Rockstar heeft ongeveer zes jaar nadat de laatste patch voor GTA IV uitkwam een nieuwe update voor de pc-versie uitgebracht. Daarmee worden een aantal bugfixes toegepast en moet het spel beter presteren.
Zo zorgt de patch er onder andere voor dat een beperking voor het aanpassen van instellingen wordt opgeheven, die optrad bij het gebruik van nieuwere gpu's. Daarnaast voegt de update Windows 8, 8.1 en 10 toe aan de lijst met compatibele besturingssystemen en lost hij problemen op met fps boven de 60 en videokaarten met meer dan 2GB aan vram.
Naast de patch voor het spel komt Rockstar met een nieuwe launcher. Kotaku meldt dat de game nog steeds gebruikmaakt van 'Games for Windows Live', wat voor sommige gebruikers voor problemen kan zorgen. De site schrijft dat er een workaround is door gebruik te maken van XLiveLess. De laatste update voor de game kwam uit in mei 2010.
Video van de GTA IV-uitbreiding 'The Ballad of Gay Tony'