LaDot neemt Freehosting.nl over

Goed nieuws voor de mensen met een domein bij Freehosting.nl. Freehosting is namelijk overgenomen door LaDot. Klanten van Freehosting kunnen binnenkort ook een uitbreiding van het pakket van producten en diensten verwachten. Voor de geïnteresseerden zal er op dinsdag 6 februari om 11:00 uur een persbijeenkomst gehouden worden op het kantoor van Freehosting op de Valkweg 1 te Schiphol. Hieronder een gedeelte uit het artikel van Freehosting:

LaDot is een Europese e-service organisatie, met kapitaalkrachtige Amerikaanse aandeelhouders, gericht op de zakelijke markt. Ze biedt een integraal service pakket aan voor professionele internetoplossingen. LaDot denkt oplossingsgericht en is continu vernieuwend bezig op het gebied van diensten en producten.

De overname van Freehosting biedt voor LaDot de unieke mogelijkheid om op een snelle manier een Europese positie te verwerven op de zakelijke markt. Klanten van Freehosting zullen een uitgebreid pakket van producten en diensten worden aangeboden om internet effectief in te zetten binnen hun bedrijfsvoering.

Met dank aan Lord-M voor de tip.

Door Robin van Rootseler

Developer

03-02-2001 • 19:24

29

Bron: Freehosting

Reacties (29)

Sorteer op:

Weergave:

Welkom terug Nina Brink

Ik kan het niet helemaal bewijzen... maar het spoor begint bij het billing contact van dit domein.

Dat is namelijk de ex-voorlichter van WOL, en hoe zou hij nu aan zoveel poen kunnen komen ?

http://www.checkdomain.com/cgi-bin/checkdomain.pl?do main=ladot.com
Rob van der Linden = Woordvoorder van WorldOnline in de tijd dat Nina Brink er ook nog zat.

http://www.nrc.nl/W2/Lab/At/dejanina31032000.html

Iemand enig idee waar hij nu werkt ?

En waar hij zich nu mee bezig houdt ?
http://huizen.dds.nl/~htower/
Waar ie zich mee bezig houdt kan je wel aan die website zien. :9

Slecht hoor om je naam als domeinhouder van LaDot de verbinden met zo iets ordinairs als porno passwoordjes, daar kweek je echt geloofwaardigheid mee!
En dan komt een of ander achterlijke webhoster erachter dat klanten van freehosting wel eens naar hun zouden willen verkassen. Een fragment van de mail die ik kreeg:
----
Omdat wij als hostprovider de huidige klanten van Freehosting tegemoet
willen komen, hebben we besloten onze tarieven voor u te verlagen, zodat uw
domeinnaam actief kan blijven. Indien u ingaat op dit aanbod, zal SiteWorld
zorg dragen voor de overdracht van uw domeinnaam. U loopt dan niet het
risico uw domeinnaam te verliezen!
-----
Stelletje sukkels. Ik zal mijn reply maar niet knippen en plakken. :r
Tja... de een zijn dood is de ander zijn brood!!
Ikzelf ben heel blij dat freehosting blijft bestaan! :)
't is gewoon Bevelander.

Drie keer raden wie technical contact is van Ladot.nl? Juist, Bevelander. En oh toeval, Bevelander zit op dezelfde locatie als Ladot BV: de Folkstoneweg te Schiphol. Laat Freehosting nou ook op Schiphol zitten...

Wat Ladot.com betreft, de administrative contact van deze domeinnaam, Casper Kamp (net als Rob van der Linden manager geweest bij WorldOnline) staat vermeld met een emailadres @dutchcentral.net. Dit domein staat op zijn eigen naam en oh toeval, een van de DNS-servers van dat domein is van duimzuiger Bevelander.

Over dat hele Ladot is overigens geen mallemoer te vinden op het web, tenzij je op zoek bent naar de Los Angeles Department Of Transportation...

