Software-update: Allway Sync 10.0.2

Allway Sync logo (60 pix) Allway Sync is voorzien van een update naar versie 10.0.2. Met dit programma kunnen op een eenvoudige wijze bestanden en bestandsmappen op twee of meer verschillende computers of externe apparaten worden gesynchroniseerd. Het programma slaat tevens alle veranderingen en verwijderingen van bestanden in een database op. De software is gratis voor privé-gebruik en in meer dan twintig talen te gebruiken. Daarnaast is er ook een versie beschikbaar voor usb-sticks, waarmee de software ook op 'vreemde' computers kan worden gebruikt zonder dat de gebruiker de applicatie daar eerst op moet installeren. Sinds kort wordt het programma niet langer meer door Usov Lab uitgegeven, maar door Botkind. Het changelog van deze release laat de volgende veranderingen zien:

Changes in Allway Sync version 10.0.2:
  • Reworked net interface for offsitefox sync folders,
  • Fixed bug of files' deleting at disk quota exceeding,
  • Added UTF8 files' names mode switch for FTP sync folders,
  • Fixed some minor bugs of GUI displaying,
  • Updated language files.
Allway Sync 10.0.2 screenshot (481 pix)
Versienummer 10.0.2
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Windows 9x, Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008
Website Botkind, Inc.
Download http://allwaysync.com/download.html
Bestandsgroottes 3,68MB - 5,67MB
Licentietype Freeware/Betaald

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

30-12-2009 • 14:28

17

Submitter: Haan

Bron: Botkind, Inc.

Reacties (17)

17
17
13
0
0
0
Wijzig sortering
Hoewel ik ook niet erg te spreken ben van de interface, de analyze en synchronisatie werkt prima.

Het is freeware voor personal use, al het ander gebruik zal de pro licentie moeten worden aangeschaft.
edit: niet helemaal juist, volgens een post van de vorige versies :
Info van http://allwaysync.com/license.html:
Customer agrees that Allway Sync Free has certain limitations and that these limitations may change over time without notice or obligation on the part of Developer. Currently, these limitations allow Customer to synchronize no more than 40,000 files per 30-day period.
Maar ben ook nog altijd heel erg tevreden over SyncBack

edit: linkfoutje

[Reactie gewijzigd door Ayera op 23 juli 2024 16:43]

het is dan ook verstandig dat wanneer je grote mappen voor het eerst synct deze eerst handmatig te kopieren en dan een link legt tussen de twee mappen in allway sync...

want hij gaat ook al mekkeren bij lagere hoogtes in kortere tijd (bijv 140.000 binnen 7 dagen) ..is mij overkomen en ben toen pas eens de licentie gaan lezen...
Maar dat heeft dus alleen betrekking op het *aantal* bestanden dat je mag syncen met de gratis versie, a work around de limiet. Behalve dat levert het geen voordeel op.
Wel handig overigens.
Screenshots is van oude versie, is de interface er met de nieuwe versie duidelijker op geworden? Ik vind het zo op het eerste gezicht niet echt handig wat betreft GUI.

Zo te zien niet: http://allwaysync.com/screenshot.html

[Reactie gewijzigd door JBS op 23 juli 2024 16:43]

De GUI is instelbaar. Er zitten in ieder geval mooiere/betere bij.
Verder heb je die GUI weinig nodig, je stelt het 1x in en voila. :)
Ik gebruik zelf DirSyncPro omdat die met commandline parameters gestart kan worden, dus ook gescheduled.
Bij de vorige versie van Allway Sync, vorige maand, werd ik nieuwsgierig en heb 'm uitgebreid getest.
Wanneer ik een volledige directory met alle subdirectories wilde syncen (zowat 5000 files), werd het onbetrouwbaar: A S wilde 2 foto's weggooien omdat die niet voorkwamen in de output-folder! (wat onzin is).
Toen ik alleen de betreffende subfolder apart wilde syncen trad die fout niet op.

Misschien dat ik deze major update toch nog één keer aan de tand ga voelen in deze loze dagen tussen kerst en nieuwjaar.
Anoniem: 119722 @MauvL1 januari 2010 14:46
Wanneer ik een volledige directory met alle subdirectories wilde syncen (zowat 5000 files), werd het onbetrouwbaar: A S wilde 2 foto's weggooien omdat die niet voorkwamen in de output-folder! (wat onzin is).
Misschien was dit het probleem
Fixed bug of files' deleting at disk quota exceeding,
Dat is dan nu opgelost ;)
Misschien moet je dat als bug opgeven? dan zijn anderen ook weer geholpen. Bedankt trouwens voor de tip van DirSyncPro.
Ik heb er al heel wat geprobeerd, inclusief Allway. Maar geen enkele haalt het wat mij betreft bij GoodSync. Goede interface, ook in NL, snel en in hoge mate configureerbaar. Toppertje!
Ik heb er al heel wat geprobeerd, inclusief Allway. Maar geen enkele haalt het wat mij betreft bij GoodSync. Goede interface, ook in NL, snel en in hoge mate configureerbaar. Toppertje!
Maar die moet je na verloop van tijd wel kopen. Dus die (trial) stopt er op een gegeven moment gewoon mee. Dat is niet het geval bij Syncback en Allwaysync.
SyncBack Pro was voor mij de beste wat betreft het backuppen van usb-sticks. Die gebruik ik zeer vaak en de informatie erop verandert ongeveer elk uur, waardoor ze ook zeer regelmatig stuk gaan. Dit programma was o.a. de enige die niet keek naar de DriveLetter (die kan namelijk steeds veranderen) maar naar een unieke hardware id (nee niet de standaard want die is ook bij elk usb stick van hetzelfde type hetzelfde). Ik geef even proberen of GoodSync dat ook kan.
SyncBack (pro) is het voor mij. SecondCopy is een redelijke tweede en deze AllwaySync wilde regelmatig andere dingen doen dan ik had afgesproken dus die valt af.
Anoniem: 124345 31 december 2009 15:14
tja en wat dacht je van http://www.superflexible.com http://www.superflexible.de.
Daar waar secondcopy (wat ik voorheen gebruikte) stuikelde maakte deze het netjes af.
Incl bandbreedte beperking en partial copy voor grote bestanden. Ken zeer veel opties waaronder het intact laten van datum/tijd van gekopieerde folders kent tevens veel protocollen en planning is om rsync toe te voegen.
Hmm ik ben zelf al een tijd in het bezit van SecondCopy.. Dit werkt mijn inziens goed. Er komen alleen geen updates voor uit.. dus weinig nieuwe features, maar heb je dat wel nodig?

Iemand ervaring met deze en andere sync tools?
Ik heb er wel al een paar versleten:
SyncToy: was te traag naar mijn mening (ik sync over het netwerk naar een andere Windows PC). Ook het rapport waar je de acties nog kan aanpassen was bedroevend.
Allway Sync: was in het begin mijn favoriet. Mooi & duidelijk rapport waar je naar hartenlust nog wat aan kan veranderen. Alleen liep ik al snel tot het limiet van het gratis programma (maar een max aantal bestanden synchroniseren per maand)
Offline folders in Windows: (ingebouwd in Windows 7 - mogelijk ook in de vroeger Windows versie) dat spul had veel te weinig opties
SyncBack: Prefect ding! Veel opties en een rapport van wat hij gaat doen. De pro versie is wel veel beter (vooral op het vlak van de duidelijkheid.
Ik ben eigenlijk op zoek naar een tooltje dat ook via sftp kan syncen. Iemand enig idee?
Nou dan zal ik ook een alternatief voordragen : ViceVersa

http://www.tgrmn.com/

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.