Spotify voegt Premium-functie toe om nummers in afspeellijst te verbergen

Spotify heeft aan zijn mobiele app een nieuwe functie voor Premium-abonnees toegevoegd, waarmee gebruikers voortaan nummers uit afspeellijsten kunnen verbergen. Bij volgende afspeelsessies neemt Spotify dat nummer dan niet meer mee.

De optie om nummers voortaan over te slaan in afspeellijsten, is toegevoegd aan de iOS- en Android-app van Spotify en alleen te gebruiken voor Premium-gebruikers, meldt The Verge. De muziekdienst lijkt de update gefaseerd toe te voegen aan de mobiele apps, zonder verder ruchtbaarheid te geven aan de functie.

De optie om nummers niet mee te nemen bij het afspelen van playlists, is te vinden in het contextmenu bij muziektracks, het menu dat te openen is door op de drie puntjes te klikken. Daar staat na de update de optie 'Nummer verbergen' boven de opties om nummers toe te voegen aan afspeellijsten of in de wachtrij te plaatsen. Spotify haalt het nummer niet volledig uit de afspeellijst, maar toont het in een donkere weergave, ten teken dat het voortaan wordt overgeslagen.

Of en wanneer de optie ook naar de desktopvesies van Spotify komt, is niet bekend.

Door Olaf van Miltenburg

Nieuwscoördinator

17-04-2020 • 12:26

96

Reacties (96)

96
95
58
2
0
31
Wijzig sortering
De muziekdienst lijkt de update gefaseerd toe te voegen aan de mobiele apps, zonder verder ruchtbaarheid te geven aan de functie.
Echt nieuwswaardig is het dan ook niet :O

Het lijkt wel of ze bij Spotify stil staan de afgelopen jaren. Of ze durven niet meer te innoveren, ik weet het niet. Bijv neem de Apple Watch app, verschrikkelijk trage draak van een app, die 2 jaar later nog steeds niet zelfstandig (offline) muziek kan spelen. Enige usecase, een trage remote control om je pols.

Neem de API. Apple biedt nu bijv een Javascript API aan waarmee elke device zelfstandig kan afspelen (vet!). Voorheen kon dit voor Spotify alleen via 3rd party API, maar ook deze 'hack' werkt niet meer is. Ff met een Raspberry PI je eigen player maken is er dus niet meer bij. Eigenlijk heb je tegenwoordig vrij weinig aan de Spotify Api tenzij je het leuk vindt om een remote te maken.

Lyrics, die had je vroeger. Zijn er ook niet meer.
Offline/online detectie op de desktop app. Dit gaat ook nog steeds (in mijn geval 10+ jaar) niet goed. Blauwe balk "je bent offline" terwijl je alweer online bent, en enige redmiddel is om de app opnieuw op te starten.

Ik vind Spotify verder top, maar heb wel het gevoel dat er slecht naar de gebruikers geluisterd wordt - zie hun forum - en daardoor weinig ontwikkeld wordt wat mensen echt willen. Weinig veranderd in 10 jaar tijd, en vooral weinig verbeterd.
Vergeet vooral niet dat spotify een concurrent is van apple op diens eigen devices. Om alle boycots van apple op een rijtje te zetten richtte spotify een aantal jaar geleden deze website op: https://www.timetoplayfair.com/timeline/
Ik stel voor dat je dit even checkt want het is best flagrant. Uiteraard allemaal vanuit spotify's oogpunt, maar er zal wel een groot stuk van kloppen vrees ik.
Mooi overzicht, bijv dit:
Sep 2018
Apple finally allows enhanced functionality for the Spotify app on the Apple Watch

With Watch OS 5, Apple allowed the Spotify team to start developing offline functionality
1.5 jaar later hebben ze dat ondanks toestemming van Apple niet kunnen leveren.
Dat is wat Microsoft deed met IE en die hebben toen een paar miljard moeten betalen dingen moeten aanpassen.
(weet niet meer precies of er betaald moest worden en hoevevel)

[Reactie gewijzigd door cracking cloud op 22 juli 2024 15:47]

ik heb precies hetzelfde gevoel. Alle punten ook goed aangekaart. Echt jammer. Heb de concurrentie geprobeerd en die is nog slechter qua user experience.. niet te geloven. Toch maar terug naar Spotify en zelf oplossingen voor verschillende ellende-punten gevonden.

