Driver-update: XGI Volari Reactor 1.09.67

XGI Technology Inc. heeft versie 1.09.67 van hun Volari Reactor driver uitgebracht voor Windows ME en XP. De Reactor-drivers zijn geschikt voor alle op de XGI Volari gebaseerde videokaarten. Voor een kleine vergelijking van een Volari DUO V8 met een drietal Reactor-drivers tegen over een GeForce FX 5600 met Forceware 77.30 kan je op deze pagina terecht. Op het moment van schrijven is er geen lijst van veranderingen beschikbaar waardoor deze nog onbekend blijven.

XGI Volari Reactor 1.09.67

De volgende twee bestanden zijn binnen te halen:
* Windows ME
* Windows XP

Versienummer 1.09.67
Besturingssystemen Windows 9x, Windows XP
Website XGI Technology Inc.
Download http://www.xgitech.com/sd/sd_download2.asp
Licentietype Freeware

Door Japke Rosink

Meukposter

14-12-2005 • 09:41

9

Submitter: Thandor

Bron: XGI Technology Inc.

Reacties (9)

9
9
5
0
0
4
Wijzig sortering
Ik kan in de pricewatch geen enkele XGI kaart (meer) vinden! Worden ze uberhaupt nog gemaakt? Er schijnt nog wel een nieuwe kaart van ze uit te komen als het goed is.
Natuurlijk worden er nog Volari's gemaakt :o
Probleem is dat deze niet zo veel in Nederland verkocht worden. Op beurzen (HCC2005 bv.) kun je Volari's tegenkomen. Zo heb ik op HCC2005 een WMA Volari V3 gekocht.

De Volari DUO V8 zul je nieuw niet zo snel aantreffen, Volari V8's verschijnen nog wel eens op eBay of bij buitenlandse winkels.

Het nieuwste product van XGI is de Volari 8300. Er zullen ongetwijfeld nog wel meer producten komen.
Klik voor de gein eens op de resultaten :z
"Helaas kon Artemis helemaal niks vinden :'( ."
Zijn er hier eigenlijk mensen met een Volari?
Ja, ik heb zelf een Volari V3 64MB DDR en een XGI Volari DUO V8 256MB DDR-II ;)

Zoals je kunt zien bij de beschrijving wordt er doorgelinked naar het forum van BalusC waar benchmarks opstaan, het moge wel duidelijk zijn dat die kerel (ik dus) een Volari heeft :9
Vooral wat de video weergeve betreft, is dit een ideale HTPC, voor gamen absoluut niet..

p.s. dit gaat wel over de X3 !!!

ongekende video weergave dus zie link
http://www.volarigamers.com/kb.php?mode=article&k=18

Nederlandse Firma trouwens
De Volari V3XT moet men niet verwarren met de Volari V3. Er zit namelijk een andere grafische processor op de kaart :o

De Volari V3XT is overigens beter dan de Volari V3 ;)

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.