Software-update: NetLimiter 3.0.0.10

Locktime Software / NetLimiter logo Locktime Software heeft dinsdag de final release van NetLimiter versie 3 uitgebracht. Met dit programma kan al het in- en uitgaande netwerk- en internetverkeer in de gaten worden gehouden. Het programma is in twee en later in drie versies verkrijgbaar, namelijk Monitor, Lite en Pro. De eerste is gratis te gebruiken, maar geeft alleen informatie weer. Op dit moment is de gratis versie echter nog niet beschikbaar. De overige twee kosten respectievelijk 17 en 30 dollar, maar kunnen dan ook meer, waaronder het per applicatie of proces instellen van de toegestane bandbreedte. Een duidelijk verschil tussen de drie versies is op deze pagina te vinden. NetLimiter 3 werkt op Windows 2000 en hoger, en heeft aparte downloads voor de 32bit- en 64bit-versies van Windows. Sinds bèta 9 zijn nog de volgende veranderingen doorgevoerd:

Changes in NetLimiter 3.0.0.10:
  • Added context sensitive user manual. Just Press F1 to display help for currently active component.
  • "Set limit" dialog showing [B]ytes instead of selected units. Fixed.
  • Very long executable path corrupting firewall request window. Fixed.
  • Improved Client and Service synchronization.
  • Remote Admin crash during connection. Fixed.

De volgende downloads zijn beschikbaar:
*NetLimiter 3.0.0.10 Lite/Pro (32bit)
*NetLimiter 3.0.0.10 Lite/Pro (64bit)

NetLimiter 3 screenshot
Versienummer 3.0.0.10
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Windows 7 x64, Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003, Windows XP x64, Windows Server 2003 x64, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows Server 2008
Website Locktime Software
Download http://www.netlimiter.com/download.php
Licentietype Freeware/Betaald

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

01-09-2010 • 10:36

6

Bron: Locktime Software

Reacties (6)

6
6
4
1
0
2
Wijzig sortering
Misschien een rare vraag: maar kan dit proggie ook als (applicatie)firewall dienen?.Theoretisch moet dit mogelijk zijn als je een applicatie bandbreedte 0kbps toewijst ... :)
Volgens mij zit er al een firewall in NetLimiter, maar in theorie zal het ook moeten werken:P
Het principe van een firewall, hoe dit werkt, stemt niet overeen met het 'limiteren' van de bandbreedte. Omdat, als je kijkt hoe deze 'bandwidth shaping' gebeurt, er toch hier en daar, data soms 'lekt'.

Je zoekt een all-in-one-solution hé? Niet doen. Bestaan betere combinaties.
Even de Linux-spirit bovenhalen:
"Doe één ding, en doe dat goed"
Pro versie is 24 euro. Ik vind het een mooie app.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.