'OpenAI wil api-prijzen flink verlagen om beter te concurreren met Anthropic'

OpenAI wil de prijzen voor zijn tokens flink verlagen, zeggen bronnen tegen The Wall Street Journal. Het bedrijf zou zo willen anticiperen op een verwachte prijsverlaging van zijn concurrent Anthropic.

The Wall Street Journal meldt dat OpenAI nog niet definitief heeft besloten over de prijsverlagingen. Ook is het niet duidelijk wat de nieuwe tokenprijzen moeten worden. Api-gebruikers moeten betalen voor het aantal tokens dat een AI-model verwerkt voor de input en de output. OpenAI vraagt 5 dollar voor een miljoen inputtokens en 30 dollar voor een miljoen outputtokens van GPT-5.5, zijn nieuwste model.

Anthropic vraagt voor zijn vergelijkbare Opus 4.8-model ook 5 dollar per miljoen inputtokens en 25 dollar voor een miljoen outputtokens. Volgens The Wall Street Journal verwacht OpenAI dat Anthropic binnenkort zijn tokenprijzen ook flink gaat verlagen. Het bedrijf wil zakelijke klanten terugwinnen. De laatste tijd zouden veel klanten zijn overgestapt op de software van Anthropic, onder meer door de populariteit van Claude Code. Beide bedrijven willen binnenkort ook naar de beurs, al hebben ze nog nooit winst geboekt.

Api-prijzen GPT-modellen
Api-prijzen van OpenAI's GPT-modellen

Door Kevin Krikhaar

Redacteur

11-06-2026 • 13:19

54

Reacties (54)

Sorteer op:

Weergave:

Zolang ze (Alphabet, SpaceX/xAI, OpenAI, Anthropic) op korte termijn volstrekt absurde bedragen verwachten op te halen middels aandelenuitgifte en beursgangen, hebben ze alle ruimte om met prijzen te blijven stunten en geld te verbranden.

Als ze daadwerkelijk in de buurt gaan komen van de genoemde bedragen, wordt de bubbel eerst nog veel groter. En betalen we op termijn via omwegen waarschijnlijk allemaal de rekening.

https://www.theguardian.com/technology/2026/jun/02/google-alphabet-sell-stock-ai-share-sale-berkshire-hathaway

https://aifundingtracker.com/ai-ipo-tracker/
edit:
dit was eigenlijk bedoeld als reactie op @Scribe

[Reactie gewijzigd door epoman op 11 juni 2026 13:47]

Tja, daarnaast kan het gewoon extra hype zijn om de IPO op te drijven (of de illusie dat tokens echt zo goedkoop kunnen zijn met de huidige opzet). Zelfde van Anthropic overigens.

Ik vertrouw geen van de uitspraken van deze toco's voor de komende weken/maanden.

[Reactie gewijzigd door jkommeren op 11 juni 2026 13:56]

Enige terughoudendheid lijkt me wel gezond.

Het gaat echt om bizarre projecties.
Wat mij naast de veel te hoge waarderingen nog wel het meest tegenstaat is dat de Nasdaq de seasoning period verlaagd heeft naar 15 dagen. Dat wil dus zeggen dat grote Indexfondsen en ETFs zich al na 15 dagen automatisch in gaan kopen in deze stocks. De verwachting is dat vroege investeerders in de drie bedrijven vroeg (een deel van) hun investeringen willen verkopen, waardoor de passieve beleggers zoals pensioenfondsen potentieel de zakken van de vriendjes van Elon Musk en Sam Altman spekken, zonder dat ze iets aan kunnen doen.

Normaliter is zo'n seasoning period veel langer, waardoor de volatiliteit er een beetje "uitgestabiliseerd" is voordat dit soort fondsen geautomatiseerd inkopen.
Dit was inderdaad het plan, maar werd uiteindelijk (gelukkig) tegengehouden door de Nasdaq: ze moeten nu minstens een jaar op de beurs staan + winst maken. Een héél belangrijke beslissing, want dit had inderdaad markt ontwrichtend kunnen zijn.

Bron: https://apnews.com/article/sp-nasdaq-ipo-spacex-megacap-stocks-3fd4926daf9e3422e42f16b3f9975955
Die bron geeft niet aan dat het tegengehouden is door de Nasdaq. Dat artikel gaat erover dat de S&P index niet meegaat en hun regels niet op dezelfde manier aanpast als wat de Nasdaq wel heeft gedaan. De Nasdaq heeft voor zover ik weet niets tegengehouden, en de seasoning regels zijn nog steeds veranderd.

