Microsoft gaat de naamgeving van staatshackersgroeperingen veranderen. Ze krijgen geen willekeurige namen meer zoals nu, maar namen die afkomstig zijn van weersomstandigheden.
In plaats van willekeurige namen, zoals Sandworm, Voodoo Bear en BlackEnergy, krijgen threat actors voortaan namen van weersomstandigheden, afhankelijk van het land waar ze vandaan komen of wat ze doen. Russische hackers krijgen een naam met Blizzard, Chinese hackers iets met Typhoon. Financiële hackers worden Tempest genoemd.
Het moet daarmee makkelijker worden staatshackersgroepen te onderscheiden.
Wat een kort bericht, wat is dit?
Tweakers experimenteert tijdelijk met korte nieuwsberichten zoals deze, die nét niet lang genoeg zijn voor een volledig artikel. Wil je meer informatie over dit experiment of wil je feedback geven over de vorm, dan willen we je vragen dat in deze post op Geachte Redactie te doen.