[Reactie gewijzigd door grasmanek94 op 22 juli 2024 15:47]

Heb je ook al eens YouTube Music geprobeerd? Die gebruik de laatste maanden meer dan Spotify.
Veel mooie functionaliteiten zitten daarin.
Ik heb ze ook allemaal geprobeerd en niet één die aan mijn wensen kon voldoen. Het belangrijkste dat ik nodig heb is het definitief verwijderen van een artiest, album, nummer of genre (als in kerst). Dat laatste is helaas nog niet gelukt, maar de eerste drie heb ik opgelost door elke acht seconde te checken wat er speelt (via de API) en als dat op de blacklist staat wordt het volgende nummer opgezet.
Bij de 'Daily mix' worden de nummers eerst in een tijdelijke playlist gezet, zonder de nummers die op de blacklist staan natuurlijk. Dit alles is aan te sturen via een widget.

Overigens heeft Spotify al eerder verwijderfuncties gehad en deze werden elke keer ook weer zonder mededeling opgeheven. Dus ik vertrouw het niet meer.
Sinds kort weer terug naar gewoon een sd kaartje met mp3's. Werkt voor mij veel beter.
Lyrics, die had je vroeger. Zijn er ook niet meer.
Daarvoor moet je bij de platenbazen zijn. De teksten hebben namelijk los auteursrecht en daar wilde ze teveel voor hebben.

Verder ben ik geen gebruiker van welke streamingdienst dan ook. Heb liever CD's die ik zelf rip.
Ik krijg al langer het gevoel dat ze bij Spotify enkel bezig zijn met muziek prominenter in beeld laten komen middels bv het maken van nieuwe playlists, en vooral features gericht op sfeer/gevoel/immersie.

Een goed open platform ontwikkelen is er echt niet bij daar, API is weinig nuttig inderdaad, bugs worden grotendeels genegeerd. De UI is al maanden niet verbeterd. Tenzij je het belangrijk vindt dat vinkjes voor liken nu hartjes zijn.

Verder is de laatste tijd crossplay (je mobieltje gebruiken als 'remote') erg buggy, regelmatig verbindt hij niet goed. Lijkt alsof dat dan toch allemaal via de server moet lopen.

Kortom; leuk voor de gemiddelde consument, maar het is kwantiteit over kwaliteit.

[Reactie gewijzigd door A Lurker op 22 juli 2024 15:47]

Ik vind Spotify verder top, maar heb wel het gevoel dat er slecht naar de gebruikers geluisterd wordt - zie hun forum - en daardoor weinig ontwikkeld wordt wat mensen echt willen. Weinig veranderd in 10 jaar tijd, en vooral weinig verbeterd.
Dit is bij Spotify helaas al zo sinds het begin, of in ieder geval sinds ze groot zijn geworden. Een aantal jaar terug keek ik nog wel eens op het forum, daar stonden dan honderden goede ideeën, soms al uitgewerkt tot een niveau dat een capabele coder in ieder geval een deel daarvan in een weekje wel zou kunnen maken. Maar wat had prioriteit? Het icoontje een andere kleur groen geven en dat dan op de forums met grote trots aan te kondigen, dat was ook het punt waarop ik door had dat Spotify echt geen fuck geeft om zijn gebruikers, alleen om de 10 euro per maand die je overschrijft. Dat is opzich geen gekke insteek voor een bedrijf, maar wel voor het voortbestaan er van

Het simple feit is gewoon, ze hebben te weinig concurrentie. Ze komen weg met niks doen omdat ze weten dat mensen toch niet weg gaan en dat heeft deels te maken met de verouderde manier waarop copyright is geregeld. Je krijgt een situatie zoals bij video streaming, waarbij er geconcureerd wordt op content in plaats van op functies en je 60 euro per maand kwijt bent om alles te kunnen zien.
Lyrics is er overigens bijgekomen laatst. Ben het zelf al tegengekomen, alleen lang niet overal.