Volgens mij gaat het "feest" (lees: de ontwrichting) dus steeds gewoon door met de Nasdaq 100 index.
Precies. Dit is hoe de gigantische investeringen (en verliezen) gaan worden gemutualiseerd over alle nasdaq etf houders/investeerders wereldwijd. Van retail beleggers tot institutionele partijen zoals pensoenfondsen, verzekeraars etc.. Het is een grote schande en de SEC grijpt vooralsnog niet in..

[Reactie gewijzigd door PjotterP op 11 juni 2026 17:32]

Tsja, die pensioenfondsen zijn er toch zelf bij? Die mogen best zelf hun eigen seasoning regels gaan opstellen.

Denk dat het wel verstandig is, en je niet te gaan verbergen achter de toezichthouder!
Dat zelfde vroeg ik mij ook af. Graaft de NASDAQ hiermee niet zijn eigen graf?
Als ze daadwerkelijk in de buurt gaan komen van de genoemde bedragen, wordt de bubbel eerst nog veel groter. En betalen we op termijn via omwegen waarschijnlijk allemaal de rekening.
Nog even de zakken vullen en dan lekker met pensioen gaan als de bubbel klapt terwijl de rest van de mensheid mag genieten van de grootste economische depressie die we ooit meegemaakt hebben. Ik blijft het bijzonder vinden dat we dit met z'n alleen gewoon prima vinden. 8)7
Als de AI-bubbel ooit klapt, komt er waarschijnlijk in één klap een enorme berg AI-hardware op de tweedehandsmarkt terecht.

We worden dan overspoeld met spotgoedkope 24GB+ GPU's, DDR5-geheugen en SSD's van meerdere terabytes.

Qua depressie vermoed ik dat de gemiddelde Tweaker daar mentaal wel goed doorheen komt. :Y)
We worden dan overspoeld met spotgoedkope 24GB+ GPU's, DDR5-geheugen en SSD's van meerdere terabytes.
Maar dan wel volledig uitgewoond en klaar om met pensioen te sturen.
Zo heb ik ooit nog eens een spotgoedkope GPU gekocht die lang was gebruikt als Mining card.

Deed het nog perfect en jaren plezier van gehad, dus als de hardware in gunstige ongevingen heeft gedraait hoeft dat niet altijd een probleem te zijn
Buiten duidelijk defecten, is (zwaar) gebruikte hardware geen enkel probleem.
Al die kaarten deden steeds dezelfde berekening en hebben niet veel warm-koud cycles gehad.

Natuurlijk, de kans dat die het compleet begeeft tegenover een nieuwe kaart is groter, maar het verschil is miniem aangezien die wel al uitgebreid getest zijn geweest en de slechte appels er al van tussen zijn gehaald.
[...]


Maar dan wel volledig uitgewoond en klaar om met pensioen te sturen.
Het is echt vaak genoeg aangetoond dat ex-miningkaarten niet per definitie slechter zijn dan ex-gamingkaarten, en regelmatig zelfs beter uit de bus komen.

De grootste slijtage ontstaat door thermische cycli: warm, koud, warm, koud. Een gaming-pc maakt die cyclus voortdurend door. Mining- en datacenterkaarten draaien juist 24/7 op een vrij constante temperatuur, waardoor die belasting veel lager is.

Nieuwe pads, koelpasta en even schoonmaken, en kaart is vaak praktisch in nieuwstaat.
Die AI hardware is volgens mij toch helemaal niet bruikbaar voor gaming? Dus tenzij je zo'n kaart wil om zelf AI op te draaien, of iets anders wat veel compute nodig heeft en daarop kan draaien... maar voor de meeste mensen die eigenlijk willen upgraden maar met lede ogen naar de prijzen zitten te kijken helpt dat niet. Ook DDR5... dat gebruiken ze niet. Ze gebruiken HBM geheugen en dat kunnen wij niet in onze moederborden steken. Nee, ze zullen dan de fabricagelijnen weer terug om moeten bouwen naar DDR5 en traditionele GPU's, en dan zullen de prijzen wel wat omlaag komen... maar er zal voornamelijk gewoon veel op de schroothoop komen als er echt niet meer genoeg bedrijven zijn die AI datacenters uit willen baten (als dat nog steeds duurder is dan wat het oplevert).
Ik werk hier in een ziekenhuis en de AI gaat hier gewoon on-premise met lokaal draaiende modellen. Is misschien net niet zo "intelligent" als een bleeding-edge model in de cloud maar werkt wel onafhankelijk. De hardware was gekocht nét voor de hype 8-) en we hebben er nu plezier van.
Al je in de tussentijd niet in de bijstand terecht bent gekomen omdat "ai" je baan heeft overgenomen.

