Uitgelekte video toont Fortnite-map met boten en zwemmende spelers

Er is een video online verschenen die de nieuwe plattegrond van Fortnite weergeeft. In de Chapter 2, Season 1-trailer speelt onder andere water een rol, met spelers die in boten zitten en in het water zwemmen.

Naast spelers die in het water duiken, zwemmen en elkaar in boten beschieten, toont de trailer een grote dam en een waterval. Verder is te zien hoe een speler uit een grote container springt, hoe spelers op pogosticks rondspringen en hoe ze elkaar op de rug kunnen nemen.

De trailer maakt daarnaast duidelijk dat er nieuwe co-op emotes met onder andere een high-five komen. Hoofdstuk 2, seizoen 1 in Fortnite brengt een nieuw progressiesysteem en en er zijn maximaal vijftienhonderd V-bucks te verdienen

De trailer is gepubliceerd door Skin-tracker die na het uitlekken claimt toestemming van Epic Games te hebben gekregen. Skin-tracker claimt dat de update tussen de 3 en 5GB in beslag neemt en dat deze in de loop van dinsdag verschijnt. Op het moment van schrijven toont het Fortnite-kanaal nog steeds het zwarte gat dat aan het einde van Seizoen 10 in het spel verscheen.

Door Olaf van Miltenburg

Nieuwscoördinator

15-10-2019 • 08:12

112

Reacties (112)

112
88
41
5
0
19
Wijzig sortering
Jongens kom op hou nou toch eens op met dat kortzichtige gedoe. Bij Fortnite heb je het complete spel en complete ervaring ook als je geen geld investeert in V-bucks of de battlepas. Je kunt zelfs gratis spelen en daarmee V-bucks verzamelen om vervolgens de battlepas mee aan te schaffen. Via de battlepas kun je nog makkelijker V-bucks verzamelen waardoor als je voldoende speelt je in het volgende seizoen dus weer de battlepas kunt kopen met jou reeds verzamelde V-bucks.

En al doe je dat niet, het gaat puur om cosmetische skins en doet dus niks af van je game ervaring als je besluit niet de moeite te nemen hiervoor.

Bashen op ontwikkelaars/games die bewust hun game 'pay2win' maken in welke vorm dan ook kan ik alleen maar aanmoedigen, maar niet bij games waar je zelfs volledig gratis het volledige spel kan spelen en waar geen enkel voordeel uit te halen valt als je besluit er wel geld in te steken.

[Reactie gewijzigd door Scrtz op 25 juli 2024 21:25]

Ik heb een absolute hekel aan microtransacties en ben geen fan van Fortnite maar als een game de microtransacties wel goed heeft gereld is het Fortnite wel.

Zou willen dat League hetzelfde systeem had.
League heeft toch ook gewoon alleen cosmetische dingen?
Je bent niet beter ingame als je x bedrag voor x item neerlegt. alles is cosmestisch.
Dat je niet echt een battlepass heb zodat je veel skins/andere dingen kan krijgen is inderdaad jammer.
Maar verder prima systeem ook.

Op wat season/holiday/special skins na, is de shop t hele jaar open en kan je alles in 1x kopen als je wil. maar zie je ook wel wat voor inpact t heeft.


Bij Fortnite is alles zo geregeld dat je in principe 1x een battlepass kan kopen en daarna alle seizoenen gratis mee lift ( dit zal zo zijn voor de enkele) Als je niks koopt, kan je door gratis content na 2 seizoenen ook een battlepass kopen zonder er geld in te steken.
Wat bij Fortnite natuurlijk wel is, dat je die punten t hele seizoen niet moet gebruiken en moet wachten tot t seizoen voorbij is en dan weer een battlepass kopen, en dan komt t hele verslaafde aspect van leuke gimmicks erbij kijken. Dansjes, Skins, Paraplu's, Emotes, je kan t zo gek niet maken. Als je genoeg Vbucks hebt, en in de shop komt een mega leuk item voorbij is t toch elke keer weer lastig om t niet te kopen. ( ik spreek niet voor mijzelf) maar ook voor kleine kinderen, heb zelf paar neefjes die fortnite spelen. T enigste waar ze over praten is welke skin en welke dansjes ze hebben. ( er zijn er zat die je uit de battlepass krijgt) maar ook zat die je moet kopen.

