die al naamsbekendheid hebben in het wereldje. Je hebt sowieso kwaliteitscontroles, je kunt als klant de producent bezoeken, zelfs audits houden, enz.
er is namelijk geen enkele reden om goedkope troep niet tegen premiumprijzen aan te bieden gewoon zodat men denkt dat het ook premium is
Natuurlijk is die er wel. Klanten gaan echt wel klagen als de kwaliteit niet voldoet of overeenkomt met de prijs.
Als je in een kledingwinkel een spijkerbroek koopt van €100 of een shirt van €60 en na 3 keer wassen verliest het spul z'n vorm, kleur, of de stiksels laten los dan blijf je toch niet in die winkel kopen en ga je zeker wel je omgeving vertellen dat het troep is.

Waarom heb jij het idee dat dit voor ieder bedrijf een blinde speurtocht in een drassig moeras is?
Kledingmakers zijn er al duizenden jaren, kledingkopers zijn er al duizenden jaren.
De kledingindustrie is een miljardenbusiness.
Jij gaat ervan uit dat de niet fatsoenlijke bedrijven zichzelf ook "niet fatsoenlijk" noemen?
Ik heb nu het privilege om al een hele tijd rond te lopen met een de nieuwe merch (ik was een van de modellen) en ik kan je zeggen dat het echt geweldige kwaliteit is. Er is echt goed nagedacht over duurzame materialen, de prints zijn heel mooi en de trui is na aardig wat keer wassen nog steeds mooi.

Ik had de merch 10 maanden geleden al stiekem aan in deze podcast: https://youtu.be/-x0LYfZXsE8

[Reactie gewijzigd door SirRosencrantz op 22 juli 2024 19:01]

Ik ben benieuwd, ik zie op de foto's wel wat foutjes. Maar dat zie ik zelfs bij de duurste merken terug. Dus daar keur ik ze niet meteen op af. We gaan het mee maken!
https://tweakersgear.net/product/hoodie-theres-no-place-rood

kijk naar de stikels tussen de elastieke band en de stof, is niet recht genaaid, ook de zak aan de rechterkant is niet goed genaaid, elastieke band aan de linker mauw kreukelt. Verder wat aanwijzingen dat er niet voor de hoogste kwaliteit is gekozen.
Capuchon lijkt niet gevoerd, de koortjes zijn gewoon gesmolten polyester in plaats van gewoven en die klemmetjes die eraan zitten zijn echt de allergoedkoopste variant die dicht gedrukt worden, vandaar die 2 druk puntjes erop. De print zelf kan ik niet zoveel over zeggen vanaf de foto, maar lijkt gewoon op de standaard plastisol prints. De gaatjes van de capuchon koordjes hebben dan wel weer een metalen ring dat is een wat duurder detail. Ik schat de inkoopwaarde dus inclusief print en al van deze trui ongeveer op 15 tot 20 euro.
Ik denk dat goede 'nerd' gear het ook goed voor het publiek buiten tweakers om kan doen, ik zat vroeger nog heel vaak op bijv. thinkgeek te kijken, wat volgens mij van Wired was maar ik ging verder nooit naar Wired.

edit: ik zie nu dat het voornamelijk dingen met het Tweakers logo is, dat zal iets minder allure buiten Tweakers om hebben :p.

[Reactie gewijzigd door YopY op 22 juli 2024 19:01]

Je zegt "AliExpress spul", maar daar ligt nou net een mooie business opportunity voor Tweakers. Want inderdaad, 99% is rommel, maar er zit ook enkele pareltjes tussen. Variërend van elektronica tot schoevendraaiers, soldeer apparatuur, noem maar op.