Komt de hardware vrij, kan je het nog niet betalen :+
Een paar kanttekeningen:

er is een toenemende vraag naar consumenten en enthusiast hardware die local ai / llms kan draaien. Dat blijft voorlopig zo ook als de enterprise markt instort.

In datacenters gaat het vooral: a100s en h100s, buffered ecc DDR5 en heel veel server infrastructuur. deze zal waarschijnlijk eerder worden opgekocht door andere partijen.


Kortom, het gaat hier om andere marktsegmenten.

wat wel kan is dat de productiecapaciteit voor nieuwe hardware (dus niet tweedehands) weer vrij komt. Dus alsnog dalende prijzen. Maar nogmaals er zit nog een local ai vraaggolf aan te komen. Zowel bij consumenten als bedrijven.

[Reactie gewijzigd door PjotterP op 11 juni 2026 17:37]

Dat is niet wat de algemene verwachting is. Zelfs als de bubbel knapt, zal de vraag om compute blijven. Het is niet alsof mensen plots geen AI meer gaan gebruiken, omdat de financiele bubbel erachter in elkaar klapt. Net zoals met het internet het geval was rond de eeuwwisseling.
Als dat doemscenario er komt dan heb jij daar ook last van. Kun je misschien lekker van je pensioen genieten, maar indirect kun je er ook heel erg last van krijgen
Lekker bij de IPO iedereens pensioen cashen om tokens te subsidiëren :+

Probeerde het nog optimistisch te bekijken, maar ben bang dat dit inderdaad gewoon is wat aan de hand is
Ter vergelijking: DeepSeek V4 Pro (1.6T parameters) kost €0.15 per 1M tokens (input & output)

Prijzen van Anthropic, OpenAI, Google en DeepSeek:
  • DeepSeek V4 Pro
  • Output: $ 0.87
  • Input (cache miss): $0.435
  • Input (cache hit): $0.003625
  • Gratis (best-effort) caching welke meerdere uren of zelf dagen bewaard blijft
  • GPT-5.5
  • Output: $30.00
  • Input (cache miss): $5.00
  • Input (cache hit): $0.50
  • Claude Opus 4.8
  • Output: $25.00
  • Input (cache miss): $5.00
  • Input (cache hit): $0.50
  • Cache Writes: $6.25 (5m) / $10.00 (1h)
  • Gemini 3.1 Pro (> 200k tokens)
  • Output: $18.00
  • Input (cache miss): $4.00
  • Input (cache hit): $0.40
  • + $4.50 / 1M tokens / hour storage
  • Claude Sonnet 4.6
  • Output: $15.00
  • Input (cache miss): $3.00
  • Input (cache hit): $0.30
  • Cache Writes: $3.75 (5m) / $6.00 (1h)
  • GPT-5.4
  • Output: $15.00
  • Input (cache miss): $2.50
  • Input (cache hit): $0.25
  • Gemini 3.1 Pro (≤ 200k tokens)
  • Output: $12.00
  • Input (cache miss): $2.00
  • Input (cache hit): $0.20
  • + $4.50 / 1M tokens / hour storage
  • DeepSeek V4 Flash
  • Output: $ 0.28
  • Input (cache miss): $0.14
  • Input (cache hit): $0.0028
  • Gemini 3.5 Flash
  • Output: $ 9.00
  • Input (cache miss): $1.50
  • Input (cache hit): $0.15
  • + $1.00 / 1M tokens / hour storage
  • Claude Haiku 4.5
  • Output: $ 5.00
  • Input (cache miss): $1.00
  • Input (cache hit): $0.10
  • Cache Writes: $1.25 (5m) / $2.00 (1h)
  • GPT-5.4 mini
  • Output: $ 4.50
  • Input (cache miss): $0.75
  • Input (cache hit): $0.075
(Alle prijzen zijn in $/1M tokens)

[Reactie gewijzigd door DvanRaai89 op 12 juni 2026 14:02]

Je linkje gaat naar Gemini - en DeepSeek heeft zeker de beste bang voor Buck op het moment.
Mooie lijst!

