Misfit, dat fitness-trackers levert, heeft een goedkope fitnesstracker van 20 dollar uitgebracht. Dat is omgerekend 18,35 euro. De fitnesstracker kan ook worden ingezet als 'slimme knop', dankzij een nieuwe app die Misfit heeft uitgebracht.
De Flash Link doet denken aan de ook al relatief goedkope fitnesstracker Flash, die Misfit afgelopen herfst uitbracht. Het grootste verschil is dat de Link niet over een armband beschikt, en de Flash wel. Beide apparaten kunnen worden gebruikt om sportprestaties te tracken, evenals slaap.
Tegelijk met de Flash Link brengt Misfit een nieuwe app uit, Link, die van zowel de Flash Link als de Flash een 'slimme knop' maakt. Die kan bijvoorbeeld worden gebruikt om de camera te bedienen. Misfit is van plan om ondersteuning voor IFTTT te integreren, zodat gebruikers er bijvoorbeeld ook webdiensten mee kunnen bedienen.
Gebruikers kunnen bovendien meerdere Flash-apparaten aan de Link-app koppelen, zodat gebruikers meerdere knoppen voor verschillende doeleinden kunnen inzetten. De app is op dit moment enkel uit voor iOS; de Android-versie volgt in augustus.
De nieuwe tracker kost 20 dollar en kan worden besteld via de Misfit-site. Het bedrijf levert ook naar Nederland, maar dan komt er wel 25 dollar aan verzendkosten bij. Tegelijkertijd heeft Misfit ook de kostprijs van de Flash in prijs verlaagd, evenals de waterdichte Shine, naar respectievelijk 30 en 70 dollar.