Nokia verkoopt Ferrari-mobieltjes voor 18.000 euro

Ter ere van de zestigste verjaardag van autofabrikant Ferrari brengt Nokia Vertu het Ascent Ferrari 60-mobieltje uit. Aan de telefoon hangt een prijskaartje van maar liefst 18.000 euro.

Er zullen slechts zestig Ascent Ferrari 60-telefoons worden geproduceerd, meldt de website Sybarites. De behuizing van de luxe telefoon is vervaardigd uit titanium. De achterkant is gedeeltelijk bekleed met hetzelfde leer dat voor de stoelen van de Ferrari 612 Scaglietti is gebruikt, en direct daaronder prijkt het schakelpatroon van deze auto. Verder is de telefoon in elkaar gezet met dezelfde schroeven als die in het interieur van deze Ferrari gebruikt zijn.

Wie denkt dat zo'n dure telefoon beladen is met de nieuwste technieken komt bedrogen uit: de Ascent Ferrari 60 speelt geen mp3'tjes af en ontbeert een camera. Het nieuwe Vertu-mobiel is een tri-band telefoon met gprs-compatibiliteit en via bluetooth kan draadloos verbinding met andere apparaten gelegd worden. Vertu geeft de telefoon iedere zes maanden een service- en onderhoudsbeurt waarbij het leer vervangen wordt.

Vertu Ascent Ferrari 60

Door René Gerritsen

28-09-2007 • 10:50

91

Reacties (91)

91
63
5
1
0
1
Wijzig sortering
Het toestelletje is niet bepaald licht te noemen. gewicht is namelijk 158.4 gr.
Linkje naar de fabrikant voor de rijke tweakers onder ons: http://www.vertu.com/en/
Een soort hummer dus eigenlijk. Prehistorisch zwaar geval voor veel te veel geld voor de mensen die denken dat ze de pimp erin zijn.

Echt wat voor Gordon dus!
Anoniem: 172566 28 september 2007 11:11
Welja, als ze afkomen met een schakelrooster terwijl alles tegenwoordig met lepeltjes aan het stuur gebeurt. Dan moet ik het al niet, trouwens : niet exclusief genoeg.
De prijs dan, niet een heel klein beetje bij het haar getrokken, pure winst per verkocht toestel =17 980 € . jep snel verdiend. Dit is pas onozel en dan nog geen TV op dat mobieltje.
Zelfs al had ik geld ervoor en minstens 1 bolide van het merk , ik zou dit dus nooit kunnen rechtvaardigen , dat een auto van ferrari duur is tot daar aan toe, je krijgt waar voor je geld maar dit...?
Voor dat geld laat je een uniek stuk in platina maken vermoed ik.
Ik denk dat je de winst naar beneden moet bijstellen. Vergeet niet dat het leer met de hand moet worden aangebracht, titanium niet echt goedkoop is en er licentiegelden aan Ferrari moeten worden betaald.
Een uniek stuk in platina laten maken kan misschien idd wel voor hetzelfde geld maar zit je daar wel op te wachten dan?
Voor 18.000 euro nog geen eens een kleurenschermpje. Voor de echte minimalist?
Anoniem: 234657 28 september 2007 10:57
leuk, maar als je dit kunt betalen, loopt je niet met een nokia, maar eerder met een leuke samsung van B&O voor een stuk minder geld.
Het is leuk om te laten zien aan je maten, maarja, kans dat je hem kwijt bent indien je op straat belt is toch vrij wezenlijk aanwezig.

Ook het ontberen van een camera vind ik niet meer kunnen in deze tijd.
Design zonder techniek, staat volgens mij haaks op wat ferrari zelf doet de laatste jaren.
De modellen die staan bol van de nieuwste techniek, het design word inmiddels een ondergeschoven kindje ( Ferrari enzo )

Maarja wie ben ik O-)

[Reactie gewijzigd door Anoniem: 234657 op 23 juli 2024 09:38]

Leuk, maar als je dit kunt betalen, loopt je niet met een nokia, maar eerder met een leuke samsung van B&O voor een stuk minder geld.
Dit toestel gaat om de bragging rights, en dan is het feit dat de Samsung minder kost een reden om voor de Nokia te gaan.
Ook het ontberen van een camera vind ik niet meer kunnen in deze tijd.
Veel zakelijke gebruikers hebben geen camera nodig. Meer nog: veel zakelijke gebruikers willen gewoon geen camera (soms ook vanwege bedrijfseisen). Zelfde met MP3's afspelen.