En hier nog 𝕏AI Grok:

Grok 4.3 (of Grok 4 Fast / 4.20 family)
Output: $2.50
Input (Cache Miss): $1.25
Input (Cache Hit): $0.20
Cache Writes: Automatisch (geen aparte write-kosten; caching is ingebouwd)

Grok 4 Fast (non-reasoning)
Output: $0.50
Input (Cache Miss): $0.20
Input (Cache Hit): $0.05
Cache Writes: Automatisch (geen aparte write-kosten)

[Reactie gewijzigd door 16K op 11 juni 2026 16:16]

Bloomberg melde gisteren in een video met broer en zus Amodei dat Anthropic voor het eerst winst maakt bron.
Die "winst" is afkomstig van de subsidie van SpaceX die de eerste twee ofzo maanden nog niks rekent voor het gebruik van Colossus I. Zodra de werkelijke kosten van alles moeten worden bestaald voor alles AI dan is het snel gebeurd met de pret.
Anthropic staat op het punt om winst te gaan maken en dat is heel veel aan het veranderen. Zodra je winst maakt en geen aandeelhouders hebt, is de vrijheid om je prijzen te bepalen veel groter. En aangezien iedereen weet dat marktaandeel op dit moment het allerbelangrijkste is...

De hoofdprijs (de meeste mensen gaan betalen $50 per maand voor een AI bot) is dusdanig aanlokkelijk dat er heel veel mogelijk is op dit moment. Natuurlijk zullen veel Tweakers hard roepen dat ze dat nooit zullen doen, maar iedereen die er echt iets van weet is het erover eens dat dat een zeer haalbaar doel is. Er zijn nu al rond de 200 miljoen betalende gebruikers van AI en de groei is onstuimig.
200 miljoen betalende gebruikers maal 50 USD per maand is een omzet van tien miljard per maand.

De beursgang zal over de 1000 miljard gaan. Dan heb je meer dan 100 maanden nodig om het geld terug te verdienen en dan laat ik alle kosten ook nog eens buiten beschouwing.

De groei is zeker onstuimig maar zullen de AI bedrijven ooit omzetten gaan halen om de iets van 5000 tot 8000 miljard aan beurswaarde te rechtvaardigen?

Dat is waar het echte probleem zit.
Anthropic staat op het punt om winst te gaan maken en dat is heel veel aan het veranderen. Zodra je winst maakt en geen aandeelhouders hebt, is de vrijheid om je prijzen te bepalen veel groter. En aangezien iedereen weet dat marktaandeel op dit moment het allerbelangrijkste is...
Anthropic wil naar de beurs, dus dit gaat zeker veranderen. Het duurt niet lang voordat de grootste AI-bedrijven allemaal beursgenoteerd zijn. Dat zal zeker weinig goeds doen voor de prijs. Zeker als men weet dat een hele grote groep bedrijven hun human capital inruilen voor AI.
Goedkopere tokens? Ik begreep van ongeveer ieder financieel rapport en bedrijfsreview pre-IPO dat de bedrijven verlies maken op de huidige situatie.

is dit de Amazon-strategie? Price competition to death & dan prijzen verhogen.

[Reactie gewijzigd door hawke84 op 11 juni 2026 14:01]

Niet eens zozeer de competitie uit de markt prijzen, maar vooral mensen en bedrijven volledig afhankelijk maken van je product. Bedrijven zetten als kippen zonder kop hun hele infra en bedrijfsprocessen om naar volledige afhankelijkheid; als binnenkort de AI uitvalt gaan er bedrijven ten onder.
AI valt momenteel al uit elkaar. Tientallen grote techreuzen hebben hun ontslagrondes teruggedraaid en/of hun AI gebruik significant gereduceerd of zelfs gestopt.

Het is nu letterlijk een kwestie van de langste adem en daar hebben ze heel veel geld voor nodig. Helaas gelooft de markt nog steeds te veel in de hype waardoor alle absurde IPO's alsnog veel te veel geld gaan opbrengen en dit spel nog langer gespeeld kan worden.

