Sony heeft een bundel bestaande uit de PlayStation VR-headset, PlayStation Camera, twee Move-controllers en de game VR Worlds aangekondigd. In de VS gaat de set 499,99 dollar kosten, in Europa is de bundel nog niet aangekondigd.
Een woordvoerder van Sony Benelux liet woensdag aan Tweakers weten dat er voor Europa nog geen bundels op de planning staan, maar het lijkt aannemelijk dat de PlayStation VR-set zoals die nu in de VS is aangekondigd op een later moment ook hier op de markt komt. De prijs zal dan waarschijnlijk 499 euro bedragen.
De aangekondigde set heet de Sony PlayStation VR Launch Bundle en kan in Amerika en Canada vanaf 22 maart vooruitbesteld worden. Levering zal in oktober plaatsvinden. Naast de headset bevat de bundel de Playstation Camera, die vereist is om games te kunnen spelen met de headset. Ook zitten er twee Move-controllers in het pakket. Die zijn niet vereist, maar kunnen wel functionaliteit toevoegen aan PlayStation VR-spellen.
Het pakket bevat verder een disc met vr-demo's en een disc van PlayStation VR Worlds. Dit is een game die bestaat uit vijf verschillende vr 'ervaringen'. Sony kondigde VR Worlds deze week aan, tegelijkertijd met de bekendmaking van de prijs van de headset.