Gemiddelde gebruikersscore
Ik heb altijd witte industriële koelpasta gebruikt en was op zoek naar een iets beter alternatief. Die pasta was bijna vloeibaar, maar precies fijn om mee te werken. Ik was bang om stugge troep te krijgen die uithard, en na twijfelen deze gekocht.
Klein beetje prut voor tussen de CPU. Doet volgens mij wat het moet doen. Is wat dikkig, maar niet zoals sommige zeggen dat het onuitsmeerbaar is.
Na installatie van de Kryonaut op mijn R9 29 draait hij 20 graden koeler onder idle. Onder load zo'n 8 graden koeler en geen last meer van thermal throttling.
Onbruikbare troep dat als een bolletje snot aan elkaar klontert en niet fatsoenlijk aan te brengen. Waarschijnlijk iets mis met het produkt echter, de reden voor de negatieve review is omdat ik op een support ticket een enkele oneliner als wedervraag kreeg: "WHERE DID YOU BUY?".
Koelpasta met indrukwekkende specificatie, maar zeer moeilijk aan te brengen als je dit niet zeer regelmatig gewent bent zonder goede handleiding. Duur leergeld dus.
heel dun en prestaties zijn om te huilen. Voor dat geld had ik maar beter 10 gr. MX4 gekocht, daar weet je tenminste wat je krijgt.
Had mx-4 gebruikt en die hield mijn 7800x3d onder de 80c met een all core van 4.85. Deze kryonaut houdt hem ook onder de 80c alleen wil mijn cpu nu een all core boost van 4.9 doen. Leuke 50mhz verschil.
Je zou een tube kunnen kopen met meer gram voor dezelfde prijs maar met < 3 PCs krijg je dat niet binnen 5-10 jaar op, onderhoud zelden nodig, zeker 2/3jaar+. Ben zelf meer fan van conductonaut wattenstaaf-achtig staafje om aan te brengen, bij spateltje krijg je oneven verspreiding aan randen.
Veel lof alom het web, maar ik ben geen fan. Misschien een slechte batch of ik doe wat verkeerd (alhoewel ik vaker thermalpaste aanbreng), maar het was taai en onsmeerbaar. Niet zo soepel als in reviewvideos. Hoge temps. Teruggegaan naar oude vertrouwde pasta met duidelijk positief verschil.
De pasta werkt gewoon niet goed. Het heeft temperaturen die ongeveer 5 C hoger zijn dan de Noctua H1.
De klantenondersteuning van Thermal Grizzly is verschrikkelijk. Ze geven er eigenlijk niets om dat hun product van lage kwaliteit is.
Ik zal NOOIT meer iets van deze jongens kopen.
Gebruikt om de thermal paste van mijn videokaart (rtx 2070 super) te vervangen. Temperaturen gingen van 85*C naar max 62*C... Top spul! Zeker aan te raden! Je betaalt iets meer, maar krijgt er zeker wel meerwaardig spul voor terug.
Makkelijk aan te brengen.
Houd mijn 10700k bij 5.2 Ghz op alle kernen met een NH-D15 op 65 graden bij gamen.
Product werkt lekker en is makkelijk weg te halen indien er een nieuwe koeler op moet of als je je dingen verkoopt. Er is haast geen Isopropanol voor nodig omdat het niet hard word.
Goede thermal transfer praktisch geen klachten over dit product!
Matig. Er doen veel verhalen de ronde dat dit een van de beste koelpasta's is die je kan kopen. Niets bleek minder waar. Met de koelpasta die ik van Be Quiet (dark rock 4) meegeleverd kreeg waren mijn cpu temperaturen 5 graden koeler dan nu.
makkelijk in gebruik en koelt prima
Makkelijk aan te brengen, goede geleiding voor een goede prijs.
Precies het zelfde als alle andere merken, het maakt echt geen hol uit !!
Denk dat al die positieve verhaaltjes gewoon puur gevoelsmatig zijn, koelpasta is koelpasta merk a / b / of C zijn allemaal het zelfde.
Behoorlijk beter dan zelfs standaard h150i pro koelpasta en makkelijk te verspreiden, dus echt voor iedere tweaker aan te raden!
Goede koelpasta, tegenover de standaard cooler master pasta 8 tot 9 graden celcius verschil! Wel duur voor wat je krijgt, maar het is ook wat
Uitstekende koelprestaties, houdt namelijk mijn Threadripper 1950X lekker koel. In combinatie met de NZXT Kraken X62 blijft hij op "silent mode" maximaal 67 graden. Het is wel erg duur spul, vooral als je ziet hoe weinig je krijgt.
Beste thermal paste die ik tot zover heb gebruikt. Voorheen producten van Arctic gehad maar deze verslaat ze allemaal bij mij. Heeft toch een verschil van ongeveer 6 graden celcius opgeleverd vergeleken met Arctic.
Onder load komt mijn i7 4790k op 4.4Ghz maximaal rond de 50c met een Corsair H105 in een push configuratie.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!