Zo'n basale functie zou eigenlijk nooit een nieuwsbericht mogen zijn, maar toch wacht ik er al 2jr op en ben er blij mee.

Ik gebruik spotify in de auto, met horizontaal beeld dus en die interface is met updates achteruit gegaan. Ze mogen echt werken aan hun landscape interface want 90% van de ruimte wordt niet gebruikt. Je ziet in het midden een klein pictogram als albumart waar dat eerst de volle ruimte gebruikte.
Neem de API. Apple biedt nu bijv een Javascript API aan waarmee elke device zelfstandig kan afspelen (vet!). Voorheen kon dit voor Spotify alleen via 3rd party API, maar ook deze 'hack' werkt niet meer is. Ff met een Raspberry PI je eigen player maken is er dus niet meer bij. Eigenlijk heb je tegenwoordig vrij weinig aan de Spotify Api tenzij je het leuk vindt om een remote te maken.
Dit kan nog wel m.b.v. Spotiftyd, al is dit natuurlijk niet officieel en kan het elk moment niet meer werken
Geweldig! Ik dacht dat dat niet meer kon omdat de api door Spotify gestopt is. Maar er zijn zelfs twee mogelijkheden om Spotify met third party apps en eigen apps te besturen. Door te zoeken op Spotiftyd vond ik Spotify-TUI (een terminal UI, compatible met de spotify web api en Spotiftyd) en Librespot (waarop Spotifytyd gebaseerd is). Mocht iemand hier ervaringen mee hebben, dan hoor ik het graag.

[Reactie gewijzigd door pmeter op 22 juli 2024 15:47]

Met behulp van een ropieee XL image ( https://ropieee.org/xl/ ) op een raspberry pi kan je eenvouding een spotify connect streamer maken, zo ook met volumio, alleen dan via een plugin.

Werken beide inderdaad dmv Librespot.
Lyrics komen terug las ik een paar dagen geleden op Android Police :D

[Reactie gewijzigd door seapip op 22 juli 2024 15:47]

Ik zag toevallig vandaag op mijn sony TV spotify app wat lyrics voorbij komen; de interface is sowieso ook geupdate van deze app. Dus mogelijk zit het dan in dezelfde update?
Hoewel ik het met je eens bent dat Spotify stil lijkt te staan, is dit wel een functionaliteit die ik al heel lang wilde. Ik gebruik de radio functie ontzettend veel, maar kom altijd in bepaalde genres net die paar nummers tegen die ik ontzettend kut vind.
Ben het met je eens. Er zijn een aantal kleine irritatiepuntjes van Spotify die de gebruikerservaring nogal nadelig beinvloeden. Als je dan al een bug meldt, krijg je eerst 4 of 5 keer een standaard antwoord en wordt uiteraard de fout bij jou neergelegd totdat ze eindelijk doorhebben dat het echt een probleem in het programma zelf is. Ahh well. Verder ben ik wel erg blij met Spotify. Gebruik het ontzettend veel en de meeste functionaliteit die ik verwacht zit er in.
Wat ik nog een beetje mis in Spotify, is de mogelijkheid om binnen 1 lijst op genre af te spelen.

