Mozilla heeft bekendgemaakt dat het op zoek is naar nieuwe logo's voor Firefox en daaraan gerelateerde producten. Het toont een aantal ontwerpen en vraagt om reacties van de Firefox-gemeenschap.
Mozilla schrijft in een blogpost dat het huidige Firefox-logo met een vos en een blauwe bal, dat het gebruikt voor zijn Quantum-browser, niet voldoende is om ook andere producten te omvatten. Daar vallen niet alleen de gespecialiseerde Reality-browser voor ar- en vr-headsets of de mobiele Focus-browser onder, maar ook andere producten van Mozilla.
Daarom is het opnieuw begonnen en heeft het een nieuw systeem bedacht om de verschillende logo's in onder te brengen. Het benadrukt dat het hierbij om concepten gaat en dat er nog een verfijningsproces moet plaatsvinden. Zo kan het dat een logo nog volledig verandert.
Het vraagt de Firefox-gemeenschap om reacties, maar zegt ook dat het geen logo's zal crowdsourcen en dat er niet gestemd zal worden. Het gaat Mozilla bijvoorbeeld om vragen als de samenhang van de nieuwe logo's en de vraag of deze nog steeds als Firefox aanvoelen.
Het presenteert twee 'systemen' waarbinnen verschillende concepten vallen. Elk systeem heeft zijn eigen 'masterbrand'-logo, dat Mozilla zal gebruiken voor marketing en evenementen, maar ook op plekken als de Play Store. Daarnaast zijn er logo's voor browsers met een beperkt doel, voor algemene browsers en voor andere apps en diensten.