De J3-mediaspeler van Cowon krijgt vermoedelijk een amoled-display, blijkt uit een foto op een Franse website. De mediaspelerfabrikant wil de J3, die ook is uitgerust met bluetooth en een accelerometer, nog deze maand op de markt brengen.
De amoled-display van de Cowon J3 zou 480x272 pixels tellen en een schermdiameter hebben van 3,3", zo meldt Generationmp3.com. Verder wordt de draagbare mediaspeler uitgerust met bluetooth, een accelerometer en een niet nader gespecificeerde tv-out-aansluiting. In tegenstelling tot eerdere geruchten wordt wifi niet genoemd.
De J3 zou leverbaar zijn met 4, 8 of 16GB interne flashopslag. Het is onbekend of de draagbare mediaspeler ook een micro-sd-slot krijgt. Volgens Cowon komt de J3 nog deze maand op de markt. Over de prijzen is nog niets bekend.