T kwalijke bij Fortnite is dat skins t hele jaar roteren, de ene komt wat vaker voor als de andere. maar van de weet ik veel hoeveel duizenden cosmetische spulletjes, kan je elke x maar dagelijks tussen de 5 en de 10 dingen kopen die roteren. T ene komt wat vaker voor als de andere, sommige skins moet je 50-100 dagen wachten voordat die weer verschijnt. Zo krijg je skins die weer wat ''zeldzamer worden'' en in de ogen van kinderen dus speciaal om te hebben, En je betrapt jezelf er ook wel is op, ( ik heb 8 jaar LoL gespeeld en 1 jaartje Fortnite) t blijft een dingetje hoor.

Maar goed, dat is voor ouders weer de taak om kinderen zo te leren dat niet alles mogelijk is om te krijgen en te hebben. (wat volwassene met hun geld doen is hun eigen probleem)

Hobby en plezier mogen geld kosten, als iemand elke maand 20 euro in Fortnite wilt steken is dat toch echt niet erg:) ik heb ook in 8 jaar tijd zo'n 1500 euro gestoken in een gratis spel genaamd League of Legends. Bijna dagelijks gespeeld, veel lol met vrienden gemaakt. En bijna geen andere spelletjes gespeeld. na een simpel rekensommetje komt dat toch uit op 15 euro per maand. Waar ik als volwassene totaal geen probleem mee heb. Een hobby mag nou eenmaal geld kosten.
De ander koopt weer elke jaar een nieuwe Fifa, Call of Duty, ander random spelletje erbij en dan tik je 3x60 euro af. Na 180 euro te delen door 12 kom je ook weer uit op 15 per maand :D :)

[Reactie gewijzigd door dfbt op 25 juli 2024 21:25]

League heeft wel degelijk een optie om gratis skins te verdienen. Niet in de vorm van een battlepass maar door middel van chests en keys. Die krijg je door een S op een game te krijgen.

Sinds de invoering heb ik ongeveer 200 euro aan skins ontvangen. Je kan idd ook chests en keys kopen voor echt geld en dan blijft het een ‘gok’ wat je er voor terug krijgt.

Sommige klagen omdat ze nog meer willen... maar ik vind het een prachtig systeem.
League heeft geen battle-pass die je kan unlocken met alleen in-game currency.
League is free to play, maar neem je het speel enigzins serieus dan zal je op z'n minst (in de wekelijkse uitverkoop) champions kopen. De rest is cosmetisch.

Champions vrij spelen kan ook maar duurt volgens mij bij normaal spelen eeuwig...... Dus League is wat mij betreft ok, maar niet 100% braaf. Ik heb er veel geld in zitten, geen enkele moeite mee.

Het zou ergens raar zijn om 5 jaar geleden 30,= neergelegd te hebben en daar jaar in jaar uit plezier van te hebben. Dan had het spel al niet meer bestaan......

Enige systeem wat me echt tegen de borst stuit is Fifa.
Speel het al 6+ jaar. Nog geen rooie cent uitgegeven aan champions (uitverkoop of niet).

Skins daarentegen wel :P
Cool! Heb je ze dan ook allemaal?

Als je eenmaal genoeg BE hebt is elke
release wel bij te houden idd.....
Sinds overgang van IP naar BE heb ik altijd rond de 20.000 BE gehad, dus nooit meer hoeven sparen voor nieuwe champions :)
Zit nu op 90.000 BE, heb tijdens de laatste Blue Emporum er van
mijn 150.000 veel op gemaakt aan rune pages, zit nu op het max.
van 26.

Al met al is League niet mijn duurste hobby, wel mijn meest tijdrovende..... ^^
League heeft toch ook gewoon alleen cosmetische dingen?
Je bent niet beter ingame als je x bedrag voor x item neerlegt. alles is cosmestisch.
Er zijn sommige skins die een kleine in game advantage geven bijv;
iBlitzcrank voor Blitzcrank geeft een grotere hook hitbox.
Pool Party Leona krijgt -1 damage van een grote licht attack (bijv Lux ult)
Super Galaxy Rumble heeft 1 meer base armor dan base Rumble.

Kleine dingen die op miniscuul niveau toch wel een verschil kunnen maken
Alle skin "advantages" zijn er al tijden geleden uitgehaald :)
Skin advantages zijn er al zó lang niet meer. Al voor 2014/215 is dat eruit gesloopt. Er ging te veel geld om in de eSports rondom League of Legends om dit soort ongein toe te laten.
Tenzij het in de laatste paar maanden veranderd is kan je nog steeds de champions kopen met Riot Points (ofwel echt geld). Zeker in een spel als league waar elke seizoen bepaalde champions gewoon simpelweg beter zijn in verhouding dan anderen is dat toch een vorm van P2W. Ja de champs zijn over time te krijgen door veel te spelen, maar bij een spel waarbij de meta blijft veranderen duurt het heel lang voor je ze allemaal unlocked hebt.