Bijvoorbeeld: je hebt 300 nummers in je eigen lijst maar ze kunnen nogal verschillen van genre. Stel je hebt zin in alle House nummers in die lijst, dan wil je alleen House nummers afspelen en niet de Rock nummers.
Zou eigenlijk denken dat de meeste mensen een lijst per genre hebben, of ben ik (en de mensen in mijn omgeving) een uitzondering?
Dat kan, maar ik zie hier ook meerwaarde in voor mijn 'liked songs' lijst. Mijn smaak loopt dermate uiteen dat daar alles van rock tot klassiek door elkaar staat. Afhankelijk van stemming kunnen afspelen zou top zijn :-)
Ik neem eens per maand ofzo even de tijd om de nummers die ik geliked heb in aparte, sfeer / gerne gerelateerde playlists te sorteren.
Mijn suggestie playlist is zo een combinatie van kpop, death metal, New metal, Lenard Cohen, synth pop 😂, Lana del ray, kleinkunst
Ik werk eigenlijk alleen met mijn 'liked songs' list. Spotify radio en, weekly list e.d. komen bij alleen maar muziek in die ik al in mijn liked list heb staan (want logisch) en ik heb 1x een country liedje geliked, en krijg nu al bijna 2 jaar alleen nog maar country recommendations.

Ben zelf eigenlijk helemaal niet blij met spotify meer en overweeg al een tijdje over te stappen naar iets dat beter en prettiger werkt, maar ben er nog niet over uit waar.
Dit klinkt echt als een top functie... maar ik denk dat we hier nog lang op kunnen gaan wachten, gezien het al nieuwswaardig is dat Spotify eindelijk een verberg-functie in playlist toevoegt..
Dit inderdaad.
Ik herinner me jaren terug dat er een soort documentaire was over hoe het Spotify development team een agile methodologie hanteerde. Vandaag kan ik enkel maar concluderen dat dat dan wel een groot fiasco is, want hun software evolueert nauwelijks tot niet.
Had vorige 3 maanden opnieuw Premium nav een promo eind december. Ik stond verbaasd dat er eigenlijk nog nagenoeg niets veranderd is, en sommige evidente zaken echt belachelijk goed verstopt zijn. Ik moest bvb waarempel gaan googlen om te vinden hoe ik bij het streamen van een album via de iPad app en Spotify Connect, de afspeelvolgorde gewoon sequentieel kon doen ipv random/shuffle.
Dit is 1 van de redenen dat ik Apple music heb, slimme afspeellijsten. Ik denk dat je daarmee ook wel een afspeellijst kunt maken die alle nummers uit een afspeellijst pakt, en dan filtert op een bepaald genre. Dit kan alleen via iTunes/Muziek op Windows en MacOS, maar slimme afspeellijsten werken ook gewoon op je telefoon in Apple music. Heeft Spotify nog niet zoiets? Toen ik overgestapt was in ieder geval nog niet.

[Reactie gewijzigd door mjz2cool op 22 juli 2024 15:47]

Dus via web werkt dat niet? Ik heb geen Apple apparaten meer, maar wil graag weg bij Spotify, afgelopen tijd werkt dat zo k*t met afspeellijsten, recommendations enz.
Het maken van slimme afspeellijsten kan alleen op desktop, maar de lijsten werken dan wel overal waar je gebruik kunt maken van Apple music. Dus ook in de web versie.
Hmm toch nog maar eens naar kijken dan, thanks voor de info.