Importeren met een custom "Tested by Tweakers" logo er op, in de webshop plaatsen, en gaan met die banaan. Zelfs met een aardige marge erbovenop koop ik hetzelfde product liever via een Tweakers webshop dan direct via AliExpress (met alle kopzorgen en twijfels van dien).
Daar ben ik het zeker wel met je eens. Ik heb bijvoorbeeld ooit een Xiaomi wowstick daar gekocht en dat ding staat echt standaard op mijn bureau en zou geen kleine schroefjes meer open willen draaien zonder dat ding. Ik heb laatst ook een handwarmer besteld en het is de enige die ook echt 10.000mah lang het uithoud. Terwijl 2 stuks van Amazon die ik heb het niet eens een uur volhouden. Dus er zitten zeker goede sellers tussen. Maar het is helaas wel beetje hit or miss altijd.
Ben toch een beetje bang voor dat het gewoon de standaard print je bedrijfslogo spul gaat worden.
Dat weet ik bijna wel zeker.
eerlijk, ik heb de all over sweater in het zwart en de kwaliteit is echt dikke prima. ook na een aantal keer wassen :)
Heb je soms ook al ervaring met de bidons? Zijn die een beetje okay?
Ik heb zelf de zwarte bidon en vind 'm echt heel fijn :) Tof design ook.
Same, super fijn ding :D
Yes ik heb de bidon ook, top ding en mooi gemaakt!
klinkt goed, maar wat zie jij als "een paar keer wassen"??

als ik na 3 x wassen op 60 + 3 x op 40 al merk dat het begint af te nemen......is het leuk, maar niet meer dan gemiddeld natuurlijk.
nu 5-6x in de was geweest op 40 graden en nog altijd even zacht :)
Ze geven in de tekst aan dat dit niet zo is en ik ga er vanuit dat Tweakers hun naam niet gaat vervuilen, voor die paar centen, door hierover te gaan liegen. Verwacht dat dit vooral een neveninkomst blijft voor ze.

[Reactie gewijzigd door jdh009 op 22 juli 2024 19:01]

Ik hoop dat het geen copy/paste wordt, want als je die video's volgt weet je ook dat er ontelbare shameless plugs zijn voor hun merch tot op het irritante toe en dat niemand nog normale kleding draagt.
Normale kleding? Wat zie jij als normale kleding en wat niet?

Ik snap wel dat ze LMG kleding dragen. Het is kwaliteit, het is gemakkelijk (niet meer naar de winkel hoeven), het is een heel stuk goedkoper.
Ook mensen die niet voor de camera verschijnen dragen LMG kleding, en niet iedereen draagt het.
Shameless plugs? Ze halen het 1 keer aan in hun video's en natuurlijk dragen ze hun eigen kleding. Wat is daar mis mee? Dat zijn geen shameless plugs, dat is gewoon marketing. Het is niet alsof die segmenten meer dan 3 seconden duren ofzo. Businesses do what businesses do.

[Reactie gewijzigd door Loller1 op 22 juli 2024 19:01]

Ze doen hun zin uiteraard, maar op het moment dat marketing afleid van content, dan doet at afbreuk aan de ervaring.
Als je een abbo neemt dan wordt reclame tenminste disabled, dat zal niet lukken als elke werknemer tot een reclamebord verworden is, wat de value van dat abbo doet verwateren.
Als ze hier meer mee binnen hopen te halen dan het geflopte exclusive content verhaal, dan is dat goed voor het bedrijf, maar de identiteit is weer wat verder verwijderd van wat deze site ooit was en verworden tot een commercieel vehikel dat gewoon geld moet opleveren voor de aandeelhouders, op wat voor manier dan ook.
Het schrijven van artikels als hobby is nu gewoon "betaald werk" en er "moet" content gegenereerd worden, dat voel je aan die content en neemt leesplezier weg.
Ik geef mijn geld liever aan LTT of T.net die de winst gebruiken om er leuke content mee te maken dan aan een kledingmerk merk waar de winst in de zakken verdwijnt van de CEO of aandeelhouders.
Opzicht hoeft dit niet een probleem te zijn, mits de kwaliteit gewoon goed is.

Ik heb geen idee wat de kwaliteit van deze t-shirts zijn, maar als dit gewoon goed spul is, dan is dat echt een probleem?

Ik heb zelf wat spul van LTT, waaronder de Swacket waar ik uitermate lovend over ben, en ik heb een schroevendraaier die onderweg is, maar dat maakt niet dat wat ze hier doen slecht is. Beetje cheap ass je logo op goedkope t-shirts en bekers plakken vind ik een no-go. Maar dat is hier niet het geval, dus prima als iemand dit wilt kopen toch?

