Ubisoft-ontwikkelaar Michel Ancel heeft aangegeven dat Beyond Good & Evil 2 een veel bredere spelwereld krijgt dan het origineel en dat de speler toegang zal krijgen tot meerdere steden en planeten. Mogelijk wordt de game volgend jaar officieel aangekondigd.
De ontwikkeling van Beyond Good & Evil 2 is al enige tijd on hold nadat de developers zich hadden gericht op de ontwikkeling van Rayman Legends. Nu deze game klaar is, is het volgens Ancel weer mogelijk om de development van Beyond Good & Evil 2 op te pakken, zo liet hij aan Eurogamer weten. Wel moet er een ontwikkelteam worden opgezet om het project weer op te kunnen pakken. Ancel wil niet aangeven wanneer de game formeel wordt aangekondigd, mede om naar eigen zeggen fans niet teleur te stellen als streefdata niet worden gehaald, maar naar verwachting zal een aankondiging volgend jaar plaatsvinden.
De Ubisoft-ontwikkelaar stelt dat er al wel veel onderdelen van de game zijn ontworpen en dat nu de uitdaging is om deze samen te voegen tot een coherent geheel. Ook zou de gamer toegang krijgen tot nieuwe planeten en steden in de spelwereld.
Cohen stelt dat er, ondanks dat de game al in 2008 werd aangekondigd, nog veel enthousiasme binnen Ubisoft is om de game af te maken. Mogelijk zal de komst van de PS4 en de Xbox One de ontwikkeling van de game in een stroomversnelling brengen, aangezien de developers eerder hadden aangegeven dat het spel 'te groot' zou zijn voor de huidige consoles.