Er is een nieuwe versie van USB Drive Letter Manager uitgebracht. Met dit veelzijdige programma kunnen usb-apparaten worden beheerd. Zo is het onder andere mogelijk om schijfletters pas toe te kennen op het moment dat er een medium in de drive wordt gestoken, wat handig is voor multicardreaders. Ook kan worden aangegeven welke schijfletters wel of niet mogen worden toegekend, afhankelijk van het type usb-apparaat, de grootte van de drive, de gebruikte usb-poort en de naam van het volume. Daarnaast geeft de applicatie door middel van een tekstballon in de systeembalk aan welk apparaat of volume met welke driveletter aan het systeem is toegevoegd. Meer informatie kan in deze handleiding worden gevonden. USB Drive Letter Manager is gratis voor privé- en educatief gebruik, maar van bedrijven en organisaties wordt wel een vergoeding verlangd. Nieuw in versie 5.0 is onder meer dat er in de tekstballon nu een icoon de snelheid van de usb-poort kan aangeven en of een apparaat veilig of onveilig is uitgeworpen. Sindsdien zijn nog de volgende verbeteringen aangebracht:
Changes in version 5.1.0Changes in version 5.0.2
- Bugfix: In sections as [OnArrival] the lines system, elevated and restricted where always resolved as 1 if present
- Bugfix: In sections as [OnArrival] with only one open= line options set before the open line had no effect
- New: Tray icon for showing the Auto-Dismount{linkID=85} status
- New: Flush and DismountOnSleep does not wake up sleeping drives
Changes in version 5.0.1
- Bugfix: In a USBDLM.INI on an attached drive only Letter= and Letters= worked, but Letter1= etc possibly not
- Bugfix: _edit-ini.cmd failed to create a USBDLM.INI when it had no write privileges; now Admin previleges are requested
- Bugfix: USB speed in the balloon tip was wrong when the USB port number could not be determined, for instance if in the location information there isn't something like Port_#0002.Hub_#0003 or the address value is zero. Now the port number is determined by means of the USB-API.
- Bugfix: The section [NetworkLetters] did not work in V5.0.0 if there was not section [DriveLetters]
De volgende downloads zijn beschikbaar:USB Drive Letter Manager 5.1.0.0 (zip)
USB Drive Letter Manager 5.1.0.0 (msi)
USB Drive Letter Manager 5.1.0.0 (64bit, zip)
USB Drive Letter Manager 5.1.0.0 (64bit, msi)