Eigenlijk mis ik pandora heel erg. Paar jaar in Amerika gewoond en daar tijden gebruikt. Als je goede aanbevelingen wilt en bij 'radio' nooit op volgende of dislike te hoeven klikken omdat elk nummer zo goed bij elkaar past. Helaas (nu 5 jaar later) nog steeds niet beschikbaar buiten de US :'(
Nog een leuke feature van Apple music is dat de muziek die je importeert in iTunes ook in je Apple music bibliotheek komt. Dit geldt ook voor muziek die niet beschikbaar is via Apple music. Volgens mij kan zoiets ook bij Spotify, maar dan moet je in de desktop client die lokale muziek in een afspeellijst zetten, en dan terwijl je met hetzelfde netwerk verbonden bent op je telefoon deze afspeellijst offline beschikbaar zetten. Bij Apple music kun je het gewoon streamen.
Een paar jaar geleden had Spotify nog de mogelijkheid om extra apps te installeren waarvan éénn soortgelijke functie had. Maar dat is alweer een tijd geleden verdwenen :?
Ik maak verschillende mappen van genres, en plaats die vervolgens onder een hoofdmap. Je kunt dan ofwel alleen een submap (=genre) afspelen, of de hoofdmap afspelen waardoor ook alle nummers uit de submappen meegenomen worden (dus alles lekker door elkaar).
Voor spotify? Dat lukt mij namenlijk niet.
ik zie dat het op mobiel niet mogelijk is, ik gebruik de desktop-versie veruit het meest en daar kan het wel.
Wat ik mis met spotify is als je een album afspeelt en dan ook alleen dat album afspeelt.
Heel irritant als ik mijn muziek afluister en dan een hele andere genres afspeelt waarvan ik niet eens hou.
Er is een optie in de desktop en mobiele versie van Spotify waarmee je dit kunt uitzetten. Het heet autoplay. Dit geldt dan ook wel voor playlists, dus ik weet niet of je dat erg vindt.
Die optie zit er in en heet Autoplay. Die kan je bij de instellingen uitschakelen.
Je kunt aangeven wat hij na afloop van de playlist moet doen. Niets, of automatisch soortgelijke nummers afspelen.
Daar is niet veel aan te doen, Spotify moet toch op een manier nummers kiezen. Ze kiezen niet puur op genre. Maar hier ging het ook niet om, het ging @nftk om het alléén afspelen van een album, zonder daarna verder te gaan met andere muziek. En precies daarvoor is de optie.

[Reactie gewijzigd door mjz2cool op 22 juli 2024 15:47]

Ik zou zelf blij zijn met een functie voor het excluden van playlists voor de Discover Weekly. En een reset ervan. Sinds een jaar krijg ik alleen nog aanbevelingen voor meditatieve nummers omdat ik die playlist vaak draai tijdens werk. Het lijkt alsof hij de rest negeert, geen enkel ander genre meer in de aanbevelingen. Vroeger was de functie heel fijn, heel wat moois gevonden, maar nu is het waardeloos geworden. :'( Je kan gaan kloten met iedere keer de privé modus aan- en uitzetten geloof ik, en dan hopen dat het op termijn goed komt. Héél jammer.. :/

Voor zover ik uitgezocht heb gaat Spotify hier niets mee doen. Ben ik in de minderheid met dit probleem?
vziw baseerd Spotify's Discover Weekly zich op de geluisterde nummers in afgelopen X maanden, ik dacht dat X=3 maar ik heb geen bron. Vooral speculatie in development kringen.

Een oplossing zou mogelijk moeten zijn: in de nacht, op 0 volume op een apparaat playlists laten draaien van muziek die je leuk vind. Wacht een paar weken en voila.

Mocht dat niet volstaan dan heb ik zelf een app geschreven die een playlist per maand, per genre(s) maakt met alleen nieuwe releases (die in die maand zelf zijn gereleased). Zo heb ik lekker veel nieuwe muziek, nadeel is wel dat er veel troep tussen zit maar dat is een nadeel waar ik mee kan leven. Het zijn overigens "uncurated" playlists dus dat is te verwachten. Misschien vind je het iets, wie weet.

Heb 't ook open source gemaakt indien iemand is geïnteresseerd, zoek maar op "SpotifyDailyMusic" op GitHub. Staat ook meteen een link bij naar de playlists.

