Eztv, een populaire site die tv-programma's via bittorrent distribueerde, heeft zijn activiteiten gestaakt. Volgens een beheerder is dit besloten nadat onbekenden diverse domeinnamen van Eztv in handen hadden gekregen en wellicht ook de torrentsite hadden gekraakt.
TorrentFreak sprak met enkele beheerders van Eztv. Zij vertellen dat onbekenden begin dit jaar aanvankelijk eztv.it in handen kregen nadat de domeinnaam door registrar NIC.it was geschorst en opnieuw op de markt werd aangeboden. De beheerders stapten over naar eztv.ch, terwijl de domeinnaamkaper torrents die op eztv.ch waren gepubliceerd via een reversed proxy van eigen reclameuitingen voorzag. De domeinnaamkaper stelde een overeenkomst voor met de beheerders van Eztv, maar zij weigerden. Ook poogde Eztv tevergeefs om de proxyfunctie van Novakings eztv.it te blokkeren.
De domeinnaamkapers slaagden er later ook in om eztv.se in handen te krijgen. Daarbij ontstond de vrees dat zij wellicht inloggegevens in handen hadden gekregen, waarna de Eztv-beheerders besloten om de site maandenlang te sluiten terwijl er een security-audit werd gehouden. Uiteindelijk kwam ook eztv.ch in handen van de domeinnaamkapers.
Na alle tegenslag hebben de beheerders van Eztv, een van de populairste sites in de torrent scene, besloten om na tien jaar te stoppen. Zij stellen dat het 'plezier' in het verspreiden van torrents van populaire tv-content is bedorven door de activiteiten van de domeinnaamkapers. Ook benadrukken dat zij nooit met een winstoogmerk hun activiteiten bedreven. Diverse andere torrentsites blokkeren inmiddels accounts van gebruikers die zich voordoen als Eztv.