Dus voornamelijk in het begin van je eigen speel 'carriere' in league, kan je theoretisch gezien door P2W een betere champion krijgen dan iemand die die (nog) niet unlocked heeft.
Maar een betere champion is puur gebaseerd op winrate. Een champion kan ongelooflijk veel damage doen of makkelijker overleven/ontsnappen dan andere champions. Dit wil niet zeggen dat deze champion dan meteen beter is, of dat je deze moet halen. Dat zit hem in je ervaring met het spel en de champion in kwestie. Iets wat voor beginnende spelers geen blokkade is want die zijn toch nog aan het leren.

Veel streamers spelen vaak maar 1 champion. Hier zijn ze dan heel goed mee, vaak zijn het champions die niet eens een hoge winrate hebben of niet duur zijn. Die zijn er goed mee door ervaring. Je zegt zelf al dat er een constant veranderende meta is, dus hoe kan je in het begin niet meekomen met de rest?

Zo zijn Ashe en Mundo nu "God-tier" champions. Ashe is een champion die je als eerste krijgt als je begint, mundo is de goedkoopste tier champion en kan je vrijwel direct halen.

Dat je echt geld kan uitgeven om een champion te halen is wel degelijk een manier om tijd te besparen. Maar het laat je absoluut niet winnen.
Ervaring en/of skill moet je hier uit de vergelijking laten, anders is nooit iets P2W.

Uit eigen ervaring:
Call of duty; zelfs zonder wapen (knife only) of met stat-wise de slechtste wapens in het spel kon ik bijvoorbeeld heel makkelijk (en ruim) free for all potjes winnen of altijd boven aan de leaderboard staan van dat potje.

Fifa; iemand met een team van meer dan 20x de waarde van m'n eigen team kunnen verslaan (ook regelmatig).

Dit is in zo goed als elk spel zo, ervaring en skill zullen belangrijker zijn, maar als de ervaring & skill exact het zelfde is, kan zoiets wel P2W zijn.
Ik ben zelf ook geen groot fan van microtransacties, maar met een spel dat in aanschaf gratis is vind ik het wel meer gerechtvaardigd dan een spel waar je 50/60/70 euro voor hebt betaald waarna je alsnog voor vanalles moet betalen. Zeker in het geval van Fordnite vind ik dat ze het erg netjes doen.
Enige uitzondering die ik heb gevonden waarbij microtransacties zitten in een AAA titel en ik het niet erg vond was Assassins Creed Odyssey, en dat is ook alleen omdat alles wat je kan kopen geen nut heeft (gear is slechter dan wat je vind en de "time-savers" verminder je alleen je eigen speelplezier mee).
Ja daar zijn ze goed op teruggekomen, hun eerdere Fortnite verdienmodel. Gelukkig genoeg gezeik vanuit de community dat het nu wél goed is.
Je moet met je tijd mee... Microtransacties zullen langer blijven bestaan dan Nintendo, Steam en EA.
Goed geregeld? Waar je een battle pass koopt, en je dan ook nog eens acties moet uitvoeren om cosmetics te verdienen. Dat is toch belachelijk.
Waarom zou je de battle pass kopen met echt geld als je hem ook gratis kan krijgen door gewoon te spelen?

Het kopen met echt geld is alleen zodat je hem eerder krijgt. Je betaalt om tijd te besparen, niet om cosmetics te krijgen.
Ik heb al een tijdje niet gespeeld, maar je kon toch echt niet genoeg in-game currencies verzamelen zonder eerst 1x een battle pass te kopen.
Zeker wel. Je kon makkelijk in minder dan 1/3e tijd van een seizoen de battle-pass krijgen. Misschien dat het recent moeilijker is geworden maar dat veranderd niet dat je een battle-pass realistisch zonder echt geld kan krijgen.
Helemaal mee eens. M'n neefje heeft genoeg gratis VBucks bij elkaar gescharreld om een battle pass te kopen, daarna kun je de volgende battle pass gewoon verdienen als je maar level 100 haalt elk seizoen. En dat is voor die mannetjes super easy. Fortnite is echt een goed spel met een prima verdienmodel :)
Je hebt geen eens level 100 nodig voor een battlepass. Met wat events en paar keer per week paar uurtjes heb je al zo meer dan 1000 v-bucks bij elkaar.
Hoeveel uur moet je ongeveer spelen om een battlepass gratis te verdienen dan?
Voor veel kids easy haalbaar maar als je maar een paar (3-4) uurtjes per week kan spelen ook?
Eens. Mijn vriendin speelt dit. Heeft één keer een battle pass gekocht voor € 11. Ze speelt het regelmatig en verdient naar horen zeggen genoeg vbucks om een nieuwe battle pass te kopen voor het nieuwe seizoen. Veel plezier voor € 11, prima toch. Ik heb zat games op mijn ps4 voor € 60 gekocht die ik minder gespeeld heb dan F2P games waar ik geen of veel minder geld in heb zitten.

