Odido-klanten in de regio Rotterdam hebben mogelijk niet of slecht mobiel internet. Volgens de provider is dit het gevolg van een stroomstoring bij Stedin. Naar verwachting is het probleem om 10.30 uur opgelost.
De meldingen komen onder meer via Allestoringen.nl. Ook enkele tweakers melden dat zij geen mobiel internet hebben. Volgens de storingstool van Odido zelf zijn er geen storingen bekend, vermoedelijk omdat de storing door een derde partij veroorzaakt wordt.
Voor zover bekend heeft de storing niets te maken met de recente cyberaanval op het bedrijf, waarbij de data van 6,5 miljoen klanten gestolen en uiteindelijk gepubliceerd zijn.
Update, 09.04 uur – Odido laat aan Tweakers weten dat de oorzaak een stroomstoring is. Het artikel is daarop aangepast.
Update, 10.30 uur – Meerdere tweakers uit verschillende plaatsen in Nederland zeggen op het forum ook last te hebben van de storing. Volgens Odido is er alleen een probleem door de stroomstoring in de regio Rotterdam. Mensen die toch last van internetproblemen hebben, kunnen volgens de provider het beste bij de algemene tips terecht voor mogelijke oplossingen.