Zolang het geen rotzooi is, zie ik geen probleem. Vind iemand het te duur? Helemaal prima. Vind je het niet mooi? Ook helemaal prima. Wil je niet met Tweakers rondlopen? Wederom helemaal prima.
Haha ik had gelijk dezelfde associatie, vooral door de geclaimde nadruk op kwaliteit.
Ik ben in ieder geval benieuwd en ga gelijk even kijken.

Edit: de site heeft het even zwaar te verduren geloof ik...

[Reactie gewijzigd door Finraziel op 22 juli 2024 19:01]

Ik moet zeggen dat het merk 'LTT' mij niet zo veel doet. Ik bekijk hun content best veel, maar ik heb toch geen behoefte om met reclame voor hen rond te lopen, want zo voelt dat wel.

Tweakers aan de andere kant. Dat zie ik juist wel zitten. Ik voel me namelijk zelf ook een 'tweaker'. Ik ben een tweaker. Maar ik voel mezelf dus helemaal geen Linus Tech Tips ofzo.

Dus ja, als Tweakers dit goed aan pakt, zal ik zeker wat leuke spullen bestellen!
Maar LTT heeft natuurlijk ook nog andere spullen, spullen die praktisch zijn en niet zozeer kleding. Dat zou voor tweakers.net misschien ook wel leuk zijn, schoevendraaiersetjes van primium kwaliteit, grote (muis)matten met praktische opdruk voor het uit elkaar schoeven van je videokaart etc. zoals Gamers Nexus die ook aanbiedt. Mijn hoogtij dagen op tweakers zijn echter voorbij, ik tweak ook nauwelijks meer dus voel me niet meer zo aangesproken door deze kleding, hoewel ik het petje nog wel grappig vind.
Ik zou denk ik toch nog eeder de set onderzetters van Gamers Nexus aaschaffen, die vind ik echt tof, zoiets mogen ze bij tweakers.net ook wel maken. Super leuke onderzetters in de stijl van PC componenten zoals GPU's, CPU's en MOBO's
Mja, premium... als ik premium schroevendraaiers wil, dan haal ik ook echte premium schroevendraaiers. Een Wera setje bijvoorbeeld. En voor een muismat of beter, een reparatiemat: die haal ik wel bij de stofboer een neopreen mat. Voor 15 euro is m'n hele bureau bedekt.

Voor praktische dingen heeft het voor mij niet zo veel meerwaarde. Voor mij is de vraag: hoe belangrijk is het dat ik hen sponsor, en hoe belangrijk is het dat ik daar mee gezien wil worden.

Ik zou best wel wat leuke shirtjes zien met wat typische 'nerd' uitingen, die zal ik ook dragen, want sja.... ben ik ook.
Wat schroevendraaiers betreft geef ik je wel gelijk. Als je alles puur vanuit een praktische kant bekijkt en het je estetisch geen drol uitmaakt hoe iets eruitziet snap ik je opmerking over de reparatiemat ook wel. Ik vind die Gamers Nexus modmat voor GPU's juist cool omdat ik me daar graag mee identificeer (en een dergelijk product past goed bij tweakers). Dat is echter persoonlijk, maar ook totaal overbodig want ik red me heus wel op een andere manier. Maar dat geldt natuurlijk voor alles! In the end is het totaal overbodig. Verder snap ik het punt niet echt 'hoe belangrijk is het dat ik ermee gezien wil worden', ik koop dingen omdat ik ze zelf leuk vind om te dragen/hebben, wat een ander daarvan vind is niet aan de orde. Ik ken IRL ook niemand die mijn passie deelt en vraag me af wie er uberhaupt op tweakers zit of naar de YouTube kanalen kijkt waar ik naar kijk.

Boeit allemaal ook niet, ik wilde alleen maar aankaarten dat er nog wel andere leuke producten te bedenken zijn naast kleding. Dat jij dat dan niets vind, ok. Doe mij maar een tweakers.net onderzettertje ofzo voor de gein. Heb ik toch iets in huis wat linkt aan tweakers.net, zit tenslotte al sinds 2000 op deze site rond te neuzen.

[Reactie gewijzigd door BruT@LysT op 22 juli 2024 19:01]

Ja, dit lijkt mij een beter idee dan een betaalmuur of dat soort constructies.
Inderdaad leuk initiatief.