Van mensen om me heen begrijp ik de aversie ook niet zo om te betalen voor een, in de basis, F2P game. Als jij daar veel lol uit haalt en veel uren gameplezier, dan zijn die games vaak goedkoper dan de reguliere betaalde games voor pc/console. Probleem van die games is dat mensen die gevoelig zijn voor aankopen, die aankopen makkelijk doen en de game dan erg duur kan worden. Daarnaast zijn de items érg duur als je ze met geld gaat kopen.
Bij Fortnite heb je het complete spel en complete ervaring ook als je geen geld investeert in V-bucks of de battlepas. Je kunt zelfs gratis spelen en daarmee V-bucks verzamelen om vervolgens de battlepas mee aan te schaffen.
Qua F2P model is het top, echter is dit spel gericht op kids en zit het zwaar de V-bucks te promoten, waar kinderen veel gevoeliger voor zijn dan volwassenen. 'Get them while they're young!'. Dat dit model werkt is goed te zien aan de omzet van Fortnite. Natuurlijk zijn er zat kinderen die hier tegen bestendig zijn, net zoals er volwassenen zijn die niet roken en niet 'drinken', maar dat is een slechts een klein deel van de doelgroep (en is eigenlijk daarmee niet de doelgroep).

Daarnaast is geld uitgeven voor een spel niet verkeerd, want ontwikkelaars werken ook niet voor niets (nor should they). Echter leent het F2P model zich er heel erg voor om uitgebaat te worden, dat kan door p2w, wat bij Fortnite niet het geval is, maar ook op andere manieren (wat imho wel gebeurd bij Fortnite).

*Er hangt officieel een age rating aan van 12+, echter doet de tekenstijl en de cosmetic 'upgrades' anders vermoeden.
Ja mensen hier zijn echt aan het doorslaan. Ook als het over Battlefield V gaat, er is geen 1 mogelijkheid om jezelf beter te kopen in Battlefield V en toch lopen mensen continue te bashen op MTX.

Zelfde hier bij Fortnite.
Is de afkeer tegen dit spel niet dat het te moeilijk is, dat men dan maar allerlei andere excuses gaat zoeken om het spel niet leuk te vinden?
Mooi dat er meer interactie komt met de omgeving en met mede-spelers. Ik vraag me af of je een gewond teamlid van een klif kunt gooien. We gaan het zien!

Dit schijnt trouwens de kaart te worden: https://twitter.com/decea...een-leaked-002999645.html.
Edit: betere versie van de kaart -> https://twitter.com/HYPEX/status/1184026663123857408

Via Hyped zijn er veel leaks verschenen. Zie hier alle Battle Pass rewards (spoiler): https://twitter.com/HYPEX/status/1184038014210772992

[Reactie gewijzigd door X-GeaR op 25 juli 2024 21:25]

Lekker boeie dat er geld wordt uitgegeven door (kleine) kinderen/tieners aan Fortnite. Zolang ze niet de creditcard van hun ouders stelen of andere vormen geld forceren is er niets aan de hand, toch?

De meeste kinderen/tieners krijgen zakgeld of hebben een bijbaantje. En wat ze daarmee doen is volledig hun eigen verantwoordelijkheid en keus. Of je het nu uitgeeft aan speelgoed, Pokemon kaarten, 5 kilo snoep of Fortnite, moeten zij zelf overwegen. Mensen moeten eens stoppen met dat achterlijke hypocritisch gejank dat geld wordt gespendeerd aan micro-transacties. Alsof wij tijdens onze jeugd zo heilig omgingen met ons zakgeld.

Zolang er geen Pay2Win model is in een spel, boeit het echt niemand.