Het is vrij duidelijk dat dit toestel niet bepaald gericht is op de standaard crapfoto's-makende, mp3-luisterende, ... tiener.
18.000 euro telefoon. Zit je bij een feestje: kijk eens naar mijn Ferrari telefoon, ziet er mooi uit he? Of hij een camera heeft? Nee. Een mp3 speler? Ook niet. Hoe duur hij was? 18.000 euro, hoezo? Wat, voor nog geen 1% van die prijs had ik er een die wel een mp3 speler heeft? Wat een afzetterij.

Right, dit is dus echt een hebbeding voor de show, niet de functionaliteit. Vraag me af hoe lang hij met z'n accu doet.

Edit: nulletje teveel, 1800 is ook erg duur.

[Reactie gewijzigd door Hero of Time op 23 juli 2024 09:38]

Een half procent zelfs al. Maar het gaat bij deze telefoon niet om de prestaties, maar om het prestige. Gewoon om deze telefoon te 'bezitten'. Een rijke Ferrari fan zal het verder weinig uitmaken wat de telefoon voor de rest kan. Het gaat erom dat hij aan iedereen kan laten zien dat hij zo'n ding heeft.
Na even zoeken voor 1% ook wel waarschijnlijk.
Nou nou nou,
Ik kom op een verjaardag en laat mijn telefoon zien een SE
Hij kan foto's maken, muziek spelen WAPWOP MMS GPRS en weet ik veel.

Vraag heb jij dat nodig?

Ik heb het nog nooit gebruikt, maar hij kan het wel!
MAW het maakt dus niets uit voor de meeste mensen of al die zooi er op zit, de meesten gebruiken het toch niet!
Eindelijk een telefoon die je wel met goed fatsoen in je ferrari in kan bouwen :p
Weet je ook meteen wat waarschijnlijk de doelgroep is. Wat betreft die prijs? ach, accesiores voor een ferrari zijn natuurlijk sowieso duur ;)
(nu maar hopen voor de ferraribezitter dat hij er ook een bijpassende carkit bij kan krijgen, anders staat t alsnog voor geen meter natuurlijk)

[Reactie gewijzigd door Arne op 23 juli 2024 09:38]

Anoniem: 120539 @Arne28 september 2007 12:00
Beetje off-topic:
Het valt mij op dat de berijders van auto's uit het 100k+ segment bijna nooit een carkit hebben. (ik zie ze in ieder geval onevenredig vaak met een telefoon aan het oor)
Zijn ze bang van een verlaging van de inruilwaarde ofzo?
18.000 euro omdat hij voorzien is van 24 karaat gouden knopjes met diamantjes dat snap ik wel, maar 18.000 euro alleen maar om de naam en omdat er maar 60 van zijn gemaakt.... Kansloos....

Waarschijnlijk de slechtse investering die je kunt doen. Over 10 jaar is ie geen dubbeltje meer waard vrees ik.
Hij is al nauwelijks een dubbeltje waard voordat ie verkocht wordt, maar dat zal de kopers er vast niet van weerhouden er toch 18 mille voor neer te tellen...
Voor 18.000 euro wil ik jouw nokia 3310 ook wel casemodden hoor. Leer eroverheen, schroefjes in het nieuwe blikken behuizinkje, en een nep-schakelbak (zonder pook) op de achterkant. En daar is er dan maar 1 van, dus NOG exclusiever :)
"via bluetooth kan draadloos verbinding met andere apparaten gelegd worden"...
Wat gaat men er anders mee doen? De schrijver van dit artikel vindt dit blijkbaar een heel bijzondere eigenschap... 8)7
Ongelooflijke geldverspilling dit ding.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.