MSN Shopping gaat eBay-items weergeven

MSN vlinderOp het weblog van de 'MSN Shopping Insider' is aangekondigd dat MSN Shopping een akkoord gesloten heeft met eBay om in de zoekresultaten op de Microsoft-site ook eBay-aanbiedingen op te nemen. De eBay-catalogus wordt dagelijks ingelezen en verwerkt om geïnventariseerd te worden. Voor het weergeven van de aanbiedingen werden overigens enkele aanpassingen doorgevoerd in de interface van MSN Shopping. Zo is het mogelijk om alle veilingen voor een bepaald product weer te geven, de gemiddelde prijs te berekenen of bepaalde veilingen te verbergen. Met de integratie van eBay-veilingen in MSN Shopping wil Microsoft mogelijk een tegenwicht bieden aan de combinatie van Google, Google Base en Froogle.

Door Yoeri Lauwers

Eindredacteur

05-12-2005 • 09:21

6

Bron: MSDN

Reacties (6)

6
6
4
1
0
0
Wijzig sortering
tjonge, waar gaat de wereld toch naartoe?

microsoft dat ebay gaat "steunen"?
Microsoft en eBay zijn geen (grote) vijanden, dus waarom zouden ze niet samenwerken als beiden er beter van worden?
microsoft dat ebay gaat "steunen"?

... of microsoft dat een graantje wil meepikken van het succes van ebay? ze doen het immers vast niet gratis.....
dit werpt natuurlijk voor beide vruchten af, de mannen van ebay zijn ook niet gek.
Anoniem: 111378 5 december 2005 11:58
weer een reden om iets anders te zoeken inplaats van msn.
Dit nieuwsbericht gaat over de MSN Shopping site, niet over andere delen van MSN, zoals MSN Messenger.
Zo raar is het niet dat eBay objecten in zoekresultaten worden weergegeven, dat is ook bij Google zo. Als je bij Google zoekt naar productinformatie van iets, vind je ook vaak eBay objecten waarvan de veiling allang is afgelopen.

Ik hoop dus dat MSN Shopping ook rekening houdt met de eindtijd van geïndexeerde eBay objecten, zodat je ook daadwerkelijk bruikbare links krijgt als je zoekt naar een artikel.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.