Kwaliteit van de playlists is erg afhankelijk van de websites die de releases publiceren, ik merkte dat MusicBrainz nogal baggere toevoegingen leverde, AlbumOfTheYear vind ik best goed voor Rock en Pop, beetje over alle genres gemixed is de website AllMusic.. verder kon ik geen goede release bronnen vinden en de Spotify API is helaas (te) ruk om per genre nieuwe releases te vinden.

Wat ik nog wel eens doe om extra muziek de vinden: Gewoon de playlist radio aanzetten van die maandelijkse playlists.

[Reactie gewijzigd door grasmanek94 op 22 juli 2024 15:47]

Een oplossing zou mogelijk moeten zijn: in de nacht, op 0 volume op een apparaat playlists laten draaien van muziek die je leuk vind. Wacht een paar weken en voila.
Zou dit werken? Ik heb in januari bijv veel uren per week andere muziek gedraaid en geen meditatieve playlist meer. Nog steeds 0 aanbevelingen anders dan meditatief gehad. Heel hardnekkig! Ik ga t eens proberen. :)

En je andere app ga ik ook proberen, thanks!
machine learning bubble...

uit discover weekly haal elke week de nummers die ik tof vind en zet ze in een playlist per genre...

Ik luister veel genre 1
Spotify maakt mijn weekly discover na enkele weken enkel met nrs uit genre 1 (House)
Binnen genre 1 heb je sub genres, sommige subgenres vind ik beter dan ander dus die luister ik meer.. (Deep House)
Binnen dat subgenre heb je stijlen, de ene stijl ligt me beter dan de andere (lo fi)
Dit gaat nog enkele iteraties verder...

Op een dag staat je discover weekly vol met dezelfde muziek en is het een saaie lijst. sure je bent expert geworden in een niche genre

ik luister minder spotify...

Ik luister opnieuw spotify, maar nu een compleet ander genre (Soul)
1-2 weken later Spotify maakt een mix tussen soul en deep house
Binnen genre 1 heb je sub genres, sommige subgenres vind ik beter dan ander dus die luister ik meer.. (60's soul)
...

Ik ben beniewd hoe lang het duurt tot er geen house maar enkel vroege Motown in mn spotify playlist staat :p
Ik mis idd de opties van discover weekly. Zo zitten er sinds een tijdje veel nummers in die al bekend zijn in mijn luistergeschiedenis. Ik vind dit irritant en zou dat graag uitzetten. Was als een bug geintroduceerd maar ze merkten dat mensen er meer gebruik van zijn gaan maken.
Ik heb 2/ 3 jaar geleden één keer een country nummertje geliked in die discover lijst. Inmiddels drie jaar verder en in die tijd 0x naar country geluisterd, maar dat is het enige waar spotify mee komt. country country country. Geen dislike knop ofzo beschikbaar. Homepage hebben ze een tijd terug ook compleet gesloopt, vroeger vond ik daar nog wel leuke muziek tussen, nu staat alles in playlists en vind ik niets meer (dat ik niet al kan of ergens heb gehoord).
Waar ik echt blij mee zou zijn is dat je makkelijk tussen accounts kan switchen ala netflix. De kinderen maak vaak gebruik van spotify vanaf mijn telefoon, die muziek hoef ik dus echt niet terug te zien in mijn Weekly.
In de tussentijd kun je misschien Private Session gebruiken. Hierbij komt de muziek die je luistert tijdens deze sessie niet in je aanbevolen nummers of je weekly.
Dat zou idd een must toevoeging zijn. Voor nu kan men "private session" aanzetten. Als ik de Spotify forums mag geloven tellen die songs niet mee voor Discover Weekly.
Prachtig deze feature maar ik hoop toch echt van harte dat ze eens een keer iets implementeren die mij mijn discover weekly playlist laat beïnvloeden. Ik luister op werk af en toe een playlist met andere muziek dan mijn gebruikelijke smaak.. Omdat op werk de muziek de hele dag op de achtergrond draait denkt spotify dat dit mijn muzieksmaak is en alle aanbevelingen in de discover weekly liggen hiermee in één lijn. Dat wil ik niet!
Gewoon in de nacht op onhoorbaar volume playlists draaien die je wel leuk vind, jij slaapt lekker en je telefoon voedt het Spotify algoritme data voor je Discover Weekly's.
Je kunt het ook beïnvloeden, dat is precies wat je doet door de hele dag muziek te draaien. Dan moet je meer muziek afspelen naar je smaak, dan klopt de playlist vanzelf weer.
Is deze optie niet een beetje overbodig? je zou als je nummers in je playlist niet meer wilt horen ook gewoon kunnen verwijderen.
Niet als je een playlist van een ander volgt.
Ik denk dat het voor playlists is die je niet mag bewerken (andermans playlists).

