Vector Watch komt met twee smartwatches waarvan de accuduur ongeveer 30 dagen moet bedragen. De modellen lijken op conventionele horloges en hebben ondersteuning voor iOS, Android en Windows Phone. Ergens in de zomer moeten ze beschikbaar komen.
Het bedrijf heeft zijn nieuwe smartwatches aangekondigd op zijn website. Er komen twee modellen uit: eentje met rond scherm en eentje met een rechthoekig scherm. Het meest opvallende aan de smartwatches is dat er een accuduur van 30 dagen wordt geclaimd. Het is niet bekend bij welk gebruik dit is; maar wel is duidelijk dat de smartwatches een monochroom scherm hebben, dat de accu moet sparen. Daarbij staat het scherm altijd aan.
Verder liet Vector Watch nog niet weten op welke software de horloges draaien. Er is ondersteuning voor koppeling met een smartphone op iOS, Android of Windows Phone. Berichten die binnen komen op een smartphone kunnen worden getoond op het horloge, net als agendapunten en nieuwsberichten via rss. Vector Watch richt zich in de marketing echter met name op de behuizing, die luxueus aan moet voelen.
Ergens rond de zomer moeten de twee slimme horloges van Vector Watch beschikbaar komen. Het is al mogelijk om op de site van het bedrijf een preorder te plaatsen. Voor de variant met rond scherm, met de naam Luna, moet 399 euro worden betaald. De versie met rechthoekig scherm, genaamd Meridian, kost 229 euro.