Huawei heeft de FreeClip 2-oordopjes beschikbaar gemaakt. De fabrikant onthulde de open-earoortjes in december en zet deze nu officieel in de verkoop. De FreeClip 2-oortjes zijn via Huaweis eigen kanalen en geselecteerde winkels verkrijgbaar voor 200 euro.
Huawei schrijft dat de FreeClip 2 een betere open-earpasvorm heeft dan zijn voorganger. De oortjes hebben net als hun voorganger wat Huawei een C-bridgedesign noemt. De FreeClip 2-earbuds bestaan uit een comfort bean, die op de oorschelp van de gebruiker rust en aanraakbediening heeft, en een acoustics ball, waar de driver in zit. Deze twee delen zijn verbonden met een C-vormige brug. De oordopjes wegen per stuk 5,1 gram.
Volgens Huawei heeft de FreeClip 2 een npu voor AI-functies. Daardoor zijn volgens het bedrijf meer slimme functies als realtime omgevingsbewustzijn, adaptief volume en adaptieve stemversterking te gebruiken. Daarnaast zouden de oordopjes meer volume en meer bas hebben dan hun voorganger.
De oortjes zijn inwisselbaar links en rechts te gebruiken dankzij de automatische links-rechtsherkenning. Ze beschikken over een IP57-certificering voor stof- en waterbestendigheid. De accuduur inclusief oplaadcase bedraagt 38 uur, terwijl de oortjes zelf op één lading 9 uur te gebruiken zijn.
/i/2007986464.webp?f=imagenormal)