Helaas voorspelt dit ook niet veel goeds voor de korte termijn wat betreft beschikbaarheid van hardware.
Uit interesse: heb je bronnen voor dat terugdraaien van ontslagrondes/stoppen met AI-gebruik?

Ik geloof ook niet dat het op korte termijn alles vervangt. Maar alle nieuwsberichten lijken het tegengestelde te verkondigen.
Uber spendeert 3 keer zoveel als verwacht, geen verbeteringen. Die gaan heel snel terugschalen, want als de COO dat openbaarlijk afvraagt kan je er op rekenen dat dat al gaande is.
https://fortune.com/2026/05/26/uber-coo-ai-spending-tokens-claude-code/

Microsoft push naar copilot omdat cluade te duur is (en andere corporate talk)
Oh en niet te vergeten dat microsoft nu copilot classificeerd als entertainment use only in de algemene voorwaarden.
https://www.theverge.com/tech/930447/microsoft-claude-code-discontinued-notepad

Starbucks AI tool in 9 maanden retired nadat werknemers constant handmatig moesten ingrijpen:
https://fortune.com/2026/05/28/starbucks-quietly-retired-ai-inventory-agent-barista-complaints-hallucinations/

Klarna, AI chatbot resulteert in klachten, nu nemen ze weer mensen aan
https://finance.yahoo.com/news/firing-700-humans-ai-klarna-173029838.html

Salesforce ontslaat 1000 man, om vervolgens weer 1000 man aan te nemen, alleen nu met AI functienamen, maar de besparing bleek geen besparing.
https://www.salesforceben.com/salesforce-to-hire-1000-grads-and-interns-defying-ai-job-killing-fears/

Zo zijn er nog veel meer AI controverses, maar dit zijn de voornaamste die ik zo even kon ophalen. Ik wil nog wel even een special mention geven aan builder.ai, die startup wat uiteindelijk een stel indiers bleek te zijn dat het werk op de achtergrond uitvoerd :+
Ik zie alleen maar toename van gebruik in AI. Niet zozeer massale uitrol binnen bedrijven, maar wel juiste toepassingen binnen bedrijven. Dus niet elke werknemer zomaar klakkeloos een chatgpt of window copilot license geven, maar wel developers toegang geven tot codex/claude code bijvoorbeeld.

Het lukraak overal uitrollen is wel achter ons, maar AI toepassingen nemen alleen maar toe.
Via openrouter worden andere grote modellen als Kimi 2.6 voor een significant lagere prijs aangeboden door inference providers, wat denk ik mooi weerspiegelt wat de echte kosten voor inference zijn. Anthropic en OpenAI zullen dus zeker wel winst maken op inference met de huidige prijzen, en zolang ze voldoende tokens verkopen kunnen ze daar misschien de R&D kosten mee terug verdienen.
Maar de kosten voor training zijn een tweede. Als iemand die Fable, GPT5.5, DeepSeek V4, Qwen en Kimi (alle versies) dagelijks gebruikt: als je Qwen, Kimi of DeepSeek complexere taken geeft, inclusief heldere kaders en duidelijk prompt, is de output veel variabeler en minder goed dan die van GPT5.5, en Fable lijkt nog een stuk beter tot dusver. Gebruik je die laatste 2 om de rest af en toe ingekaderd subopdrachten te geven, dan gaat alles een stuk mooier. Er is een reden dat die modellen duurder zijn, en dat is niet (alleen) de kost van inference. Ontwerp en training kosten ook een bak geld.
Dat gaat ongetwijfeld komen...wij betaalde 10 cent voor google clicks vroeger, nu 15 euro per click ofzo haha

