PowerColor heeft een HD 6850 ontworpen die slechts één uitbreidingsslot in beslag neemt. Het pcb zou iets langer zijn geworden, maar de kloksnelheden bleven intact. Er kunnen tot wel vier HD 6850's gebruikt worden in een CrossFireX-opstelling.
De HD 6850, met een tdp van 127W, werd door PowerColor voorzien van een koeler die slechts één uitbreidingsslot in beslag neemt. De kloksnelheden bedragen 775 en 4000MHz voor respectievelijk de gpu en het geheugen. Met 960 streamprocessors en 1GB geheugen doet PowerColor's HD 6850 niet onder voor andere HD 6850's.
De singleslot-koeler bestaat uit een koperen plaat en een aluminium heatsink, terwijl een enkele fan voor de airflow zorgt. Daarbij zal een groot deel van de warmte in de kast terechtkomen. De videokaart kan met drie anderen gecombineerd worden in een CrossFireX-opstelling. In totaal zijn er vier video-uitgangen, waaronder twee mini-displayports, een hdmi-poort en een dvi-poort.
/i/1303386873.jpeg?f=imagenormal)