Driver-update: GeForce Game Ready Driver 560.81 WHQL

nVidia GeForce logo (45 pix) Nvidia heeft nieuwe stabiele GeForce-drivers uitgebracht. De drivers dragen versienummer 560.81 en zijn voorzien van een Windows Hardware Quality Labs-certificaat. Ze zijn geschikt voor Windows 10 en hoger, en kunnen worden gebruikt op kaarten gebaseerd op de Maxwell-architectuur of nieuwer. Deze uitgave bevat onder meer verbeteringen voor het spel Hunt: Showdown 1896. Verder zijn er enkele problemen verholpen en laat de changelog nog een probleem zien die wel al bekend is, maar waarvoor nog geen oplossing is.

Game Ready

This new Game Ready Driver provides the best gaming experience for the latest new games supporting DLSS technology including Hunt: Showdown 1896 featuring DLSS Super Resolution.

Fixed Gaming Bugs
  • [Farming Simulator 22] Game may crash when loading on GeForce RTX 30/40 series with 560.70 driver [4751153]
Fixed General Bugs
  • [GeForce Experience/NVIDIA App] If GPU utilization gets stuck at 0% within Performance overlay, games may display stutter [4720547]
  • Full range of refresh rates not available on same monitors [4752570]
  • NVIDIA Container showing high CPU utilization [4745922]
Open Issues
  • [GeForce Experience] Performance Monitoring overlay may stop refreshing GPU information [4679970]

MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X 12G OC

Versienummer 560.81 WHQL
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 10, Windows 11
Website nVidia
Download https://www.nvidia.co.uk/Download/index.aspx?lang=en-uk
Bestandsgrootte 668,71MB
Licentietype Freeware

Reacties (9)

9
9
3
0
0
6
Wijzig sortering
Anoniem: 25993 6 augustus 2024 19:47
De laatste tijd komt dezelfde versie van de Studio Driver gelijktijdig uit.
In het verleden kwam die meestal later. Dat kan er dus wel bij vermeld worden.

Die ben ik nu aan het installeren ;) ;)

[Reactie gewijzigd door Anoniem: 25993 op 6 augustus 2024 19:47]

Is er een verschil tussen de normale en studio driver?
Beter/meer getest met software niet zijnde games dacht ik. Frequentie van release game ready driver is hoger. Tis volgens mij niet zo dat je Première of Photoshop beter presteert met de studio versie.
Beter/meer getest met software niet zijnde games dacht ik. Frequentie van release game ready driver is hoger. Tis volgens mij niet zo dat je Première of Photoshop beter presteert met de studio versie.
Die frequentie lijkt dus de laatste tijd hetzelfde te zijn. Dat was vroeger niet zo.
Let op mensen (al bij nieuwstip gedaan maar na bijna 24 uur nog niet doorgekomen op de FP)!

Update kan bij sommige Win 10 en 11 problemen gegeven:
https://techpulse.be/nieu...or-crashende-windows-pcs/

https://www.pcworld.com/a...to-avoid-the-problem.html

Update dan reageer ik op jullie alle 2 ;).
@Drobanir en @lenwar Klopt. Meer puur ter info. Ik meld het maar even. Het is beetje de lullige combinatie dat het fout gaat.

Het is een beetje zoals dit: nieuws: KPN-klanten met iPhone 11 of 12 melden sinds begin juni 4G- of 5G-sto... Je moet dus KPN (of virtuele provider die er gebruik maakt van KPN) klant zijn en iPhone 11 of 12 hebben en dan nog heeft niet elke 11 of 12 er last van.

[Reactie gewijzigd door RobbyTown op 7 augustus 2024 11:00]

Effectief dus alleen bij Windows 10, want de betreffende processoren worden niet (meer) ondersteund door Windows 11. Even los van of je de installatie met een hack(je) voor elkaar hebt gekregen natuurlijk.

Het had overigens chiquer van NVIDIA geweest als ze de installatie niet zouden uitvoeren voor de betreffende CPUs. Een stuk software kan gewoon de CPU-instructies uitlezen.
AuteurDrobanir Downloads en Best Buy Guide @RobbyTown7 augustus 2024 08:02
Niet zo spannend allemaal. Het gaat om computers die een processor die een bepaalde instructie missen (pocount). In het artikel staat computers van na 2008 dat allemaal hebben. Deze driver werkt met videokaarten die minstens een Maxwell-gpu hebben, een processor die sinds 2014 op de markt is. Ik denk dat er weinig computers zijn die een hele oude processor hebben in combinatie met een veel jongere videokaart.
DIt lost een probleem op dat ik had met mn nieuwe laptop, met de originele drivers ging scherm maar op 30hz vanaf powered off laptop, kabel er in en uit fixte het wel naar 60hz. Maar dan de nieuwere driver, gaf geen beeld vanaf powered off laptop.Ook weer uit en in steken fixte het probleem.

Net deze driver geinstalleerd en hup, alles in orde!
Full range of refresh rates not available on same monitors [4752570]
dus die vorige driver gaf toch een issue met mijn FS22 😏 zal morgen deze installeren yay

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.