Onze developers hebben vandaag iteratie 138 opgeleverd. In deze sprint hebben we onder andere voorbereidingen gedaan voor de community-pick en de ervaring van de Pricewatch verbeterd.
Community-pick
Een maand geleden kozen jullie als community-pick het kunnen embedden van tweets en Instagramberichten in forumposts. Ter voorbereiding hierop hebben we gewerkt aan een refactor van de rml-parser, die zorgt voor het omzetten van ubb- en rml-codes naar html. In iteratie 135 hebben we deze parser al ingezet voor onder andere reacties op artikelen en productreviews en de afgelopen iteraties hebben we deze parser nu ook geschikt gemaakt voor het forum. In de komende iteratie zullen we de forumparser, welke nog stamt uit het React-tijdperk, vervangen door deze nieuwe parser waarna we makkelijker nieuwe features kunnen implementeren zoals de nog openstaande community-pick
Pricewatch
In de mobiele weergave van de categoriebrowser tonen we nu 15 in plaats van 10 categorieën, zodat populaire categorieën sneller vindbaar zijn. Tevens hebben we de knoppen voor het filteren en sorteren in de Pricewatch beter zichtbaar gemaakt in de mobiele weergave, door ze een lichtblauwe in plaats van witte achtergrond te geven.
En verder hebben we...
- de rss-feed van de podcasts aangepast zodat Google onze podcasts beter kan ontsluiten;
- de invoer van productinformatie voor de categorie Netwerkswitches geautomatiseerd;
- een bug opgelost die ervoor zorgde dat afmelden van de nieuwsbrief niet werkte;
- een bug verholpen zodat linkjes in de scorekaart goed werken in de singlepageweergave van een review.