Nederlandse studio maakt Crash Drive 3 voor pc, consoles en smartphones

De Nederlandse ontwikkelaar M2H brengt op 8 juli Crash Drive 3 uit. De game komt op alle recente platforms uit en heeft crossplay-ondersteuning met alle apparaten. Het gaat om een openwereldracegame met multiplayer- en singleplayermodi.

In Crash Drive 3 hebben spelers keuze uit meer dan vijftig verschillende voertuigen, waaronder Monster Trucks en tanks. Spelers kunnen de open spelwereld zelfstandig of met medespelers verkennen. Er zijn diverse spelmodi voor singleplayer en multiplayer. De open wereld bevat vijf verschillende regio's, waarin tien verschillende competitieve evenementen plaatsvinden. Dat gaat bijvoorbeeld om cops and robbers en een modus waarin een gigantische bal vernietigd moet worden.

Crash Drive 3 komt uit op Steam, in de Epic Games Store, voor Xbox- en PlayStation-consoles van de huidige en vorige generatie, de Nintendo Switch, Android en iOS. Op alle platforms verschijnt de game op 8 juli en het spel heeft crossplay-ondersteuning tussen alle verschillende platforms. De pc- en consoleversies kosten 17 euro. De mobiele versie is gratis te spelen met advertenties, maar om het volledige spel te ontgrendelen moet eenmalig 10 euro betaald worden. De betaalde versie heeft geen advertenties, meer voertuigen en de mogelijkheid om die aan te passen.

Crash Drive 3 komt van de Nederlandse studio M2H, die ook WO1-shooters Verdun, Tannenberg en Isonzo op zijn naam heeft staan. Het spel is de opvolger van Crash Drive 2 uit 2013 en Crashdrive 3D uit 2010. De twee voorgaande delen waren vooral gericht op mobiele platforms en browsers.

Door Julian Huijbregts

Nieuwsredacteur

24-06-2021 • 10:59

19

Reacties (19)

Sorteer op:

Weergave:

Deed me direct aan Carmageddon denken bij het zien van de beelden.
Voor mij niet echt. Geen pedestrians, en de voertuigen lijken geen gewicht te hebben. Van wat ik in de trailier zie lijken ze allemaal erg licht ('floaty'?), tot zelfs de tanks aan toe.

[Reactie gewijzigd door The Zep Man op 26 juli 2024 05:31]

Eén van de levels die we zien speelt zich af op de maan.
Dat doet Battlezone ook, maar dat laat mij er niet aan denken. ;)

Verder lijkt alles 'floaty', niet enkel op de maan (asteroïde, zo dicht bij de Aarde?).

[Reactie gewijzigd door The Zep Man op 26 juli 2024 05:31]

Ik zit meer te denken aan de Ignition hoek. Carmegeddon was toch eens tuk grauwer.
Gelukkig ben ik nog steeds op zoek een een goede multiplayer tikkertje met autos.
Valt inderdaad vies tegen. Kwam wel dit tegen. Circuit Superstars. Ziet eruit als een moderne kopie van Generally
doet mij meer aan 'ignition' denken. Zeker door die schoolbus
Doet mij aan Ignition denken. Ook die gele schoolbus....
Ziet er grappig uit maar vind 17 euro wel wat veel. Zeker nadat ik de trailer heb bekeken.
Rocket League, maar dan zonder de doeltjes?
Best prijzig voor wat je krijgt.
Gedateerde graphics en onrealistische physics. Zit te wachten op een dergelijk spel met de BeamNG physics.
Leuk! Herinner me de eerste versie nog van Apple widgets. Zal 'm zeker eens bekijken op de Xbox.
Vind hem niet verkeerd uitzien, net maar op mijn Oppo Reno4 vooraf geregistreerd om te kijken of het was is :D
Lijkt op een uit de kluiten gewassen spele.nl spelletje, als het eens in de sale komt zal het vast wel een leuk speeltje zijn.
Bor Coördinator Frontpage Admins / FP Powermod 24 juni 2021 12:35
De physics zien er vrij matig uit evenals de graphics. Natuurlijk draait het om de fun maar ik vraag mij wel af of je dit nog echt populair zal worden en op welk platform de trailer is gemaakt.

Ik krijg een bepaalde Cell Damage vibe

[Reactie gewijzigd door Bor op 26 juli 2024 05:31]

Grappig dat er een postnl bestelbus langskomt op 0:21.
Het lijkt me best een geinig spel.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.