Een aantal medewerkers van het voormalige bedrijf SlySoft heeft een nieuw bedrijf opgericht: RedFox. Het bedrijf gaat verder met het leveren van software zoals AnyDVD, waarmee de beveiliging op dvd's en blu-rays omzeild kan worden.
De nieuwe website forum.redfox.bz bevat het oude forum van SlySoft, inclusief de downloadlinks voor de programma's van het oude bedrijf, zoals AnyDVD en CloneDVD. Verder draagt het symbool van AnyDVD, een vos, nu een zwart masker. De extensie van de nieuwe website suggereert dat de opvolger van SlySoft geregistreerd is in Belize in Midden-Amerika. Een groot deel van SlySofts activiteiten gaat nu dus verder onder een nieuwe bedrijfsnaam.
Ook is er een update beschikbaar voor AnyDVD. Het wordt aangeduid als tussenoplossing, zodat oude klanten gebruik kunnen blijven maken van hun bestaande AnyDVD-licentie. De nieuwe versie werkt met de nieuwe RedFox Online Protection Database, maar zal wel nog gebruikmaken van de SlySoft-directory's en dergelijke. AnyDVD wordt veel gebruikt om kopieën van dvd's en blu-rays te maken, en kan ook de drm van de schijven tenietdoen.
Eind vorige maand werd de website van SlySoft offline gehaald. Dit kwam waarschijnlijk doordat licentie-administrator AACS LA er bij de Amerikaanse overheid op had aangedrongen om Antigua, het eiland waar SlySoft gevestigd was, toe te voegen aan een nationale controlelijst. De website sloot kort nadat dit bekend werd zijn deuren en toonde een bericht waarin werd aangegeven dat SlySoft zijn activiteiten moest stopzetten vanwege recente reglementaire eisen. De AACS LA heeft nog niet gereageerd op de herintroductie van de software.