Persoonlijk vind ik LTT wel prijzig en ik ben zelf niet zo dat het voor mij een must is om iets te hebben met een bepaald logo maar voor Tweakers zou de afweging wellicht naar de positieve kant kunnen vallen.
Mja LTT is prijzig, maar nog wel kwalitatief spul. Wat ik een paar jaar geleden heb gehaald ziet er nog goed uit. Het grote probleem is vooral de transportkosten en invoerkosten. Dat maakt een shirt al snel 2x zo duur. Het is jammer dat het helemaal vanuit Canada moet komen, want die verbinding is altijd duur.
Ik heb laatst de backpack binnen gekregen.. ik ga niet vertellen wat ik uiteindelijk er voor betaald heb maar het is genoeg om een goede telefoon voor te kopen :X
Maar het is inderdaad wel goed spul.
Ik ben heel nieuwsgierig want ik zat er over te denken de tas te kopen aangezien ik een nieuwe tas nodig heb.
ik geloof uiteindelijk 450+

tax+shipping was al iets van 140, 250 verkoop prijs, 70 invoerkosten.
Inderdaad. Je betaalt snel 30-40 USD aan invoerkosten enz. Daardoor nog niets gekocht vna hen. Zou echt wel een deskmat of LTT waterbottle willen kopen maar zolang ze niets als een EU tussenpunt hebben, koop ik niets.
Linus Tech Tips, het grootste / bekendste PC / hardware kanaal op youtube.
Dat zijn wel heel veel meloenen :D
https://www.google.com/search?q=ltt

[Reactie gewijzigd door xSNAKEX op 22 juli 2024 19:01]

Linus Tech Tips, een vrij groot Youtube kanaal

https://www.youtube.com/user/LinusTechTips
Het geen TweakersStore.com noemen is dan wel weer een gemiste kans.
Vette shit!

Is de bidon vaatwasserproof?

[Reactie gewijzigd door Gropah op 22 juli 2024 19:01]

https://www.campz.nl/mizu...?vgid=G853264#cgid=336314
Uitgerust met een deksel met geïntegreerd rietje, heeft deze lichtgewicht enkelwandige fles dezelfde vorm als de MIZU V7-fles, maar houdt meer water vast en past perfect in een bekerhouder of in het zijvak van uw rugzak.

Details
  • Vaatwasmachinebestendig (om de verf en de lak te beschermen, raadt de fabrikant niettemin aan om met de hand te wassen)
  • Robuuste constructie en lakwerk
  • 100% BPA-vrij, ftalaat-vrij, gifstof-vrij
Ja, maar liever niet als ik het zo lees.

[Reactie gewijzigd door chengbondkwok op 22 juli 2024 19:01]

Het wordt afgeraden dit te doen omdat de verf daardoor snel kan gaan slijten.
Staat erbij:
De print kan aangetast worden in de vaatwasser. We adviseren de bidon daarom met de hand te wassen.

[Reactie gewijzigd door EnigmaNL op 22 juli 2024 19:01]

Dit staat in de beschrijving op TweakersGear zelf: "De print kan aangetast worden in de vaatwasser. We adviseren de bidon daarom met de hand te wassen."
Volgens mij is dat er naar aanleiding van mijn vraag ingezet ;)
Ik ben even benieuwd naar het bijzondere minimale bedrag voor kostenloze verzending:€133,70 :? Lijkt bijna een cryptisch bedrag...
Ik denk overigens dat ik geen fanboy genoeg ben om iets te bestellen, maar wens jullie veel succes en plezier met de shop!
Leuk grapje. Maar pas gratis verzending vanaf 133,70 is gewoon hoog bedrag.
De merchandise zal van goede kwaliteit, maar prijzig is het wel.
Tweakers zelf uiten zich vaker over hoe belachelijk goedkoop het eigenlijks is met pakketverzendingen hier. Op zich mooi dat ze daar niet aan mee doen? Zeker met laag volume is gratis verzending al snel een forse kostenpost met alle retours die bij kleding komen kijken.
verzenden is ook niet gratis he
https://en.wikipedia.org/wiki/Leet ;)

Standaard wensenlijstje:
- Muismat
- Koffiemok
- Stickers
- Muts
- Aluhoedje

Maar bovenal wil * D4NG3R een mooie Tweakers sjaal!