[Reactie gewijzigd door Vogelnest op 25 juli 2024 21:25]

Zolang het gebeurt onder ouderlijk toezicht is er inderdaad niets aan de hand. En je moet kinderen inderdaad ook enige verantwoordelijkheid geven, loslaten, anders leren ze het nooit.

Dan komen ze er maar een keer achter dat ze iets hebben gekocht wat achteraf totaal de moeite niet waard was. Liever nu met een suffe skin van een paar euro, dan later met veel te dure kleren.

Mijn 9-jarige heeft nu opgepikt dat hij dit spel gratis kan spelen met allerlei skins als hij tijdens een season V-bucks bij elkaar speelt om de volgende battlepass te kopen. En hij peinst er niet over om van zijn zakgeld skins te kopen, want hij kan ze toch gratis krijgen? Kijk, daar hoef je als pappa dus alleen maar bij te zitten en niet bij te sturen. Gaat helemaal goed.
Van mij mag die skins kopen met de vbucks die je in save the world verdient. En zijn zakgeld is digitaal robux of vbucks 😇. Er zijn altijd wel leuke skins die je niet kunt verdienen.
Het is even moeilijk geweest en ik heb wel eens toegegeven, ik speel het zelf ook 🙂 maar ze leren wel dat je niet alles zomaar kunt krijgen en er iets voor moet doen of geduld hebben en je vbucks sparen
Ze willen niet eens meer cash
Hoog tijd, had hier een 9-jarige in tranen toen de boel weg was en niet meteen iets nieuws verscheen :D

Maar er is hoop, de andere die bijna 11 wordt heeft inmiddels al een half jaar bijna elke interesse in het spel verloren. Af en toe 'haalt hij nog een challenge' voor zijn broertje en de battle pass hoeft hij ook niet meer...

En ze leren maar dat ze V-bucks die ze verdienen moeten sparen als ze volgend seizoen de battle pass willen, niet uitgeven aan onzin als een hondje in een mandje op je rug :z

[Reactie gewijzigd door UniMatrix op 25 juli 2024 21:25]

Ach gossie.

Mijn 9-jarige vond het ook maar niets dat zijn favo spel op zwart stond. Maar ik heb hem gisteren die easter egg, dat Galaga spelletje, laten zien en hopsakee hij ging durrburgers schieten. Hij speelde lang genoeg om de highscore te verslaan, dus hij is nu de beste speler van de wereld.

Ik heb 'm maar even in die waan gelaten.

Hij heeft in het spel hetzelfde gedrag als met zijn echte geld. Sparen en sparen maar. En weloverwogen dingen kopen die hij echt wil. Zoals een hamster in een radje op zijn rug. Onzin? Niet voor hem, hij heeft een hamster als huisdier en dat betekent dus echt veel voor hem.
Mooi toch, zo leren je kinderen spelenderwijs met geld om gaan :P
Hoezo is dat ernstig? De meeste kinderen gaan huilen als je iets van ze "afpakt", een knuffel, speelgoed etc. Misschien heb je zelf nog geen kinderen, maar dan kom je er later wel achter dat dat zo gaat :)
Ik vond het ook niet erg dat hij verdrietig was, ik snap het wel.

Mensen zien alleen de nadelen van het spel en roepen meteen 'game-verslaafd'. Het is een onderdeel van hun leven, ze praten er met klasgenootjes over, ze spreken af met vriendjes in het het spel en als ze nieuwe kinderen ontmoetten is er meteen contact als het er over gaat.

Hoeveel volwassenen zouden van slag zijn als Netflix, Fakebook, 'Insta', Tweakers of whatever er de stekker uit trok???
Want volwassenen janken nooit als hun favo game even wat downtime heeft? Het forum staat er vol mee. Een 9 jarige heeft zijn emoties nog niet op orde waardoor tranen best mogelijk zijn. Zeker als ze veel tijd en moeite geïnvesteerd hebben in hun personage en er elke keer weer naar uitkijken om te spelen. Je ziet volwassen mannen janken als ze weer eens met hun cluppie een 1 of andere wedstrijd winnen. Ik vind het niet raar en we moeten niet doen alsof het fout is om te janken.
Dat jongetje van 9 dacht dat zijn video spelletje mogelijk voor altijd weg was. Niks ernstigs aan als een jochie zo jong in tranen zit omdat hij niet meer zijn dingetje kan doen.
Dan is het toch blijkbaar al te ver gegaan als hij zichzelf zo erg identificeert met een spelletje. Op die leeftijd nam mijn vader ook wel eens mijn nintendo af. Dan ging ik gewoon iets anders doen.
Bij mij was het afpakken van mijn speleding vaak een straf, liggend aan mijn stemming en leeftijd ging ik daar echt wel om janken.
9 jaar oud niet meer, maar niet iedereen is hetzelfde en sommige kinderen kunnen minder goed tegen dit soort situaties.

