Uitgever 2K Games en televisienetwerk ESPN hebben een overeenkomst gesloten over samenwerking op het gebied van de NBA-franchise. 2K Games zal hierdoor hoofdsponsor worden van alle NBA-uitzendingen van ESPN.
De overeenkomst tussen 2K en ESPN zal ertoe leiden dat basketbalspel NBA2k11 in beeld komt in elke NBA-uitzending van ESPN in het Verenigd Koninkrijk en de rest van Europa. De partijen hebben niet bekendgemaakt hoe het spel in de uitzendingen zal worden verwerkt. Ook zal het spel een rol krijgen in NBA-nieuwsprogramma NBA Today, zo meldt Gamesindustry.biz.
Met de overeenkomst halen 2K en ESPN de bestaande banden aan. Eerder werd NBA2k11 al voorzien van diverse merknamen van ESPN, waaronder NBA Today. Met de samenwerking verstevigt 2K Games ook zijn leidende positie in basketbalspellen. In 2010 annuleerde concurrent Electronic Arts NBA Elite 11, omdat er volgens de uitgever te veel tijd nodig was voor 'gameplay polish'.