Er zijn nu 1000e bedrijven die zich afhankelijk gaan maken van AI.... zij worden ooit wel geconfronteerd met de rekening....net goedkoper dan developers, net goedkoper dan failliet gaan maar er komt gewoon echt een mega rekening aan voor deze bedrijven
Ja want je wilt een zo hoog mogelijk marktaandeel. Als jij je hele leven / projecten daarop heb staan. Dan switch je niet snel. En staat mooi op papier.
Anthropic Fable $10 voor input en $50 voor output van 1 miljoen tokens... Belachelijke prijzen. Ik vind gemini goed genoeg en is veel goedkoper.
Je kiest met Fable voor de meest dure variant die net een dag live is. Je kunt ook prima goedkopere modellen bij Anthropic gebruiken, is ook zeker aan te raden voor het meeste werk..
GPT 5.5 pro, wat vergelijkbaar is met fable, kost 180 dollar per miljoen output tokens.
Ze maken nu al geen winst en dan de prijzen verder omlaag? Dit is niet gezond maar dat is de hele hype zowieso al niet.
Ze maken nu al geen winst en dan de prijzen verder omlaag? Dit is niet gezond maar dat is de hele hype zowieso al niet.
Het is maar net wat jij ziet in de hype. Claude is al lang al geen hype meer. Claude levert tegenwoordig zeer krachtige code af. En afhankelijk van jouw commando kan het echt nagenoeg foutloos werk afleveren. Claude focust hun corebusiness inmiddels ook echt op een coding agent. Het kan daarom ook heel bewust bijvoorbeeld geen foto's en video's genereren. Dat interesseert Anthropic helemaal niet. Ook hun cowork doet momenteel erg goede zaken.

OpenAI daarin tegen schippert nog tussen van alles en nog wat. Ze hebben een prima agent, dat prima is in afbeeldingen genereren, heel goed is in research doen (naar mijn idee by far beter dan Claude), heeft tot voor kort nog Sora gehad, en ze hebben hun eigen codex. Maar juist daar waar Anthropic onwijs sterk is met hun code agent, loopt OpenAI daar al lichtjaren in achter en lijken echt de boot wel gemist te hebben.

Door nu de tokenprijzen omlaag te gooien proberen ze mee te liften op successen van andere in de hoop dat er meer integraties volgen met OpenAI. Anthropic daarin tegen heeft onwijs hoge tokenprijzen en zit helemaal niet te wachten op al die integraties, op de grote vissen na natuurlijk. Maar Enterprise plannen hebben sowieso custom prijzen van Anthropic dus ik verwacht dat de prijzen daar ook wel meevallen.

Kortom: Ik zie vooral paniekgedrag bij OpenAI. Ik ben heel erg benieuwd waar dit gaat eindigen straks.

PS; Mijn coding ervaring met Claude is op basis van duizenden uren dat ik het inmiddels in gebruik heb met met mijn X20 abonnement. :)
Dat het een waardevol instrument is voor een professionele ontwikkelaar, is inderdaad wel duidelijk. Dat is ook niet waar "de hype" over gaat. De hype zit hem in de financiële haalbaarheid van het geheel. De business case is flinterdun. Anthropic heeft het wat dat betreft denk ik als enige goed voor elkaar: zij hebben hun niche gevonden en een zeer bruikbare tool gemaakt voor een markt die er voor kan en wil betalen.

Maar dat is dus de uitzondering.
Dat AI nuttig betwist ik ook helemaal niet maar de hype gaat vele malen verder dan dat met echt belachelijke investeringen tot gevolg.

Probleem is dus niet dat AI niet goed is maar is het wel goed genoeg om al die investeringen weer terug te verdienen?
Nee, maar de partijen proberen alles op alles te zetten dat zij degenen zijn die overblijven omdat de macht en winsten dan echt enorm zijn....
Hebben ze dan een nieuwe manier gevonden om geld te besparen op compute/stroom? Of is dit gewoon dat ze een nieuwe funding ronde gehad hebben en daardoor het kunnen veroorloven om tokens weer meer te gaan subisidiëren?

Best een interessante vraag, want dat kan betekenen dat het juist of heel goed of heel slecht gaat met zowel OpenAI als Anthropic
De eerste scheurtjes in de AI bubbel beginnen zich te voltrekken. Nu gaat het helemaal maf worden straks. Super goeie llm's voor de prijs van een hamburger. Wie wint de strijd om de consument? Denk dat OpenAI achter begint te lopen.
En de prijs van hamburgers (voedsel in het algemeen) stijgt alleen maar.
Grappig hoe iedereen al eventjes De Grote Crash verwacht en dit even grote zeepbelproporties aanneemt als de vermoedelijke AI-zeepbel zelf.

Wat maakt dat de echte zwarte zwaan elders zal opdoemen.
Zwaar gesubsidieerd de prijzen drukken. En als bedrijven het voldoende in hun workflow hebben ge-embed de subsidie er af halen.


YouTube: The $15,000 AI Bill. Your $20 Subscription is a DELUSION

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.