[Reactie gewijzigd door grasmanek94 op 22 juli 2024 15:47]

ik filter liever artists dan specifiek nummers,
Je kunt op de pagina van een artiest op de 3 puntjes drukken en "Don't play this artist" selecteren :)
Sinds wanneer is dat dan :o ?
Moest zelf ook even googlen, maar blijkbaar al meer dan een jaar 8)7
(bron)
Eindelijk Lil Kleine uit al die lijsten!
jammer, die optie lijkt bij mij te ontrbreken (im a paid user) of mischien mag ik justin bieber niet filteren :D
Gebruik je toevallig de web client of een app? De web client mist namelijk een heleboel van dit soort kleine functies die de app wel heeft.
Vond het verschil tussen website en apps zo bizar groot dat ik maar mijn trial heb opgezegd (ik heb geen behoefte aan de app op bijv. mijn werklaptop).
Lastig op een werklaptop zonder knowledge rights...
Deze functie heb ik al sinds het begin van mijn abonnement (~2 jaar terug) gemist.

Er is bijna niets ergers dan dat je een geweldige playlist hebt gevonden, maar dat er vervolgens een aantal ronduit walgelijke nummers tussen zitten. Het is geen optie om de playlist “eigen” te maken door ‘m te kopiëren omdat zo de wijzigingen (door de auteur van de playlist) niet meegenomen worden.

Ik ben content!

[Reactie gewijzigd door InjecTioN op 22 juli 2024 15:47]

Op desktop is dat wel ietjes makkelijker, eerste nr selecteren, shift inhouden, laatste nr selecteren, rechts klikken, create new playlist. Ga naar die nieuwe playlist en knikker de walgelijke nummers eruit.

Verder kan je op mobiel als het goed is alle songs aan een willekeurige playlist toevoegen? Heb je een voorbeeld waarop ik dat kan zien?
Je kunt ook gewoon met ctrl + a alles selecteren volgens mij. Op mobiel gaat is het net zo eenvoudig om alle nummers te selecteren in een playlist.
Maar dan nog is het een statische playlist. Als de auteur van de playlist deze dan wijzigt, moet je opnieuw de playlist overnemen om deze wijzigingen ook mee te krijgen.
Playlist aanklikken (in het linker menu) en slepen op "New Playlist" is nog sneller.
Maar de essentie van @InjecTioN is juist dat een playlist dan niet meer bijgewerkt wordt, en da's best onhandig. Herken ik volledig, voor mij is dit ook een top-toevoeging!
Ben enorm tevreden van Spotify, maar de lyrics feature van Apple Music maakt me toch wel jaloers. Hopelijk maken ze er werk van dat Spotify deze feature binnenkort ook heeft.
Had Spotify dit niet?
ja. En toen ruzie gehad

op mobiel kan het wel bij bepaalde nummers

https://support.spotify.c...-i-see-lyrics-on-spotify/
Ja die Genius heb ik uitgezet omdat deze functie enkel op bepaalde stukken de lyrics laat zien, voor de rest zit er wat info in waarom de artiest het nummer zou geschreven hebben etc.

Helaas geen synced lyrics zoals Apple Music.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.