Door Wout Funnekotter

Hoofdredacteur

Wil jij Tweakers-merch met jouw username? Dat kan vanaf nu!

25-04-2023 • 10:00

113

Eind vorig jaar introduceerden we TweakersGear: onze officiële merchandise, bestaande uit verschillende soorten kleding. Dat was natuurlijk al tof, maar nu gaan we een stapje verder: nieuwe items die je kunt personaliseren met jouw username. Zo wordt jouw T-shirt, jacket of sweater écht uniek.

We gaan van start met een ruim assortiment van sweaters, een baseballjacket, T-shirts en handige accessoires, zoals een kabeletui en laptopsleeve (13 of 15 inch). Je kunt jouw username laten drukken in witte of groene opdruk, afhankelijk van het product. Het design per item varieert van schematische chip- en pcb-sporen tot aan een SQL-query. Bij deze gepersonaliseerde collectie zijn nu ook grotere maten beschikbaar van 2XL tot aan 5XL, weer afhankelijk van het product.

Personalized TweakersGearPersonalized TweakersGearPersonalized TweakersGearPersonalized TweakersGearPersonalized TweakersGearPersonalized TweakersGearPersonalized TweakersGearPersonalized TweakersGear

Je vindt de gepersonaliseerde lijn in onze bestaande webshop. Bij deze producten vind je op de productpagina een invoerveld waar je jouw username kunt invoeren. Wees hierbij secuur: eventuele fouten en hoofdletters worden gedrukt zoals opgegeven in het invoerveld. Omdat de items gepersonaliseerd worden, is het niet mogelijk ze te retourneren, dus nog meer reden om goed te controleren dat je de juiste tekst hebt ingevoerd. Heb je een gepersonaliseerd Tweakers-item binnen? Show het dan vooral aan je medetweakers in het forumtopic.

Ga naar de webshop

Q&A

Hoelang duurt het voordat ik mijn merch binnen heb?
De levertijd van alle gepersonaliseerde items is twee weken.

Ik ben Tweakers-abonnee. Levert dat nog voordeel op?
Jazeker! Ook voor de gepersonaliseerde lijn krijgen abonnees 10 procent korting op het volledige assortiment. Lees ook ons bestaande topic voor meer informatie.

Wie is POP?
Wij werken samen met POP. Zij doen de personalisatie en behandelen jouw bestelling.

Ik heb een suggestie voor een product dat goed in de shop zou passen.
Laat je suggestie vooral achter in de reacties, want we lezen mee. Als blijkt dat de collectie aanslaat, gaan we kijken naar uitbreiding van het aanbod.

Reacties (113)

113
110
58
0
0
4
Wijzig sortering
Je zou bijna een account aanmaken met als username: Robert'); DROP Table members;--
Jammer dat hij nooit actief is geweest xD
Shop reviews hebben ook waarde.

[Reactie gewijzigd door djwice op 24 juli 2024 05:15]

Little Bobby Tables we call him ;)
Dat is meer dan de toegestane 25 tekens. Ik gebruikte dus B');DROP TABLE members;-- als username, en hoewel ie dat lijkt te accepteren ("Product(en) toegevoegd aan je winkelwagen") is er geen product toegevoegd.

Ik zie wel een 403 in m'n netwerktabje...

Mocht iedereen z'n order weg zijn... Excuus!
Mocht iedereen z'n order weg zijn... Excuus!
LOL

[Reactie gewijzigd door djwice op 24 juli 2024 05:15]

Mooie poging }>

De 403 komt van de WAF (niet de wife approval factor) die jouw request blockt.
Ctrl-alt-delete...

Of blue scrreen of death... :+

404 page not found...

[Reactie gewijzigd door Tourmaline op 24 juli 2024 05:15]

Mooie PHP regels die echt gebruikt worden door de Tweakers website op de laptop case :)
SQL is de nieuwe PHP _/-\o_
In theorie kun je je php applicatie op slaan in je database & dat telkens ophalen met meer php & dan je afvragen waarom de server overbelast raakt.
ooh ik zie het al helemaal voor me! Wat vies! |:(
Ik wil nu dit op mijn Laptop tas hebben!
echo "SELECT * FROM members WHERE UserName='{$_POST['username']}';";
SQL injection is intended 8)7

[Reactie gewijzigd door Groax op 24 juli 2024 05:15]

Als jullie nu eerst even zorgen dat er ook grote maten in het assortiment zitten... 4xl/5xl/6xl

Een tshirt met mijn naam is leuk, maar dan moet ie wel passen he?

