Tony Hawk heeft waarschijnlijk de naam van zijn nieuwe game wereldkundig gemaakt. De levende skate-legende refereert aan Tony Hawk: Shred, mogelijk een game die voor de besturing gebruikmaakt van de board controller.
Tony Hawk wond er geen doekjes om op Twitter; er wordt aan iets gewerkt wat de titel Tony Hawk: Shred zal dragen. Naar alle waarschijnlijkheid gaat het om een game die voor de besturing gebruikmaakt van het skateboard-deck dat met Tony Hawk: Ride wordt meegeleverd. Het is nog niet duidelijk om wat voor sport het in het nieuwe spel zal gaan. Website Kotaku speculeert dat het om een snowboardgame gaat.
Het publiek heeft Tony Hawk: Ride met gemengde gevoelens ontvangen. Het meegeleverde skateboard-deck zorgt niet voor de uiterst realistische besturing die uitgever Activision had beloofd. Tony Hawk zelf meent echter dat het nog voldoende mogelijkheden biedt. Hij kondigde in 2009 al aan dat het board voor nieuwe games zal worden gebruikt en dat het ook prima toepasbaar is voor sporten als snowboarden en surfen.