Software-update: MultiEx Commander 4.0.0b

Xentax.com is druk bezig met de ontwikkeling van MultiEx Commander. Hiermee kan je game resource archives op een eenvoudige manier bekijken, aanpassen en bewaren. Bekende voorbeelden zijn onder andere de *.pak-bestanden van Quake en de *.big-bestanden van Command & Conquer: Generals. In totaal worden er op dit moment meer dan 155 verschillende GRA-formaten ondersteund. Versie 4.0.0b is sinds kort beschikbaar gesteld. Een changelog is niet direct voor handen maar als je de .plan van Mr.Mouse doorleest kan je de veranderingen nalezen. Hier worden onder andere de aangepaste interface en ondersteuning voor Far Cry, Port Royale en Painkiller vermeld.

Versienummer 4.0.0b
Besturingssystemen Windows 9x, Windows NT, Windows 2000, Windows XP
Website Xentax.com
Download http://www.xentax.com/downloads/multiex/mcsetup_xp98.exe
Bestandsgrootte 2,93MB
Licentietype Freeware

Door Japke Rosink

Meukposter

01-07-2004 • 17:22

7

Submitter: Anoniem: 108809

Bron: Xentax.com

Reacties (7)

7
7
7
1
0
0
Wijzig sortering
Op zichzelf een prima programma. Laatst de versie 4.0 geinstalleerd omdat ik inderdaad wat soundfiles van Farcry wou extracted voor gebruik in Counterstrike.

Krijg ik bij het openen van farcry/FCdata/sounds.pak de error:

"Bad file or number"

Sluit ik vervolgens Multiex commander af , zie ik:

"MC32: runtime error ' 53 ' : file not found; base.dll"

Dit soort errors in geen tijden gehad (zeg maar sinds win98). Zou goed in mijn XP-boot kunnen liggen, maar die draaide vooralsnog probleemloos op alle fronten.

*Vreemd, ik draai nu versie 4.0.0. Autoupdate vanuit de applicatie vertelt me dat deze up to date is..
Hij is wel geupdate trouwens, als je de versie download die in de link hier staat, is die error er niet. Bass.dll wordt nu gewoon geinstalleerd. Het schijnt dat er ergens iets tussen setup en upload iets fout is gegaan, waardoor bass.dll er tussen uit kneep. Omdat de exe versie niet veranderd is van MultiEx Commander zelf, zegt ie terecht dat hij up to date is. Maar de setup file is wel degelijk veranderd. Probeer maar, volgens mij moet het nu goed komen met Far Cry.
Hmm, helaas loopt hij bij mij nog steeds vast als ik probeer .PAK files van FC te openen, kan de bestanden erin niet benaderen om ze te extracten.
Anoniem: 108809 @MrLee3 juli 2004 08:11
Hmm, maar wat is precies de error? (Dus wat doe je en wanneer komt de fout(melding))
"Loopt vast" is mij te vaag ;).
Er is ook een troubleshooting forum hier voor dit soort zaken, overigens:
http://forum.xentax.com/viewforum.php?f=9
Tx mouse, hij doet nog steeds precies wat ik eerder beschreef, met als aanvulling dat ook ik de bestanden in de .pak niet kan benaderen.
In de eerste instantie selecteer ik de sounds.pak door farcry.pak optie te gebruiken. Dit gaat allemaal gesmeerd.
Vervolgens dus bovenstaand verhaal op het moment dat ik de file IN de commander aanspreek.
(Inmiddels start farcry ook niet meer op -exceptional error melding van game zelf - ;( )
Anoniem: 108809 @MrLee5 juli 2004 12:23
Dit is echt een vreemd verhaal, en de eerste keer dat ik het hoor. Ik zit te denken wat er mis kan zijn. Mail me anders ff ( mr.mouse@xentax.com )
Praat wat directer.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.