[Reactie gewijzigd door veltnet op 24 juli 2024 05:15]

Dan maar een naveltruitje met je naam? :+
Met de naam "tot hier en niet verder?"........ :9
We hebben de grotere maten toegevoegd :)

Sweater t/m 5XL
T-shirt en baseball jacket t/m 3XL
Ik prefereer liever de ouderwetse koffiemok. Zou niet misstaan voor IT'ers wat mij betreft.
Zou instant een dagelijks gebruikt item worden.
Eens, maar dan niet zo'n joekel. Die heb ik thuis ook, maar gebruik ik in de praktijk nooit.
Eens. Kleiner formaatje zou mooi zijn. Misschien hittegevoelig zodat iedereen kan zien dat je koffie alweer koud geworden is? :P
Ik gebruik thuis alleen maar joekels. Als er niet minstens een derde liter in past, dan laat maar.
Die kleintjes zijn voor het bezoek.
Mwah, ik vul m'n mokje liever opnieuw: verse, warme koffie in plaats van lauwe koffie. Plus weer even een klein beetje beweging, da's ook fijn.
Ik heb er al eentje met "offline"erop......https://media.s-bol.com/qxxxQYMvBmz0/550x454.jpg

[Reactie gewijzigd door Tourmaline op 24 juli 2024 05:15]

Oeh shit, die baseball jacket tho.... altijd een zwakte puntje voor mij die dingen. Komen die mogelijk nog met een rode kleur?
Wanneer er vraag naar is, kunnen we onze basis collectie uitbouwen :)
Dus zes +1'tjes zijn niet voldoende :+ Maar snap ik, kostentechnisch zal dat natuurlijk ook anders uitvallen.
Haha het is wel een goede graadmeter! Dat zeker ;)
Ik laat je het als eerst weten, mocht 'ie eraan komen!
Wacht de DM met (on)rust af :+
Zijn de sweaters/vesten nou zo lang, of snap ik de maattabel niet? Een lengte voor een M van 72cm, en als ik mijn M-L vesten/sweaters nameet zou ik op XS-S range uitkomen qua lengte. (Sowieso verbaasd het mij wat dat zowel absoluut als relatief van S naar M het ruim de grootste stap is in lengte).
Het maattabel wordt toch aangegeven om een idee te geven? Of snap ik het niet helemaal?

Namelijk zijn maten wisselend (wantje ieder merk, model, winkel (ughhh, houdt gewoon eens een maat aan)) SM, S of M en kan hun tabel zeer waarderen. (Ben 1.72m):
Fitting en meer informatie
  • Ons model Saskia (Moonsugar) is 1,65m en draagt maat S.
  • Ons model Wout (WoutF) is 1,86m en draagt maat M.
  • Ons model Jitske (Aragosta) is 1.75m en draagt maat S.
  • Personalisatie wordt bedrukt in Haarlem, Nederland.
  • Alle kleding is duurzaam geproduceerd, met respect voor mens en milieu.
bron: https://tweakersgear.net/product/baseball-jacket
Mijn punt was dat volgens de maattabel ze veel langer zijn dan andere kleding van mij met dezelfde maat. Maar schijnbaar zit er gewoon zoveel variatie tussen modellen.
Zijn de sweaters/vesten nou zo lang, of snap ik de maattabel niet? Een lengte voor een M van 72cm, en als ik mijn M-L vesten/sweaters nameet zou ik op XS-S range uitkomen qua lengte.
Slim fit is al een tijdje uit. Je mag tegenwoordig weer ademhalen.
(Sowieso verbaasd het mij wat dat zowel absoluut als relatief van S naar M het ruim de grootste stap is in lengte).
Absoluut? De stap is iedere keer precies 3 cm. Dus geen enkele stap is absoluut de grootste, alle stappen zijn gelijk.
Haal je nu lengte en breedte door elkaar? Slimfit gaat (primair) over de breedte van producten, en hoe nauw het aansluit. Niet de lengte. Al dan niet kunnen ademhalen heeft uiteraard ook meer te maken met hoe nauw het aansluit, en niet wat de lengte is.

