Logitech heeft een Wireless Drum Controller voor de PlayStation 2 en 3 op de markt gebracht. De draadloze controller voor Guitar Hero bestaat uit drie drumheads en twee bekkens die vrij instelbaar zijn.
De randen om de drumpads zijn een beetje verzonken om de kans te verkleinen dat de speler per ongeluk een rimshot maakt. Het kickpedaal is van staal en bevat een instelbare veer. De controller is speciaal ontworpen voor Guitar Hero en gelicenseerd door Activision. Het drumstel zou eenvoudig in te klappen zijn en 50 uur onafgebroken kunnen functioneren op twee aa-batterijen. De verbinding met de PS2 of PS3 verloopt via een dongle. Voorlopig is er alleen een versie voor de PlayStation, die vanaf 1 september op de markt komt. Logitech geeft een adviesprijs van 200 euro op.
Daarnaast heeft de fabrikant de Europese release van zijn Wireless Guitar Controller voor de PlayStation aangekondigd, nadat eerder het model voor de Xbox 360 was aangekondigd. Deze uit één stuk vervaardigde houten controller heeft een drukgevoelige slider en een bereik van tien meter. Deze controller zou eind september in het zwart uit moeten komen voor eveneens 200 euro, maar het model staat al een tijdje in de Pricewatch.
/i/1243426734.gif?f=thumb)
:fill(white)/i/1247661040.jpeg?f=thumb)
:fill(white)/i/1247661715.jpeg?f=thumb)
:fill(white)/i/1247661716.jpeg?f=thumb)