Voor iedere freehostingklant die nu aan het juichen is: lees voor de gein de archieven over Bevelander er op na, vraag me af of je dan nog steeds in zo'n goede stemming bent :(
Waar baseer jij dat op ?

Er worden wel meer sites door beverlander gehost (o.a. dutchcentral). En misschien LaDot dus ook.

beetje domme opmerking dus.
En nu maar hopen da LaDot dezelfde tarieven hanteert als fh.nl
Beetje maf dit allemaal.
Staat er iets over LaDot, groot, etc...
Ga je naar www.ladot.com en dan kan je alleen maar een e-mailtje sturen...
Dat samen met de bovenstaande info...
Ik heb zo mijn twijfels :(
Ik heb weliswaar geen domein bij ze, dus veel maakt het niet uit ;)
Nou ik ben benieuwd hoe lang het gaat duren voordat dit bedrijf failliet is

Waarom krijg ik nou troll dan??

Ik vraag het me toch serieus af, want fh vroeg bijna nix voor hun service en dan ga je toch zo failliet?
LaDot is een Europese e-service organisatie, met kapitaalkrachtige Amerikaanse aandeelhouders
LaDot is een Europese e-service organisatie, met kapitaalkrachtige Amerikaanse aandeelhouders
Als die kapitaaldrachtige Amerikaanse aandeelhouders er uti stappen, is kapitaal weg, en kunnen ze dus wel degelijk failliet gaan.

Of ze zien bij nader inzien toch niets in freehosting, en sstoppen er mee, laten het B.V.-tje vrolijk klappen, en gaan door ...
Je kan wel knaken hebben maar je bedrijfsvoering moet wel van dien aard zijn dat het binnen korte termijn rendabel is, het is niet moeilijk om een markt te kopen, maar wel om je markt op een gezonde en rendabele manier te bedienen.
Ik vraag het me toch serieus af, want fh vroeg bijna nix voor hun service en dan ga je toch zo failliet?
Ik vraag me serieus af hoeveel van de bedrijven, die een website door freehosting laten hosten gebruik maken van dit gratis pakket. Bij het gratis pakket moet je namelijk een baner van freehosting dulden, en dat ziet toch eigenlijk niet professioneel uit. Als je het mij vraagt is dit gratis pakket alleen een instappakket voor kleine bedrijfjes, die eigenlijk niet goed weten of ze nu iets aan die website hebben c.q. er een willen, maar als je iets serieuzer bezig bent, dan is wat je gratis krijgt al snel sowieso niet toereikend. En de volgende stap is een pakket voor 180 gulden per jaar. Das voor een bedrijf ook eigenlijk geen kosten, en misschien kun je het met een beetje creativiteit wel als bedrijfskosten van de belastingen aftrekken.


Moet toch eens leren tikken
Euhhhh, ik ben er in iedergeval 1-tje van!

Heb mooi voor noppes een domeintje bij die lui!
En dat met die banner, he!, dat is alleen voor de web-cracks!
ZIJ (Freehosting) plaatsen namelijk een index.html in jouw homedir en JIJ (Ik dus) moet een andere naam gebruiken voor je eigen index.html! De index van Freehosting doet dan iets met een banner en verwijst verder naar jouw hernoemde index filetje.
Ik ben geen webcrack en heb dus mijn hele huidige site 1:1 overgezet naar freehosting. Helaas is daarbij HUN index overschreven door die van mij, dom he! ;)
Dus geen banner voor mij.........

