Tweakers Podcast #207 - Apple-doosjes, Samsung-hacks en Rad van Fortuin-boxen

Deze week praten Wout Funnekotter, Arnoud Wokke, Friso Weijers en Julian Huijbregts over de rechterlijke uitspraak over lootboxen, de hack bij Samsung, het gebrek aan high-end Nokia-telefoons van HMD, problemen met Google Pixel 6 en het Apple-evenement van dinsdag.

0:00 Intro
0:19 Opening
1:02 Lootboxen
11:14 Samsung-hack
17:24 HMD's high-end
23:13 Pixel-problemen
29:24 Apple-evenement
54:06 Sneakpeek

Door Arnoud Wokke

Redacteur Tweakers

10-03-2022 • 06:00

2

Reacties (2)

2
2
2
0
0
0
Wijzig sortering
Fijne podcast weer. En goed om jullie weer bij elkaar in de studio te zien! :)
Leuke podcast weer.

Wel valt het me op dat jullie het belang van de iPhone SE telkens onderschatten. Een telefoon die goed repareerbaar is, waar elk telefoonwinkeltje op de hoek inmiddels spareparts voor heeft, die vele jaren updates zal krijgen en niet al te duur is.

Ik ben het ermee eens dat dit niet de laatste camera-features of moderne schermgrootte heeft, maar het is gewoon een solid presterend apparaat. De tijd dat je 'm veilig kunt gebruiken zal vergelijkbaar of beter zijn dan een duurzame optie als Fairphone. En vele malen langer dan de midrange Androids waar jullie 'm mee vergelijken.

Het is een goede, betrouwbare optie voor mensen die lang met hun toestel willen doen en weinig waarde hechten aan het nieuwste en hipste. Misschien niet de hardcore Tweakers demografie, maar het zal een grote groep gebruikers aanspreken.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.