[Reactie gewijzigd door D4NG3R op 22 juli 2024 19:01]

Dus ik had gelijk?
Je bent inderdaad niet fanboy genoeg ;)
Ik heb het door, haha! En dat terwijl ik al sinds 2004 aan het lurken, posten, verkopen ben... Ik heb blijkbaar niet opgelet ;)
Hoe gaan jullie om met retouren, als in, het product? Wordt dit gewassen en weer opnieuw verkocht? Als nieuw of refurbished?
Knip blijkbaar word retour gezonden kleding weer opnieuw verkocht.
Dat is mooi alleen jammer dat het niet in de shop word gedeeld.

Had namelijk karma punten gegeven.

[Reactie gewijzigd door Wowhead op 22 juli 2024 19:01]

We hebben gefocust op de artikelen, de verpakkingen zijn niet geheel duurzaam, vanwege de hoge kosten.
We maken gebruik van een logistiek centrum die gespecialiseerd is in kleding en dus de retouren perfect kan behandelen. Middels een professioneel stoom-systeem kunnen ze daarna als nieuw worden gebruikt.
Netjes dit soort dingetjes kun je gerust in een FAQ zetten ook mbt de certs. Zo draag je (of ik) het product met meer trots.
dubbel

[Reactie gewijzigd door Aragosta op 22 juli 2024 19:01]

"Duurzaam geproduceerd", daar zou ik wel wat meer info over willen. Buiten dat ik graag een onderbouwing zie, is er ook wel een algemene interesse over hoe duurzaamheid binnen het proces gewaarborgd wordt.
We hebben van de fabriek in Turkije certificaten per item dat de stoffen en het verwerkingsproces voldoen aan de duurzaamheidseisen.
Hebben ze toevallig ook een B Corp certificaat? Ik zou heel graag de certificaten van de bijbehorende producten willen zien op de webshop. Misschien ook leuk als jullie een QR-code meeleveren bij de geleverde producten waarbij de supply-chain zo veel mogelijk in beeld is. Leuk initiatief Tweakers.net!
Bedankt voor je suggesties. Nee geen B Corp.
Dat verklaart wel de prijs vs dat van een shirtje uit azie.

[Reactie gewijzigd door Wowhead op 22 juli 2024 19:01]

Dit klinkt ook gewoon as a throw away lijn maar hopelijk krijgen we daar nog meer informatie over vanuit tweakers.

Deze informatie is zojuist in verschillende comments gedeeld van tweakers personeel helaas niet terug te vinden in detail op de webwinkel....

[Reactie gewijzigd door Wowhead op 22 juli 2024 19:01]

Ik vind de pet leuk, maar ik kan op de foto niet zien hoe ze afgesteld worden. Is er een manier om dat nog in beeld te brengen?
De petten hebben een metalen clipsluiting.
Binnen!
remove tweaker before washing :-)
Bij de rode pet: https://tweakersgear.net/product/pet-reverse-dns-rood zie je op de 2e foto de achterkant met de sluiting.
Dankje! Die had ik nog niet gezien
Idem, 504

Kon wel eens ge-/got zijn :)

[Reactie gewijzigd door steveman op 22 juli 2024 19:01]

De webshop is nu al populairder dan verwacht :+
Ik krijg continu 502'tjes (Bad Gateway).
Weet je wat mij nou echt leuk lijkt... elke ochtend koffie kunnen drinken uit een Tweakers Mok!

Begrijp ook eigenlijk niet waarom die er niet tussen staat. Want voor zover ik mij goed kan herinneren kregen bepaalde abonnees vroeger een mok toegestuurd bij een nieuw abo?

Suggestie: Plz, voeg een Tweakers mok toe! _/-\o_

Edit: blijkbaar heeft er ook ooit een Tweakers bierpul bestaan? I WANT THAT TOO PLZ! :>

[Reactie gewijzigd door Fidelity op 22 juli 2024 19:01]

Ik heb meerdere generaties pullen gelaserd, tijdens abo-dagen werden deze vaak weggegeven.
Ja, plus 3!
Ik wil een Tweakersmok. Liefst een duurzame (van gerecycled, of 100% recyclebaar materiaal)

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.