Er is een afbeelding online verschenen van wat vermoedelijk een opvolger van de HTC Butterfly moet worden. Het toestel met de codenaam B2 heeft een behuizing die lijkt op de One M8, maar de specificaties zijn nog niet bekend.
Een renderafbeelding van het toestel werd online gezet door Evleaks, die vaak de eerste is die afbeeldingen of specificaties van onuitgebrachte smartphones weet te bemachtigen. Het zou gaan om een opvolger van de J Butterfly, een smartphone die HTC voor de Japanse markt uitbracht. Vooralsnog staat het afgebeelde toestel bekend onder de codenaam B2, waarschijnlijk een verwijzing naar Butterfly 2.
Op de afbeelding is te zien dat de behuizing is afgekeken van de One M8, al heeft de B2 dikkere bezels onderaan en bovenaan. Ook lijken de speakergrills onder en boven iets anders vormgegeven dan bij de One M8. Van de hardwarespecificaties is overigens verder nog niets bekend.
Alhoewel de B2 genoemd wordt als opvolger van de Japanse J Butterfly is het aannemelijk dat HTC de smartphone ook in Europa uitbrengt. Eerder deed de fabrikant dat al bij de release van de Butterfly en Butterfly S, enige tijd na de Aziatische release.