Mijn punt; het hoeft niet persé een probleem te zijn met de opvoeding.
9 jarige kinderen horen ook geen Fortnite te spelen!
Maar veel ouders interesseert het tegenwoordig niks, zolang ze maar geen last van ze hebben.
Waarom denk je dat een spel een rating heeft?

Ongetwijfeld zijn een hoop mensen het niet met me eens en dat mag uiteraard.
Wellicht ben ik ouderwets als ouder van een 11- en 8-jarige?
Mijn kids spelen heerlijk buiten op trampolines, bouwen met Lego, tekenen, knutselen en spelen soms Mariokart op de switch.

Wellicht wat offtopic maar ik moest het even kwijt ;)
Mee eens.
Het blijft een schietspel met een PEGI rating van 12.
Wat zoveel betekent als; volgens de moderne inzichten is het gemiddeld gezien schadelijk voor kinderen onder de 12 jaar.
Ik word dan ook niet blij hier lees dat een kind van 9 huilt omdat hij even geen fortnite kan spelen.
Dat hij het uberhaupt mág spelen is hier het echte probleem.
De nadruk ligt wel erg op de VBucks . Lijkt wel meer voorbij te komen dan de nieuwe features.
Maar men wacht in spanning af. Kids hier loggen aan 1 stuk door in om te zien of er al beweging in het zwarte gat zit.
Het is de battle pass (is zowiezo betalend) trailer. De update trailer zal wss vandaag uitkomen
Heb helemaal niks met Fortnite en heb het nooit gespeeld, maar dat is niet het idee wat ik krijg. 90%+ is gameplay, pas aan het einde worden de VBucks benoemd. Niet zo'n drama toch?
Dit is 'gewoon' de normale battlepass video, die heeft altijd de nadruk op VBucks, kopen, kopen en VBucks.
Niet kopen, ze benadrukken dat je meer vbucks bij de battle pass krijgt.
Ziet er uit dat er gelukkig weer wat andere features in de gameplay komen.
Men wacht hier in spanning af. Kids hier loggen aan 1 stuk door in om te zien of er al beweging in het zwarte gat zit.
En de minigame natuurlijk :)
Ja, die van mij stonden vanmorgen ook te springen om op de PS4 te mogen. Normaal mogen ze dat ab-so-luut niet op een doordeweekse ochtend voor schooltijd, maar vanmorgen hebben we dat eventjes door de vingers gezien.

Dit pakken ze toch weer slim aan. Een hoop aandacht voor het spel. En een stevige prikkel om verder of weer te gaan spelen.
Moet er wel om lachen. Word meer 1 in een dozijn-spel, maar dan met de nadruk heel erg op microtransacties. Arme kinderen en ouders. :9 8)7
Ik moet om deze opmerking ook wel lachen. Met dit seizoen doen ze qua battlepass niets anders dan de vorige seizoenen. Tenminste niet wat ik kan ontdekken. Mocht jij meer weten, hoor ik dat natuurlijk graag.
Zoals al vaker aangegeven in dit topic, kun je met een 'investering' van €10 de rest van de seizoenen de extra cosmetics en credits krijgen. Je krijgt namelijk in één battlepass genoeg credits om de volgende battlepass weer aan te schaffen.

Daarnaast kun je het spel ook volledig gratis spelen en zijn er wekelijks updates. Hiermee zijn natuurlijk wel wat ontwikkelingskosten gemoeid. Het is natuurlijk geen liefdadigheidsinstelling en willen geld verdienen. Dus dan maak je interessante pakjes om geld te verdienen. Het is optioneel en niet noodzakelijk om het spel te spelen. Ik zie het probleem hier niet zo in.
Hoeveel mensen zullen nu afkickverschijnselen ondervinden :9
Mag hopen dat het vandaag weer komt, donderdag mijn 1e Fortnite event weer ;)
Anoniem: 1248170 15 oktober 2019 08:46
Dacht dat fortnicht in een zwart gat zat sinds zondag
Dat zit het nog steeds, maar dit is een gelekte trailer. Hier zie je hoe het er voor staat :)

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.