Software-update: doPDF 10.0.108

Softland heeft een nieuwe versie van doPDF uitgebracht. Dit programma installeert zich op het systeem als een printerdriver en maakt het mogelijk om vanuit elk programma met een printfunctie op eenvoudige wijze pdf-documenten te maken. DoPDF is gratis voor privé- en commercieel gebruik, heeft geen Ghostscript nodig om zijn werk te kunnen doen en voegt geen watermerk of advertentie toe. Alleen in het scherm voor het kiezen van de locatie waarnaar het pdf-document moet worden weggeschreven, is een vermelding te zien naar novaPDF. Dat is een soortgelijk programma van dezelfde makers met uitgebreidere opties, dat echter niet gratis is. Sinds versie 10.0.101 zijn de volgende veranderingen en verbeteringen doorgevoerd:

Changes in doPDF 10.0.108:
  • New: Port scanning compatible with the latest Windows update
  • Update: Bulgarian interface translation
  • Update: Spanish interface translation
Changes in doPDF 10.0.107:
  • Update: Turkish translation for the user interface
  • Fix: Logs from installer with custom actions
Changes in doPDF 10.0.105:
  • Update: German translation for the user interface
  • Update: Danish translation for the user interface
  • Update: Simplified Chinese translation for the user interface
Changes in doPDF 10.0.103:
  • New: The add-ins for Microsoft Office were re-designed & re-structured
  • New: Added shortcuts to add-in options in Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Publisher and Visio

doPDF

Versienummer 10.0.108
Releasestatus Final
Website doPDF
Download http://download.dopdf.com/download/setup/dopdf.exe
Bestandsgrootte 1,36MB
Licentietype Freeware

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

01-04-2019 • 15:05

5

Bron: doPDF

Update-historie

07-'22 doPDF 11.6.345 13
11-'21 doPDF 11.3.236 10
10-'21 doPDF 11.3.224 2
09-'21 doPDF 11.1.187 1
08-'21 doPDF 11.1.181 17
04-'21 doPDF 11.0.125 6
12-'20 doPDF 10.9.133 9
10-'20 doPDF 10.9.130 0
08-'20 doPDF 10.8.127 3
04-'20 doPDF 10.7.124 0
Meer historie

Reacties (5)

5
5
5
0
0
0
Wijzig sortering
Was benieuwd of dit een goede vervanger voor de standaard MS Office PDF writer zou zijn. Tot ik las in de schermafbeelding dat je voor een PDF links functie moet betalen, een functie die Word standaard al ingebouwd heeft.

[Reactie gewijzigd door Orion64 op 25 juli 2024 03:05]

BullZip PDF printer gebruik ik al jaren en werkt hier perfect...
De standaard PDF writer van Office heb ik nog geen problemen mee gekend en gebruik ik ook voor de zeldene keer dat ik Word ipv Latex gebruik, met de standaard Microsoft PDF printer heb ik wel al problemen gehad (zaken die lelijk geprint worden of verschuiven en zo)
Bullzip PDF printer kun je hier vinden, is gratis voor privé gebruik en bedrijven tot 10 personen: (naar beneden scrollen tot je aan Communty Edition komt)
http://www.bullzip.com/products/pdf/download.php

[Reactie gewijzigd door Clemens123 op 25 juli 2024 03:05]

Dank voor de tip, gedownload.
Oh wat ik zelf nog niet wist maar nu plots zie: hier kun je de features vergelijken met de betaalde versies (had geen idee dat er verschil op zat en wat die verschillen exact waren, als je gewoon pdfs wilt printen maakt het niet zo veel uit):
http://www.bullzip.com/products/pdf/features.php

Meeste daarvan heb ik niet nodig, buiten eventueel merge en split vanpdfs maar daarvoor bestaan er andere gratis tools.
CutePDF. Veel lichter dan dat kun je het niet krijgen denk ik.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.