Tsja, dat heb ik inderdaad ook. Dat het zich niet in het snelmenu van windows kan nestelen, is een functie die ik ook mis.
Wat het uiterlijk betreft hem ik een algemene mening die voor andere progjes ook opgaat. Je hebt van die progjes die eigenlijk geweldig zijn, maar niet aanspreken omdat er geen aandacht is besteed aan het esthetische of anderszins appelerende aspect. Dit terwijl het volgens mij niet al te veel moeite hoeft te kosten, en ook niet ten koste hoeft te gaat van de kwaliteit. Zowel, dan zou je de mogelijkheid om het aan of uit te zetten erin kunnen bouwen. Dit kan het verschil maken ofdat iemand wel of niet voor een progje kiest, dus zeker de moeite waard om er effe naar te kijken. Zien de icoontjes (bijv. van het progje zelf, maar ook die van de bestanden die ermee gebruikt moeten worden zoals muziek- of tekstbestanden)(heeft 7-zip ook last van), ziet het er goed uit in de systemtray (voor mij reden om Outpost firewall niet te nemen). De GUI van het progje zelf is dan niet eens zo heel belangrijk. Was hieraan gedacht, zou 7-zip een stuk meer gebruikt worden, maar dit geldt ook voor bijv. een AS/400-systeem. Prima systeem, maar het uiterlijk houdt mensen er wel eens vanaf.
Overigens moet er dan wel een volwaardige alternatief aanwezig zijn natuurlijk. Ipv Outpost gebruik ik Zonealarm (vind ik overigens weer overdone wat de GUI betreft) en ipv 7-zip gebruik ik WinRAR (moet je dan wel weer voor betalen).
[small]Edit: 'contextmenu' vervangen door 'snelmenu'. ik was in de veronderstelling dat oZner dit bedoelde.