Wat betreft stapgroottes, ik zou als ik jou was nog een keer kijken, hier een vest:
https://media.graphassets.com/T9lZM2ngSomdPns2sdCL
en een sweater:
https://media.graphassets.com/rHvprY4YTqqYYqRTkAjk

Edit: En nog wat nagemeten wat ik hier heb liggen, meeste is in de ~67cm range, maar eentje is M en een ~72cm, dus het kan inderdaad wel zo'n lengte voor een M. Die is dus ook duidelijk langer dan de meeste die ik heb, maar het gaat nog wel.

[Reactie gewijzigd door Sissors op 24 juli 2024 05:15]

Lekker gezellig houd jij het zeg...

En jij snapt dan toch wel weer dat er nog een enorm gat zit tussen oversized en slimfit? Ik hoef geen slimfit, ik hoef ook geen oversized. Maar als dit dus allemaal oversized is, dan weet ik dat ik deze oversla, bedankt voor de informatie.

(En ik snap dat het inderdaad verwarrend was dat bij deze het wel vaste stappen in lengte zijn, bij andere dus niet, maar gezien het artikel nu specifiek over de personalizeerde ging, had ik dat even moeten checken. Uiteraard had jouw kut opmerking ook niet gehoeven).
Ik zie nergens regels PHP? Wel een generieke SQL query.....

edit: inmiddels in het artikel aangepast, in de productomschrijving hebben ze het nog steeds over PHP 8)7

edit 2: webshop inmiddels ook aangepast :)

[Reactie gewijzigd door Siebsel op 24 juli 2024 05:15]

We hebben het aangepast in de tekst. Dank voor de feedback :)
Nu staat het overal goed zie ik :)
Yes!
DUS! de baseball-jacket, kan deze ook met de
echo "SELECT * FROM members WHERE UserName='{$_POST['username']}';";
?
  • Gebruik geen 'select *', maar specificeer de kolommen. Mogelijk veranderen de kolommen in de toekomst nog.
  • Username is één woord (User name mag, maar zie titel van dit artikel voor hoe Tweakers het gebruikt), pascal-casing is dus niet van toepassing.
  • Geen spatie voor het =-teken
Pull request geweigerd. Graag aanpassen en herindienen.

[Reactie gewijzigd door mOrPhie op 24 juli 2024 05:15]

pascal-casing is dus niet van toepassing
Dat is kebab-casing. Won't fix ivm niet herkennen van de gevraagde aanpassing :Y)
  • Gebruik geen 'select *', maar specificeer de kolommen. Mogelijk veranderen de kolommen in de toekomst nog.
  • Username is één woord (User name mag, maar zie titel van dit artikel voor hoe Tweakers het gebruikt), pascal-casing is dus niet van toepassing.
  • Geen spatie voor het =-teken
  • Geen backticks om de namen van kolommen en tabellen, gaat stuk als de gebruikte namen (in de toekomst) als reserved keywords worden gebruikt.
En ja, dat is wel een probleem in de praktijk ;)
Haha, nice catch. Tijd voor een petitie om de Tweakers code te open sourcen lijkt me. ;)
Erg leuk, maar ook erg aan de prijs.
Eens. Mij helaas te duur, prijzen vergelijkbaar met andere te dure merch van grote artiesten/influencers - enkel bij een specifiek moment als concerten wil ik daar nog wel eens aan toegeven. Wel leuk dat je ook iets anders dan je eigen username in kan voeren. Bepaalde dingen zijn niet persé gerelateerd aan Tweakers maar zijn op breder gebied van IT leuk.
@Bart ® De grote vraag is kan deze zonder problemen worden bedrukt :P. Of zal de drukmachine omzeep gaan. Pasje was nogal een probleem :)

[Reactie gewijzigd door RobbyTown op 24 juli 2024 05:15]

Bart ® Moderator Spielerij @RobbyTown25 april 2023 13:00
Ik heb de vraag al gesteld of ik mijn geld terugkrijg als mijn username niet goed gedrukt wordt :P.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.