Als ze het kunnen repareren dan mogen ze dat natuurlijk van mij! IK heb geen haast....
'De overname van Freehosting biedt voor LaDot de unieke mogelijkheid om op een snelle manier een Europese positie te verwerven op de zakelijke markt.'

aan hun woorden te zien zijn ze niet echt van plan failliet te gaan of fh op te geven..
He, dat zit weer een beetje mee, kan ik weer verder bouwen en mailen op mijn domeintje. Alleen is de vraag voor hoe lang dat duurt, gezien de schijnbaar dubieuze achtergrond van de investeerder achter LaDot... :(

Ik wist trouwens niet niet dat Nina B verhuisd was naar de VS?!?!? (8>

Maar goed, het blijft vervelend dat freehosting eigenlijk in een dergelijke positie gedwongen wordt, door het vreemde beleid van SIDN, waardoor je als particulier die een 2nd level domain wil, wel MOET kiezen voor freehosting, omdat het nou eenmaal niet anders kan.

Dus alles concluderend, SIDN zorgt met zijn bizarre regels voor het (bijna-)faillisement voor e-businesses, hahaha. Dat kan toch nooit de bedoeling zijn van een organisatie die het gebruik van domeinen moet REGISTREREN... :Z
SIDN is een arogante, machtmebberige, organisatie met ambtenarij procedures (gegevens van bedrijven die zich aanmelden moeten perse in een bepaald formaat worden aangeleverd, een domein kan alleen worden opgeheven door de oorspronkelijke aanvrager van het domein, welke dus overgenomen kan zijn door iemand anders, etc.).

Het is ronduit belachelijk dat 1 organisatie mag beslissen dat alleen bedrijven die bij de kamer van koophandel zijn ingeschreven een .NL domein mogen hebben en particulieren niet. Iedereen mag een .COM oid aanvragen. Nu hebben ze het iets versoepeld doordat ook particulieren het kunnen aanvragen, maar dat gaat ook niet zo geweldig.

Enige voordeel is dat ze niet gruwelijk veel geld vragen voor een domein naam.

:7
Hmmm, dit kan nog leuk worden.

Heb zelf 5 domeinen bij Freehosting, waaronder www.waterkoeling.nl (voor tweede domein en verder betaal je trouwens gewoon 90,-/jaar (ex BTW).

De domeinen staan gelukkig gewoon op mijn naam, dus daar kan hopelijk weinig mis mee gaan.

Vooral kleinere bedrijven (MKB) maken volop gebruik van Freehosting. In mijn klantenkring kan ik er verscheidene aanwijzen. Met banner en zonder banner, die trouwens kinderlijk eenvoudig te verwijderen was (had hem al verwijderd voordat ik me dat realiseerde, gewoon home.html (de frames-pagina) verwijderen.

Dat Ladot klopt dus van geen kanten?

Heb ook van andere bedrijven " aanbiedingen " gehad, de mooiste is deze:

1 pagina van max 1 mb, verder niks, 150,- ex BTW

En verder ook allemaal dure aanbiedingen.

Wat ik zoek als vervanger is:
Veel web-space (meer dan 10 Mb)
Redelijk wat traffic (1Gb)
Eigen CGI-scripts
registratie domeinnaam (.nl en .org)
Voor niet te veel.

Anders zou www.waterkoeling.nl wel eens gedoemd zijn om te verdwijnen. :'(
Ik denk dat veel mensen hier erg blij mee zullen zijn! Alleen is het wel te hopen dat het 'free' uit de naam van freehosting letterlijk wordt overgenomen door Ladot!

Ik denk namelijk niet dat de

...kapitaalkrachtige Amerikaanse aandeelhouders ...


erop zitten te wachten om hun spaarcentjes te zien smelten als sneeuw ;) voor de zon!

Iets wat trouwens wordt bevestigd door de volgende regel:

...zakelijke markt...

...Klanten van Freehosting zullen een uitgebreid pakket van producten en diensten worden aangeboden ...


Volgens mij zitten ze niet echt te wachten op Jan met de korte achternaam die z'n site bij freehosting voor noppes (weining) gehost had!
Lijkt me nog een beetje vroeg om er veel over te zeggen. Dinsdag a.s. is de persconferentie.
Verder zal het en kwestie van tijd zijn of de prijzen en diensten veel veranderen.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.